Şimdi Ara

kia resimlerini burda paylaşalım (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
9.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya tip olarak yakısıklı araba siyah ve gri modelleri cok hos olmus dogan arkadasımdaki kırmızıda güzel durmus ama yeni ceratolarda özellikle siyah güzel gitmiş artı makyajlı hali bence daha güzel olmus....
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkaaan06

ya tip olarak yakısıklı araba siyah ve gri modelleri cok hos olmus dogan arkadasımdaki kırmızıda güzel durmus ama yeni ceratolarda özellikle siyah güzel gitmiş artı makyajlı hali bence daha güzel olmus....

zaten siyah olmazsa almayacağım,
    illede siyah
  • arkadaşlar ben çok yakmasından çok şikayetçiyim geçen gün 14 lt gördüm şehir içi bidaha düşünün benzinlisini yani ben değiştirmeyi bile düşündüm bian için araba 10 bine geldi nerdeyse..
  • arkadaşlar bide ceratoda ışıklar yanıyosa örneğin parka ettiniz ve kontağı kapattığınızda hemen parklar yanıyo sonra anahtarı çıkarttığınızda gene parklar yanıyo kapıyı açıp inince ışıklar otomatik kapanıyo bu eski ceratolarda da vardı belki bilmeyeniz vardır diye söyledim iyi günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: yengeç kazım

arkadaşlar ben çok yakmasından çok şikayetçiyim geçen gün 14 lt gördüm şehir içi bidaha düşünün benzinlisini yani ben değiştirmeyi bile düşündüm bian için araba 10 bine geldi nerdeyse..

harbi cok yakmıs aracını cok kullananlara kesinlikle gitmez..
  • ya bu değer genel kullanımdan mı yoksa tek seferde mi rastladın..yada aşırı devirli mi kullandın yada çok yük mü koydun(ticaretçiydiniz galiba)tek sefer için bütün herkesi soğutma da arabadan :):)
    quote:

arkadaşlar ben çok yakmasından çok şikayetçiyim geçen gün 14 lt gördüm şehir içi bidaha düşünün benzinlisini yani ben değiştirmeyi bile düşündüm bian için araba 10 bine geldi nerdeyse..
  • quote:

litre bazında sorento bile yakmaz okadar yaw
  • zaten arkadaşlar arabanın fabrika verisi şehir içi 10ltren aşağı değil.arabada beş kişiydik ve sıkışık trafikte 14 ltyi gördüm zaten hep 11 lt veya en az 10.8 görüyorum 1 depoyla en fazla taş çatlasın 500km ve 523km zor götürüyo oda aldığınız benzinliklere göre değişiyo yani ben dizelinin geçen gün test sürüşünü yaptım arabaya hayran kalmamak mümkün değil dizel mi benzinli mi belli değil aynı benzinli bir aracın soğukta çalışması gibi ses çıkarıyo bide performansı yemede yanında yat yani otomatik kullanmayanlar bence tek tavsiyem dizelini almanız benim gibi ayda 600 650 ytl benzine paranız gitmesin ben her hafta fulluyorum günde 30 km yol yapıyorum ayda 900 km yol eder.dizel olsa en fazla 2 depo yeter belki bir depo bile yeter bidaha düşünün derim benzinlisini..

ama aracın sürüş zevkine hayatta bişey diyemem zaten yakıt konusunda beni üzüyo ama bu yöndende teselli ediyo:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-Z-M -- 28 Ocak 2008; 9:27:27 >

• "yengeç kazım" hocam;

biz benzinlisini tercih ederken ayda 1000 km yol yapacağımızı planladık bunun 500 km şehir dışı, yani hem dizelde otomatik yoktu (hanım açısından :) ) hemde otomatik almasak bile arada 3.000 - 3.500 YTL fark vardı. e zaten 3.500 YTL lik benzini 2-3 yılda anca tüketiriz dedik ve benzinli aldık şu an şehir içi 36 Ykr ye düştü şehirler arası da 18 ykr gayet memnunuz yani şimdilik. araç 830 km oldu ve servis yakıt tüketiminin biraz daha düşeceğini söyledi. yani bu tam kullanım meselesi yılda 10.000 km altında ise benzinli yada dizel sanırım çok fark olmayacaktır. ama fazla km yapılıyorsa dizel daha doğru gibi, hep tartışılır dizelin bakım giderleri ve motorun hassasiyeti de ayrı bir konu. birçok kriter var.

açıkçası biz benzinliden memnunuz şimdilik.
  • benim ayda 600 ytl lik benzin masrafım var senede 7200 ytl eder sizce bu durumda hangisi mantıklı?
  • quote:

benim ayda 600 ytl lik benzin masrafım var senede 7200 ytl eder sizce bu durumda hangisi mantıklı?

kardeşim keşke dizeli düşünseydin,ben de daha dün yeni ceratoyu test ettim,gerçekten etkilendim,yalıtım mükemmel olmuş performans harika almaya değerdi kesinlikle,dizel takıntın olmasaydı keşke,
  • dizel değilde bizim ailede otomatik takıntısı var. (ben hariç)illede otomatik olucak yoksa ben kaçırırmıydım dizelini
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogan7

quote:

benim ayda 600 ytl lik benzin masrafım var senede 7200 ytl eder sizce bu durumda hangisi mantıklı?

kardeşim keşke dizeli düşünseydin,ben de daha dün yeni ceratoyu test ettim,gerçekten etkilendim,yalıtım mükemmel olmuş performans harika almaya değerdi kesinlikle,dizel takıntın olmasaydı keşke,

fiyat ne verdiler dostum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

quote:

Orjinalden alıntı: dogan7

quote:

fiyat ne verdiler dostum?

basic için 30 500 dediler,advance 36 küsürdü tam hatırlamıyorum,yalnızca test etmek istemiştim alıcı olmadığım için fiyat üzerinde çok durmadım,ama ceed üzerine konuştuk biraz,nisan gibi kesin geleceğini söyledi satış temsilcisi,hatta kursuna bile gitmişler,fiyatı konusunda ise baz donanımlı dizelinin 35 000 civarında olabileceğini söylediler,bu arada hyundai i30 test sürüşü yaptım,pek hoşuma gitmedi nedense,ben daha fişek gibi bir araç bekliyordum bi de içi biraz dar geldi bana ceratolardaki genişlik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan7 -- 2 Şubat 2008; 16:32:42 >

• metalik mavi ceratoda güzelmiş

kia resimlerini burda paylaşalım

•  kia resimlerini burda paylaşalım

babamın aracı.geçenlerde yıkamaya götürdüm.tertemiz olunca gözüme bi başka güzel göründü kerata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aokizilkaya -- 10 Şubat 2008; 2:22:13 >
  • ARKADAŞLAR BİR ÇOK YERDE FORUM SİTELERİNDE ŞİKAYET SİTELERİNDE ŞU YAKINMAYI DUYUYORUM KİA DİZEL ARACIM ÇOK FAZLA YAKIYOR.BENDE YENİ CEED GELİNCE DİZELİNDEN ALMAK İSTİYORUM AMA BÖYLE ŞEYLER DUYMAM BENİ KORKUTUYOR.TAMAM YENİ ARABA COK YAKAR AMA BUNU KİA SAHİPLERİNDEN DUYMAM BENİ BİRAZ DÜŞÜNDÜRÜYOR.
  • evet arkadaşm bendede kia var ve çok yakıyooo. enjektörlerde sorun çıktı. garantiye girmezse 2.500ytl masrafı var. alalı 1 sene oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuna_dzc

evet arkadaşm bendede kia var ve çok yakıyooo. enjektörlerde sorun çıktı. garantiye girmezse 2.500ytl masrafı var. alalı 1 sene oldu.

ARAÇ DİZELMİ .bu kadar fiyat tutuyormu enjektörler.
  • evet dizel. tanesi 505 ytl işçilik falan 2.500 buluyo. sadece shellden mazot aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.