Şimdi Ara

KIBRIS ÜNİVERSİTELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere Kıbrıs uluslararası tanınırlığı olmayan bir yer. Oraya pasaportla gittiğinizde bile diğer ülkeler sorun çıkarabiliyor. Hal böyle olunca Kıbrıs'tan aldığımız diplomanın yurt dışında bir geçerliliği olur mu? Nasıl sorunlar yaşarız ya da sorun yaşamaz mıyız? Şimdiden teşekkürler.

• Hocam benim arkadaşım da Girne Amerikan'da okuyor.Bir gün bende sordum böyle Kıbrıs'a çok pahalı diyorlar doğru mu diye arkadaşta büyük çoğunluk Anadolu'dan gittiği için burada bir yemek yiyor pahalı görüyor İstanbul'la aynı diyordu.Eğer siz Kıbrıs'ta okuduysanız ve bir tecrübeniz varsa anlatın derim ama bence kulaktan dolma şeylere inanmayın
  • Cevaplar için sağolun ama yaşamın pahalılığını sormadım. Kıbrıs mezunu olduğumuz zaman o diplomamızın yurt dışında geçerliliği olacak mı onu sordum, malum kimsenin tanımadığı bir ülke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adjor

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere Kıbrıs uluslararası tanınırlığı olmayan bir yer. Oraya pasaportla gittiğinizde bile diğer ülkeler sorun çıkarabiliyor. Hal böyle olunca Kıbrıs'tan aldığımız diplomanın yurt dışında bir geçerliliği olur mu? Nasıl sorunlar yaşarız ya da sorun yaşamaz mıyız? Şimdiden teşekkürler.

ben 1 sene okuyup bıraktım odtü kkk'yı yaşanacak yer değil uzak durmanı öneririm. iş verenlerin gözünde hiç bir değeri yok kıbrıs okullarının
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.