Şimdi Ara

[b]KILLZI-ONE 3 ONLİNE OYUN TAKTİKLERİ[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Killzone 3 online oynaması en zevkli ps3 oyunudur bence, ama ne yalan söyeleyeyim ilk başladığımda çok zorlanmıştım. Diğer oyunların haricinde birçok sınıf ve bunların bir çok özelliği var. İlk online olduğumda hatırladığım skorum 2 öldürüş 18 ölüm gibi trajik rakamlardı ,şimdilerde ise ki oyunu yaklaşık 4 aydır oynuyorum durum çok ileri seviyede hatta birinciliklerim mevcut. Yeni başlayan arkadaşlara yön vermesi ve fikir paylaşımı için sizin taktikleriniz nelerdir, hangi sınıf ile oynamayı tercih ediyorsunuz.

Psn: Arkadaşlar psn'im küfür içeriyor yazamıyorum, forum kabul etmiyor

Herkezi kz3 klanımıza bekliyoruz tag:tabu

• Ben operasyon oynarım diğerlerine göre bana daha kolay geliyor harikayım diyebilirim.Seçtiğim sınıf Saha Sıhhıyecisi çünkü
    robot çağırıyorum düşman gördüğünde oraya ateş ediyor ben tak tak indiriyorum :D . Silahım ise m224almg gibi bişe hani adı uzun olan PSN imzamda yazıyor.
  • Saha sıhhıyecisi kendini öldükten sonra canlandırabiliyor galiba değil mi, birde şu operasyonda akmir kar yığıntısı galiba mekanın adı orada bataryayı alıp nereye götürmemiz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyildirim666

Saha sıhhıyecisi kendini öldükten sonra canlandırabiliyor galiba değil mi, birde şu operasyonda akmir kar yığıntısı galiba mekanın adı orada bataryayı alıp nereye götürmemiz gerekiyor.

Evet canlandırılabiliyor.Bataryayı aldığınızda ok çıkacaktır yinede söyleyeyim büyük çadırlara götürmen gerekiyor.Ama sen oku takip et biri intruder gemisini diğeri çadırı gösteriyor
  • valla killzone 3 ün en iyi lerinden biriyim diyebilirim 30-10 gibi rakamla bitiriyorum her oyunda keskin nişancıyım fakat silahım taramalı :D adını unuttum bir helgast standart silahı bu silahla ucuyorum desem yeridir başka silahlardada iyiyimde bunda ucuyorum Psn:KillerPrinceTR edit oynarken hiçbi mp den bu kadar zevk almıyorum cod filan bahane killzone şahane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerPrince -- 12 Ağustos 2011; 13:11:38 >
  • Online oynarken karşıma kim çıkarsa kafasını gözünü patlatıyorum. Taktiğim o.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Online oynarken karşıma kim çıkarsa kafasını gözünü patlatıyorum. Taktiğim o.

Helal :D nası yaptınya ben 25-10 30-10 gibi rakamlarla 1. sırada oluyorum ara videolarda hep ben görünüyorum :D clanınız varmı ?

• Marksmen, Tactician, infiltrator, engineer en güçlü sınıflar. Bunların özelliklerini açınca rahat oynarsınız. Tactician ve Marksmen full upgrade olsun.
  • Taktikçi'nin olayı nedir mühendis,keskin nişancı,casus full ama şu taktikçiye hiç yönelmedim. Casus yapıp pompalıyı alıp deli gibi koşup bende sıraya diziyorum milleti ama bazen de yemiyor, adamlar bir yere çörekleniyor(özellikle dathmatc de) kuruyorlar kuleleri sıra sıra diziliyorlar ağır makinalılarla ayar oluyorum. Bu taktikçi halledebilri mi bunu,mesela adamların ortasında falan doğabiliyormuyuz.
  • siz baya iyi oyuncular sanıyorsunuz kendinizi sanırım, sizden çok daha iyi oyuncular var klan oyuncullarıyla maç yaparsanız anlarsınız bende killzone3 ü okul açılacağı ve çok bağımlılık yaptığı için takasladım ama pro oyuncu oldum size birkaç taktik vereyim : bir tane adam öldürünce havalara girip koşarken şarjor felan değiştirmeyin böle çok ölüyolar, casus olup arkaya sızmaya çalışın birkaç denemede sizi öldürebilirler ama eğer başarırsanız büyük bir katliama yol açabilirsiniz, mühendisle pusuda bekleyin eğer iyi bir şekilde nişal alabiliyorsanız kimse mühendisin silahı sizdeyken karşılıklı sizi kesemez emin olunben mühendis olurdum sıhhayienin silahları berbat tavsiye etmiyorum.en güzel silah mühensinin son silahi bende onu kullanıyordum zatenve tabiki en güzeli bütün bölgeleri aldıktan sonra rakibi doğduğu yerde sıkıştırma sniper olmayın bence çok sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heat2797 -- 12 Ağustos 2011; 14:30:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince1404

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Online oynarken karşıma kim çıkarsa kafasını gözünü patlatıyorum. Taktiğim o.

Helal :D nası yaptınya ben 25-10 30-10 gibi rakamlarla 1. sırada oluyorum ara videolarda hep ben görünüyorum :D clanınız varmı ?

operasyon daha kısa, bu savaş alanı biraz daha uzun sürüyor ama 82 kişi baya iyi yani helal olsunben en fazla 63 kişi öldürdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: godfathe®

siz baya iyi oyuncular sanıyorsunuz kendinizi sanırım, sizden çok daha iyi oyuncular var klan oyuncullarıyla maç yaparsanız anlarsınız bende killzone3 ü okul açılacağı ve çok bağımlılık yaptığı için takasladım ama pro oyuncu oldum size birkaç taktik vereyim : bir tane adam öldürünce havalara girip koşarken şarjor felan değiştirmeyin böle çok ölüyolar, casus olup arkaya sızmaya çalışın birkaç denemede sizi öldürebilirler ama eğer başarırsanız büyük bir katliama yol açabilirsiniz, mühendisle pusuda bekleyin eğer iyi bir şekilde nişal alabiliyorsanız kimse mühendisin silahı sizdeyken karşılıklı sizi kesemez emin olunben mühendis olurdum sıhhayienin silahları berbat tavsiye etmiyorum.en güzel silah mühensinin son silahi bende onu kullanıyordum zatenve tabiki en güzeli bütün bölgeleri aldıktan sonra rakibi doğduğu yerde sıkıştırma sniper olmayın bence çok sıkıcı

Mühendsin en son silahını kullanıyorum fakat uzun menzil atışlarda iyi sonuç vermiyor, nişangahı olan susturuculu tüfekler bile uzun menzilde ondan daha iyi. Fakat dediğin gibi kuleyi dikip etrafını mayınla çevirip pusuya yattığın zaman geleni rahatlıkla indiriyorsun, birde şu sniper olayında büyük bir yanlış var adam seni dan diye indiriyor ok ama yerini değiştirmiyor e orada öylece bekleyince gidip gırtlağını kesiveriyorsun.

• en iyi level hangi modda kasılıyor ben hep şu ana dek SAVAŞ ALANI oynadım ama diğer modlar hakkında bilgim yok
  • Farklı haritalarda ve farklı görevlerde sınıflar önemli hale geliyor, örneğin kafasayımında sniper ve casus çoğunluk olduğun zaman kaybetmen zor, oyunbaşı en önemli sınıf tabiyeci bölgeleri ele geçirmen lazım bomba alanını korumayı medic siz bitirmek zor , mühendisin 3 nolu silahı ile çömelerek uzaktan dahi indirirsin ama zoom yapacaksın, medicin 2 nolu silahı çömelerek her türlü ortamda biçer geçer çömelmezsen çok geri tepiyor 3 nolu silahı arakaya sızma için gerekli etkili ama kullanması zevksiz bir silah sniper iken avlanmak istemiyorsan arkana mayın bırak hatta takımın varsa arkadaşlarından biri sırtına alan mayını yapıştırsın yukarıda tarif ettiği şeylerin hepsi klan olarak oynadığın zaman geçerli oyununun zevki klanda , klanımla oynarken ö/k oranı v.s umurumda olmaz görev neyse onu yaparım, klansız oynarken görev neymiş umrumda olmaz maça göre takılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

en iyi level hangi modda kasılıyor ben hep şu ana dek SAVAŞ ALANI oynadım ama diğer modlar hakkında bilgim yok

corinth anayolu = mühendis ile karşı takımda akıllı sniper yoksa kurulu makinalılar ile 8.000 - 15000 puana kadar yaparsın hiç bir görev ile uğraşmadan, stahl da çok iyi puan verir
  • quote:

en iyi level hangi modda kasılıyor ben hep şu ana dek SAVAŞ ALANI oynadım ama diğer modlar hakkında bilgim yok

Savaş alanı çok kalabalık olur, pratik için operasyon ve deathmatch bölümleri iyi gider. Deathmatc debildiğin kasaplık görev yok direkt daha çok adam öldüren kazanıyor,operasyonda ise higler savunma ısa ise saldırı durumunda .Opersayonda ısa verilen görevleri yapmaya çalışıyor higler ise buna engel olmaya. Bu sebebple oyuna ne olarak başladığın önemli ben şahsen opersayon için ısa olarak başlayacaksam casus ve keskin nişancıyı,hig olarak başlayacaksam mühendisi tercih ediyorum. Tabiki her iki oyunda da haritalara hakim olmak çok önemli o sebeple oyunlara ilk başladığınızda casus olup bol bol gezin ki sahaya hakim olabilesiniz,tabi çok gezerken öldürülme riskiniz artar ama haritaları öğrenince siz avlamaya başlayacaksınız.

• casusun silahlarını hiç sevmedim 3.silahı full otomatik olsa iyi olurdu hiç alışkın değilim öyle silahlara
  • quote:

casusun silahlarını hiç sevmedim 3.silahı full otomatik olsa iyi olurdu hiç alışkın değilim öyle silahlara

Yakın mesafeden kafaya atış harici çok etkili değil, fakat uzak menzil için net nişan alabiliyor hatta bir çok sniperı bu aletle öldürdüğümü bilirim. Adam sabit durup silahı zoom yapar hali ile biraz sağ sol yapıp bu silahla çok uzak mesafedeki kişiyi bile vurabilirsiniz.Yok arkadaş yakı mesafe istiyorsan 2. silah derim hem şarjörü çok uzun gider hem adamı zart diye bayıltır. Bir de casus olup koşarak milletin arasına dalıp pompalı ile öldürmek var, ama bayağı yakın olmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyildirim666

quote:

casusun silahlarını hiç sevmedim 3.silahı full otomatik olsa iyi olurdu hiç alışkın değilim öyle silahlara

Yakın mesafeden kafaya atış harici çok etkili değil, fakat uzak menzil için net nişan alabiliyor hatta bir çok sniperı bu aletle öldürdüğümü bilirim. Adam sabit durup silahı zoom yapar hali ile biraz sağ sol yapıp bu silahla çok uzak mesafedeki kişiyi bile vurabilirsiniz.Yok arkadaş yakı mesafe istiyorsan 2. silah derim hem şarjörü çok uzun gider hem adamı zart diye bayıltır. Bir de casus olup koşarak milletin arasına dalıp pompalı ile öldürmek var, ama bayağı yakın olmak gerekiyor.

eğer sniper iyiyse casusu affetmiyor çok hızlı olmak lazım ayrıca onun otomatik hali sniperin 2.silahıdıraslında mühendis hariç diğer modlardaki silahlar birbirine çok yakın özellikte susturucusu olması pek etkilemez hatta daha iyi denilebilir . silaha fazla takılmayın iyi oynayınca her silahla her adamı öldürürsün ayrıca pompalı riskli bir silah insanı strese sokuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.