Şimdi Ara

Kilo Almak Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya benim sorunum ciddi baya.Yaş : 16(Doğum: 1992 ocak) Boy : 1.92 Kilo : 62 civarı. Kim sorsa 65 diyorum. Bi ara bodye gittim biraz vücut oldu göğüs kası falan ama hala zayıfım. Kollarım çok ince hele ki. Evde şnav ve mekik de çekiorum. Zaten mekiği küçüklükten beri çekiorum feci karın kasım var. Şnavla falan omuz da yaptım biraz ama kemiklerm baya belli oluo.

Bacak tarafım baya kalın. Hele herkes bna sorar nasıl baldır kası yaptın ve ya bacakların kalın vücut kısmın neden ince diye sorular.

Hatta fazla boy uzaması yüzünden sırt derimde çatlaklar oluştu pek belli olmasa da işte çizikler. Boyum hala uzuo sanırsam. Tekrar bodye yazılmayı dşünüorum. Çok ye diolar bi ara yiodum bya çok ama işe yaramadı fazla da yani metobalizma maşallah ışık hızından daha hızlı.

Bana tavsiye verirseniz sevinirim.

İlgilinize şimdiden teşekkür ederim.

• yemek saatin de önemli, yatmadan önce şöyle güzel bir pideydi falan yer yatarsan kalori yapar diye düşünüyorum, bir de tabi tatlı da önemli. Kilolu biri olarak metabolizmamın yavaş olması bir kenara bunu hamur ürünlerini çok tüketmeye ve özellikle çikolata sevdama borçluyum. Özellikle okul zamanı arkadaşlarla geç yenen yemekler, pc başından kalkmadan geçen yüzlrece saat.. Yemeği tamamen doyana kadar ye, üstüne bir de tatlı götür biraz mideyi büyüt en azından . Bu arada benim önerim biraz sağlıksız beslen tarzından oldu, kalpten falan birşeyden gitme de abartıp . Sen istersen bir doktora falan da bir danış . Ya da en kısa yoldan sana biraz yağ verim ben, şöyle 70 küsür olsam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 12 Eylül 2008; 3:08:00 >

• Hergün mcdonalds burger king ye bak nası kilo alıyosunAma sağlıksız tabi annenin yaptığı yemeklerden bi öğünde 2-3 tabak ye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.