Şimdi Ara

Kurt olabilir mi? (Hangi doktor bakar bu işlere?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
68.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizleri fazla detaya boğmadan bir şey sormak istiyorum;

3 haftadır (21 gündür) memleketteydim, bugün kendi evime döndüm ve klozette "tuvaletimi yapmadığım halde" canlı kurtlar gördüm, bir kısmı da ölüp dibe çökmüştü. (3 haftadır klozette mi yaşıyorlardı, bilmiyorum?)

Merak ettiğim; o kurtlar klozette nasıl oluştu? (Sanırım en önemli soru bu!) Yoksa o kurtlar her zaman klozette vardı da, sifon çekildiği için mi gözükmüyorlardı? Uzun süre klozette herhangi bir su akışı olmadığı için mi ürediler?

Not: Tuvaleti bir tek ben kullanıyorum, zaten tek yaşıyorum.

Ayrıca geceleri 3-4 senedir ağzımdan salya akıyor (yastık çarşafından farkediyorum) ara sıra makat bölgem kaşınıyor, uzun zamandır aynı kilodayım.

Şimdi, acaba bende kurt olabilir mi?

Sizce ne yapayım, seçimler için memlekete döndüğümde gözükeyim mi bir doktora?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mainfield -- 26 Temmuz 2007; 12:28:37 >

• kesinlikle tahlil yaptırın mümkünatı varsa, kurtların resmini de çkip koysaydınız teşhis daha kolay olurdu. geçmiş olsun.
  • hocam kesinlikle kurt var sende.amcamın oğlunda aynı rahatsızlık vardı doktora gitti vitamin eksikliği dediler.1-2 tane ilaç verdi kurtları tuvalette döktü ve kiloda almaya başladı.hemen doktora git.GEÇMİŞ OLSUN
  • etık olarak ılac soylemıyorum tanı da koymuyorum ama su anlatılanlarla parazıt olma ıhtımalı cok fazla tedavısı cok kolay kısa yorucu degıl dogru doktora
  • Arkadaşlar peki tahlil için dışkımı nasıl vereceğim, kavanoza mı koyacağım?
  • şimdi gidiyosun eczeneye bana Andazol 200mg tablet ver diosun zaten 2-3 lira bir şey...
    2 tableti beraber atıyosun, 3 hafta sonra bir kere daha iki tableti beraber atıyosun bitiyor...başka bir hastalığın yoksa bir zararı olmaz,hatta yılda bir iki kere atmak lazım :)
    hamile isen uzak dur...

hoşçakal...

edit: sunu da okursun bi arahttp://forum.donanimhaber.com/m_15025449/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroil -- 20 Temmuz 2007; 1:29:53 >
  • @destroil

İyi güzel söylüyorsunuz da, kafamıza göre ilaç kullanmayı doğru bulmuyorum. Bu arada hamile değiilim, zaten erkeğim.

İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mainfield -- 20 Temmuz 2007; 1:31:42 >
  • dostum bu cok basit bir şey aspirin gibi, neyse... sen bilirsin, doktora git eğer bu işin araştırmalarını falan yapıyorlarsa dışkı örneği isteyeceklerdir, yok sıradan bir poliklinik ziyaretine gidersen ya bunu ya da eşdeğerini vereceklerdir...
    gecmiş olsun...
  • DIŞKI örneği yok arkadaşım sadece problemini söle çok basit aspirin vericekler korkma ama çok ilerletmedende git çoğabiliyorlar çok rahat bi şekilde
  • Arkadaşlar 1-2 gün içinde doktora gideceğim.

Hangi doktor bakar bu işlere, ne doktoruna gitmeliyim?
  • kurtlu bir insan olarak kurt olabilir
    gene de doktora gitmeni tavsiye ederimmm..

klozete gelince orasını bilemicemmmm
  • Hangi doktor bakar bu işlere, ne doktoruna gitmeliyim?
  • "Yukarı".
  • Ne yukarısı? Sana doktor yolu görünüyor ne vakit kaybediyorsun? Fake olduğunu düşüneceğim nerdeyse.
  • arkada$im suyun icinde bulunan mikroorganizmalar tarafindan olu$mu$tur. benim akvaryum vardi 2 3 haftaligina tatile gitmi$tik icinde de balik yoktu ama su vardi eve geldigimde kurtlanmalar olmu$tu dert etme ama doktorada gorun istersen
  • Arkadaşlar bende çok uzun bir süredir neredeyse hep aynı kilodayım. Şimdi 23 yaşındayım ama lise hazırlıktayken giydiğim ayakkabı hala rahatlıkla oluyor.Acaba bir problem var mıdır yoksa normal bir durum mudur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mainfield

Hangi doktor bakar bu işlere, ne doktoruna gitmeliyim?

Dahiliye bölümü diye biliyorum.
  • Kurt işine ENFEKSİYON HASTALIKLARI BÖLÜMÜBAKIYOR.
    Bende de kurt var ve bir türlü geçmiyor. İKİ ÜÇ SEFER FARKLI İLAÇ KULLANDIM. HİJYENE ÖZEN GÖSTERDİM YİNEDE GEÇMEDİ NEYAPACAM BİLMİYORUM. ŞUAN DOĞAL İLAÇ KEKİK SUYU İÇİYORUM AMA PEK FAYDASI YOK GİBİ. TADIDA FELAKET KÖTÜ ZEHİR MUBAREK SANKİ
  • üroloji ve dahiliye doktoruna çık...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.