Şimdi Ara

KİLO ALMAK İSTİYORUM!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saolun arkadaşlar ya çk düşüncelisiniz ölmemimi istiosunuz haa??
    bu forumu çok seviorum
    quote:

Orjinalden alıntı: cornrose

Sorma walla birde bana çaktırma diyor

quote:

Orjinalden alıntı: tequero_

quote:

Orjinalden alıntı: kuzentarum82

benim sana tavsiyem.. boll boll et ve süt ürünleri tüket... Suda bi gercek..
    Gece yatmadan muhakkak tıka basa yemen sonra yatman gerekiyor...
    arkadasım denedi ve ise yaradıgı icin diyorum yinede sen bi doktordan tavsiyeni alsan
    daha ii olur..

öldürecek valla .gece gece,yatarken bişi yenmez

• Bitkisel ürünler var iştahını açmanı sağlayacak..
  • biraz daha açabilirmisin
    quote:

Orjinalden alıntı: s£stavina

Bitkisel ürünler var iştahını açmanı sağlayacak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: norah_jones

biraz daha açabilirmisin
    quote:

Elbette ama isim vermek istemem şuan piyasada %100 bitkisel ürünler var kilo verme konusunda pek işe yaramasada kilo alma konusunda faydası olduğunu biliyorum.
  • pm atarmısın??
    quote:

quote:

biraz daha açabilirmisin
    quote:

Elbette ama isim vermek istemem şuan piyasada %100 bitkisel ürünler var kilo verme konusunda pek işe yaramasada kilo alma konusunda faydası olduğunu biliyorum.

• pm ile belirttim kolay gelsin..acil şifalar
  • çok tşkr ederim
    quote:

pm ile belirttim kolay gelsin..acil şifalar
  • gainer al 1 ayda minimum 4-5 kilo alırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNQueRoR

gainer al 1 ayda minimum 4-5 kilo alırsın.

• quote:

Sorma walla birde bana çaktırma diyor

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kuzentarum82

benim sana tavsiyem.. boll boll et ve süt ürünleri tüket... Suda bi gercek..
    Gece yatmadan muhakkak tıka basa yemen sonra yatman gerekiyor...
    arkadasım denedi ve ise yaradıgı icin diyorum yinede sen bi doktordan tavsiyeni alsan
    daha ii olur..

öldürecek valla .gece gece,yatarken bişi yenmez

ben caktırdım bile sende caktır

• ayıptır öyle deme yawww
  • saka bi yana bilmis yq mu aramız da kilo alıp veren bize temincene bi anlatsın...
  • valla ben istemeden kilo alıyorum aksam yemeklerinde cok fazla yiğorum sonra direk bilgisayar basına 2ye 3 e kadar oturuorum yatmadan önce tost filan yiorum uyuyorum sabah saat 7 gibi kalkıp bişiler daha yiorum 13 -14 gibi de öyle yemeği kahvaltı karısımı sofra kuruluor ordandan bişe yiorum sonra aksam 17 gibi cay borek yenilip içilior sonra gene aksam yemeği yani bu saydıklarım arasında spor yok yani taktik şu ye -- iç -- yat
  • abi öldürecen mi kendini yaw kendini yakmışın bari bizi yakma
    quote:

Orjinalden alıntı: I_love_DH

valla ben istemeden kilo alıyorum aksam yemeklerinde cok fazla yiğorum sonra direk bilgisayar basına 2ye 3 e kadar oturuorum yatmadan önce tost filan yiorum uyuyorum sabah saat 7 gibi kalkıp bişiler daha yiorum 13 -14 gibi de öyle yemeği kahvaltı karısımı sofra kuruluor ordandan bişe yiorum sonra aksam 17 gibi cay borek yenilip içilior sonra gene aksam yemeği yani bu saydıklarım arasında spor yok yani taktik şu ye -- iç -- yat

• quote:

abi öldürecen mi kendini yaw kendini yakmışın bari bizi yakma
    quote:

valla ben istemeden kilo alıyorum aksam yemeklerinde cok fazla yiğorum sonra direk bilgisayar basına 2ye 3 e kadar oturuorum yatmadan önce tost filan yiorum uyuyorum sabah saat 7 gibi kalkıp bişiler daha yiorum 13 -14 gibi de öyle yemeği kahvaltı karısımı sofra kuruluor ordandan bişe yiorum sonra aksam 17 gibi cay borek yenilip içilior sonra gene aksam yemeği yani bu saydıklarım arasında spor yok yani taktik şu ye -- iç -- yat

fazla kilolu değilim yaw...

• demek senin bünye bayaa sağlam herkes senin gbi deeldir yaff
    quote:

quote:

abi öldürecen mi kendini yaw kendini yakmışın bari bizi yakma
    quote:

fazla kilolu değilim yaw...

• Kaç kilo oldugunu merak ettim doğrusu
    quote:

• ben dee
    quote:

Kaç kilo oldugunu merak ettim doğrusu
    quote:

• sen en iyisi bizi dinleme bi doktora git buralarda sana saglıklı (dogru)bi bilgi verilemez..
  • quote:

sen en iyisi bizi dinleme bi doktora git buralarda sana saglıklı (dogru)bi bilgi verilemez..

evet..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.