Şimdi Ara

Kingston 2 Ram Arasında Kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hangi anakart ile kullanacaksınız? Önce anakart desteğine bakın derim. Eğer anakartınız destekliyorsa 1866 Mhz olanı daha mantıklı.
  • Corsair vengeance alın bence
  • 1866 gerek yok 1600 alın.
    Model olarak Corsair Vengeance ya da GSkill Ripjawsx öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 10 Eylül 2012; 22:11:51 >
  • peki tesekkür ederim anakartım gigabyte fxa990 ona göre 1600 mhz olanı mı tavsiye ediyorsunuz son olarak

• corsair yada g-skill amd tabanlı anakartta sorun cıkarıyor diye duydum bu dogru mu gercekten yoksa sadece bir söylenti mi
  • arkadaslar o kadar yazdınız son sözünüze göre bir ram siparişi vereceğim ama 2 konuyada kimse bir şey yazmadı olacak iş değil kredi kartı elimde bekliyorum tam 1 saattir :D
  • Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) 1600Mhz DDR3 Ram - CMZ8GX3M2A1600C9

şahsen ben olsam bunu alırdım biri birinden iyi değil diye sadece görünümden
  • Hayır söylentiden ibaret, sorun yaşamazsın. Vengenance'ı öneririm ben de. Kingston 1.65v ile çalışıyor, 1.5v tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada.com/liste/corsair-vengeance-8gb-2x4gb-1600mhz-ddr3-ram-cmz8gx3m2a1600c9/productDetails.aspx?productId=bd300174&categoryId=47
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUZz

Hayır söylentiden ibaret, sorun yaşamazsın. Vengenance'ı öneririm ben de. Kingston 1.65v ile çalışıyor, 1.5v tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada.com/liste/corsair-vengeance-8gb-2x4gb-1600mhz-ddr3-ram-cmz8gx3m2a1600c9/productDetails.aspx?productId=bd300174&categoryId=47

Luzz arkadaşa katılıyorum sorun olmaz kesinlikle Daha önce G. Skill kullandım ama vengeance bir başka

• quote:

Orijinalden alıntı: micchech

corsair yada g-skill amd tabanlı anakartta sorun cıkarıyor diye duydum bu dogru mu gercekten yoksa sadece bir söylenti mi

psuda dinledin burdada dinle corsairi al
  • aynen bi sen bide infernall kardesim cok yardımcı oldunuz psu su an elimde cok sessiz cok kuvvetli tesekkür ederim cok memnunum ama kafama takılan bir şey var psu yu yinede tanıdıgım pc ciye götürdüm ben takmıyım diye eve geldim kasayı actım psu fanı kasanın altına bakıyor (psu yeri kasanın altında ) sizce bu normal mi ben hep psu fanı ekran kartına dönük gördüm su ana kadar ?
  • quote:

aynen bi sen bide infernall kardesim cok yardımcı oldunuz psu su an elimde cok sessiz cok kuvvetli tesekkür ederim cok memnunum ama kafama takılan bir şey var psu yu yinede tanıdıgım pc ciye götürdüm ben takmıyım diye eve geldim kasayı actım psu fanı kasanın altına bakıyor (psu yeri kasanın altında ) sizce bu normal mi ben hep psu fanı ekran kartına dönük gördüm su ana kadar ?

normali o şekilde doğru yani merak etmeyin zaten vida yerleride o şekilde gelir bazıları buna rağmen ters takar ama doğrusu alta bakması
  • ama aslında yıkarı bakıp sogutması daha iyi olmaz mı o kadar hava veriyo yani ne biliyim siz daha iyi bilirisiniz tabi öle bir sorıyım dedim saolasın sayenizde pc ögreniyorum meger hic bir sey bilmiyormusum
  • quote:

ama aslında yıkarı bakıp sogutması daha iyi olmaz mı o kadar hava veriyo yani ne biliyim siz daha iyi bilirisiniz tabi öle bir sorıyım dedim saolasın sayenizde pc ögreniyorum meger hic bir sey bilmiyormusum

psu alttan temiz hava alıp kendi içinindeki parçaları soğutuyor
  • ama altta yer yokki kasam yerde duruyor ve kasa yerden 1 2 cm yukarda neyse problem yok ozaman dostum saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.