Şimdi Ara

Kingston HyperX yada OCZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar. Sorum Hangisini alayım üzerine. Fakat birazdaha farklı...

Bütçeye göre ram alımı yapacağım. Cpu'ya fan düşünüyorum. Bunun parasını biyerlerden çıkartmam gerekiyor. HyperX ile OCZ Gold arasında 18-20$ fark var. Yalnız 2 tane ram düşündüğümden dolayı bu oran 36-40$'ı bulacak. Bu fark, Kdv dahil yaklaşık 56Ytl tutacak. Alacağım cpu fan 100Ytl civarı.

Sorum şu:

Kingston HyperX 1gb ddr2 800Mhz mi, yoksa OCZ Gold 1gb ddr2 800Mhz'mı. Arasında çok büyük performans farkı var mı? Yerine göre belki o/c her ne kadar bilmesemde yaparım sanırım. Fiyattan dolayı ikisi arasında kalmıştım. HyperX alacaktım. Şimdi OCZ Gold (5-5-5-12) düşünüyorum. Sizce..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo MysTroN -- 7 Ekim 2007; 4:46:34 >

• Kardeş Kingston HyperX kullanıyorum .. Cok iyi overclock oluyor.. tavsiye ederim.. gecikme süreleride çok iyi... bence KINGSTON.. Omur boyu garantili
  • ikisi de ömür boyu garantili, ikisi de soğutuculu, bence teknik özelliklerini inceleyin ve bütçenize göre karar verin.
  • Fiyat olarak hangisi uygun ise onu tercih edin. Performans olarak arlarında çok büyük fark olmayacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

Kardeş Kingston HyperX kullanıyorum .. Cok iyi overclock oluyor.. tavsiye ederim.. gecikme süreleride çok iyi... bence KINGSTON.. Omur boyu garantili

hyperx 750 mhz ddr2 820 mhz den yukarı çıkamıyor turk pc forumlarındada var kendimd e kullandım xms2 675 ile 1000 mhz 5-5-5-15 stabilite yakaldım

sanırım takoz hyperx ler ya banaa denk geldi yada forumlardaki kullanıcıla r doğru söylüyor
  • ocz platinum kullanıyorum memnunum, bencede fiyat hangisinin daha iyi ise onu kullanın.
  • bence stabil olanı seç o.c o kadar önemli değil kingston derim ocz ile sorun yaşayanları duydum kingston nede olsa ülkemizde oturmuş bi firma..
  • ocz nvidia sli cas4 800mhz

4-4-4-15 910mhz
    5-5-5-15 1004mhz

kullandım stabil. Güç kaynağım yetersiz olduğu için işlemciye daha fazla yüklenemiyorum dolayısıyla benim ulaştığım değerler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.