Şimdi Ara

Kırmızı Krom Subaru Impreza (chrome red) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
5.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok iyi ama ben tercih etmezdim çok başiarılı uygulama olarak ayrıca
  • sayın GMG garage yetkilisi,
    2011 model audi marka, a5 s-line model. sportback kasa türünde bir aracım var. aracım fabrika çıkışlı füme renginde. (katalogta sedefli daytona gri diye geçiyor.) ben bu söz konusu aracımı mat füme rengine kaplatmak istiyorum. bu konuda bazı sorularım var size sormak istediğim.

öncelikle mat renk olması bir problem yaratırmı ruhsat konusunda?
    şimdilik muayenne problemim yok ancak, zamanı geldiğinde problem yaşarmıyım bu kaplama yüzünden?
    kullanmış olduğunuz malzemenin dayanıklılığı konusunda ne derece memnun kalırım?
    çizilme, sıyrılma, kalkma gibi problemler yaşar mıyım? (en çok bu konuda meraklıyım.)
    kaplamanın yapılması ne kadar sürer? günü birlik ankara'ya gelip, halledebilir miyim?
    ve kullanmış olduğunu malzemenin çeşitli kaliteleri varsa; en kaliteli olanı kullanılarak kaplanmasını istediğim aracım için bir fiyat verebilir misiniz?

iyi çalışmalar.

•  Kırmızı Krom Subaru Impreza (chrome red)

aracım aynı bu renk
  • Bu kaplama işi overrated olmuş durumda,40.000TL nedir yahu.Malzeme maliyeti bu rakamın yanında devede kulak kalır.Yazık..Hayır serbest piyasa isteyen istediği yapar da on ne arkadaş araba alır gibi

Yurt dışı kaynaklı sitelerden böyle asortik renkleri,bilinen renkleri de yapı marketlerden mağaza müdürleriyle konuşarak bir şekilde getirtebilirsiniz uygun biçimde.Uygulama kısmı işin püf noktası tabiki fakat öyle abartılacak bir hassasiyet yok bu işte.

Araç güzel olmuş tabi,bir ara yeşildi;değişik duruyor
  • Araç kusursuz görünüyor, harika. Ama şu 40Bin olayı şaka gibi, 4Bindir o
  • 40 bin tl mi? birisi ne kadar zengin olursa olsun 40 bin tl veremez heralde ya.
    onun yerine çok güzel renkte film kaplama veya folyo kaplama ya ne dersiniz??
    bunların maliyetleri nedir bil miyorum ha.
     Kırmızı Krom Subaru Impreza (chrome red)
  • Kırmızı krom subaruyu dün park caddesinde gördüm felaket araba
  • Çok acayip bişey olmuş
  • facebook üzerinden yüklenen resimleri işyerinden girdiğimizde göremiyoruz bu konuda hassasiyet lütfen.
  • Need for speed den fırlamış gibi, harika olmuş.
  • Yahu tamam iyi güzel olmuş da, biraz arabaya acıyın kaçıncı kaplama bu
  • Cok cekici olmus fiyatı gibi
  • Kullandığım araç 35bin TL, kaplama ise 40bin TL. vay anasını arkadaş fiyata bak.
  • Güzelmiş gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.