Şimdi Ara

kırmızı tv (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya o değil bu kanallar nerden para kazanıyor reklamda almıyolar hala bu kanalları arayan saf arkadaşlar varmı acaba?
  • çok fazla arayan olduğu için aynı içerikte bu kadar çok kanal var. müzik kanallarındaki ara kazan yarışmalarınıda çok arayan var bu yüzden bu tarz yarışmalar da çok kanalda var. bunların hepsi para tuzağı.
    quote:

Orjinalden alıntı: ekaraot

ya o değil bu kanallar nerden para kazanıyor reklamda almıyolar hala bu kanalları arayan saf arkadaşlar varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici adi -- 2 Ağustos 2006; 10:57:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kullanici adi

çok fazla arayan olduğu için aynı içerikte bu kadar çok kanal var. müzik kanallarındaki ara kazan yarışmalarınıda çok arayan var bu yüzden bu tarz yarışmalar da çok kanalda var. bunların hepsi para tuzağı.
    quote:

Orjinalden alıntı: ekaraot

ya o değil bu kanallar nerden para kazanıyor reklamda almıyolar hala bu kanalları arayan saf arkadaşlar varmı acaba?

Benim anlamadığım konu böyle bir kandırmacaya milli piyango idaresinin nasıl izin verdiği.Tamamıyla şans ile alakalı olduğu söylenemez bu yarışmaların.Noter onaylıymış bi de

• red tv cok dandık daha iileri var
  • nerden buluyorlar böylesi dandirik kanalları anlamadım yaw
    arkadaş aç bi belgesel

trt de işletme zihniyeti olsa yapardı zaten

ne bileyim işte

trt1 standart
    trt2 belgesel
    trt3 spor
    trt4müzik

bıde devlet kanalısın sankı bız senın senfonini dinlemek zorundayız gece gunduz
  • hep aynı tarz kanallar. bir iki tane olsun yeter. ama çok fazla var.
  • bencede hepzi aynı tarz ne gerek varki bu kadar kanala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaRoS_35 -- 27 Ağustos 2006; 10:50:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkem

nerden buluyorlar böylesi dandirik kanalları anlamadım yaw
    arkadaş aç bi belgesel

trt de işletme zihniyeti olsa yapardı zaten

ne bileyim işte

trt1 standart
    trt2 belgesel
    trt3 spor
    trt4müzik

bıde devlet kanalısın sankı bız senın senfonini dinlemek zorundayız gece gunduz

süper yorumlamışsın aynen katılıyorum şu belgesel izleme olayına bir el atayım dedim meğer ne kadar büyük bir boşluk varmış ! babam evde belgesel izlemek istiyor bende uzun zamandır tv izlemiyorum sanıyorumki hala eskisi gibi belgeseller var. yok yok nereye baksan magazin . yazık

• birde bu yarışmalar çıktı başımıza, gerçekten hepsi para tuzağı bunların
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

130 kanalın yarısı beş para etmez sadece trt ler,cnbc-e,ntv,tgrt haber,cnn türk,busines channel,tv5, bunu gibi 1-2 kanal daha gerisi kim kimle ne yapmış ne halt etmiş gibi geri zekalı kanallar

• biz zaten batıdan ne kadar lüzümsuz gereksiz şey varsa hemen alıyoruz. türksat gereksiz kanal çöplüğü olmasın artık
  • Kırmızı TV sahibinden beklenildiği gibi saçma bi isim fazlasini bekleyemezdim.

Sahibini merak edenler için soyadı kırmızıgül en gicik olduğum şahis
  • ne bekliyodunuz ki.bende biraz umutluydum sanki,ama kırdılar umudumu.
  • Benimde Pek Fazla Umudum Yoktu Zaten Beceremediler

not:o kırmızıgül mahsun kırmızıgül mü ?
  • ya bu kanal icin neden konu aciyorsunuz??

adamlar her ay kanal ismi degiştiriyorlar.
    nedeni vergi vermek istemiyorlar. bu nedenlede nekadar sacma kanal adi varsa onu görebilirsiniz.

ben olsam kızlarin isimlerini koyarim mesela :D
    Melis Tv , Aysun Tv , Selin Tv gibi reytinngleri çok olur.

ya bide bunlari arayan kimse varmi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: fask_1984

Benimde Pek Fazla Umudum Yoktu Zaten Beceremediler

not:o kırmızıgül mahsun kırmızıgül mü ?

Kırmızı mercedes mevzusunu bilmeyen yoktur olacaksa kırmızı olsun şimdi bu şahısta bir kanal sahibi olmuş illa kırmızı olsun istemiş.

not: Ta kendisi
  • kırmızı tv adına bak ya.
    tövbe tövbe
  • sallama bi kanal işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: YANKILAR

sallama bi kanal işte

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.