Şimdi Ara

Kirpik uzatıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Web Adresi:www.hairpluskirpikuzatici.com
    Sahibi: Reşat Döngel
    Hosting Sağlayan Firma: FMS
    Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:Hairplus Kaş ve Kirpik Serum

Hikayemiz:
    Girmeyi hiç düşünmediğiniz bir sektöre bu kadar hızlı girmiş olmamız Hairplus kirpik uzatıcı serum 'un kalitesindedir.
    Avusturyada yaşayan arkadaşımın kardeşi için Hairplus kirpik uzatıcı serumrum getirmesi ile başlayan bir hikaye. Kardeşi ürünü kullandıktan sonra neredeyse hiç olmayan kirpikleri tek kelime ile inanılmaz hale geldiler. İş yerine gelen, onun eski halini bilen herkes üründen istemeye başladı ve üç, beş derken Kirpik uzatıcı serumun Türkiye distiribitörtüğünü almaya karar verdik. Hiç reklamsız üç ayda 400 üzerinde ürün sattık ve bunu sadece kulaktan kulağa yayılarak yaptık. Kirpik uzatıcı serum ürünleri kontrol ettigimizde malesef insanların kandırıldığını sıradan yağlarla yanlizca zaman ve para kaybettirildiğini gördük. Artık insanlar bu tarz ürünleri almaktan korkar olmuş, daha temkinli yaklalmaya başlamışlar. 14 yıldır 12 ülkede satılan ve kalite ödülü almış olan Hairplus kirpik uzatıcı serum artık TÜRKİYE'de.
    Daha özel çok daha alımlı ve seksİ olma sırası şimdi sizde.Beyler sizde üzülmeyin Erkeklerde de aynı etikiyi gösteriyor...
     Kirpik uzatıcı

• bir erkek neden kirpik uzatıcı alırki
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanBalık

bir erkek neden kirpik uzatıcı alırki

Ben de anlamadım Benim kirpikler fırça gibi maşallah kaşlarıma gelecek nerdeyse, daha bi yararını görmedim bir erkek olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.