Şimdi Ara

kısa sürede alacağım sony wx1 yada fuji f 200 bilenler yardım etsin lütfen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok ufak neredeyse 30 yıl öncesi casus kamera denilebilecek makinelere kayıyorsunuz. Bunlar çok narin makineler adı markası ne olursa olsun. Bas-çek makinanın bile bir şerefi-heybeti olur.
    Küçüklüğüne güvenir, gömlek cebinize koyarsınız. Bir eğilirsiniz, Küt ! BETONA, Pantolon cebine koyarsınız, cebinizde diğer bulunanların ilk bozacağı yer objektifin önündeki çelik yapraklar ile gövdede oluşacak çizikler Tabi cepteki nemli ortam ile tozda bunun BONUSU. Cep telefonlarınında en büyük derdidir pantolon cebi. Ömrümde bir defa alel acele işim vardı, K790i' yi çantama koyacağıma cebe attım Ekranda adeta kazınmış şekilde 2 çizik.
    Bence paranıza pulunuza yazık, tabi kişisel düşüncemdir.
    quote:

Orijinalden alıntı: alpduman

evet ekleseler bizde görsek..bu gidişle ben alıp ben koycam tek ondada umarım keşke fuji demem.netün hocam wx1 foto kalitesimi iyidir yoksa w380 mi.w380 in wx1 e göre eksisi varmıdır. f geğeri,çekim hızı,geniş açı özellikeri vsvsvs..

wx1 37 MP/cm²,w380 50 MP/cm²?yani ben hep fujiye karşı wx1 cmos sensörden kaybediyor diye düşünüyordum şimdi cdd ile çıkarmıs bir makinayı görünce aha dedim fujinin rakibi.şimdi de pixel density den kırık not aldı..yabancı kaynaklarda bile w380 le ilgili bir bilgi yokhttp://www.photographyblog.com da falan hiç yok foto kalitesi olarak 37mp,50mp pixel density..kalite olarak ikisini karşılaştırırsak ne dersiniz..fuji d,yemiyorum cunku hep cebimde taşıyacağım makina olacak telefon gibi bu ikisinin ölçüleri yakın birbirine düşünceleriniz?
    saygılar

• dogru diyorsunuz ama küçük olması benim için daha iyi.özellikler olarak ne dusunuyorsunuz..detaylı
  • arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim wx1 aldım
  • Hayirli olsun.
    nekadara aldiniz?
  • 540 tı 10 taksit yaptırdım 610a aldım.bikaç fotoğraf koyabilirim nasıl olduğunu öğrenebilirsem
  • wx1 in gece çekimleri ile hareketli nesneleri nasıl çektiğini merak ediyorum bilgilendirir misiniz?
  • w380 sipariş ettim bugün :) artık geldiğinde bişeyler paylaşırız bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: doLob

w380 sipariş ettim bugün :) artık geldiğinde bişeyler paylaşırız bizde

Bende bir kaç gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanka26

quote:

süper bi alet yaa aşık oldum resmen..

video çekimi florasan ışığında bile muhteşem.. örnek bi klip video full hd tvde izledim olağanüstü bi görüntü
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ermanka26

quote:

süper bi alet yaa aşık oldum resmen..

video çekimi florasan ışığında bile muhteşem.. örnek bi klip video full hd tvde izledim olağanüstü bi görüntü

Ben ürünü sadece nette gördüm.Eskieşhir'de bir kaç tekno marketi gezdim ama bulamadım.Büyük ihtimalle netten sipariş vereceğim? Siz de netten mi aldınız? Anladığım kadarıyla makineyi görmüşsünüz boyutları,ele oturması gibi özellikler nasıl?

• valla alet şuan elimde kullanıyorum 2-3 gündür mükemmel derecede kompakt bi cihaz diyebilirim..

ufak ve çok kaliteli bu kamerayı en kısa anlatabileceğim şekil :)

daha önce hiç inceleme konusu açmadım o yüzden acemiyim açamadım bi türlü :)
  • quote:

valla alet şuan elimde kullanıyorum 2-3 gündür mükemmel derecede kompakt bi cihaz diyebilirim..

ufak ve çok kaliteli bu kamerayı en kısa anlatabileceğim şekil :)

daha önce hiç inceleme konusu açmadım o yüzden acemiyim açamadım bi türlü :)

Hocam gece çekimleri,ışıklı yerlerde çekim yapabilme şansın oldu mu? Sonuçları tatmin edici mi? Bir de sorması ayıp olmazsa aldığın yeri ve fiyatı yazabilirsen seviniriz.Forumda w380 konusu açtım.Bende almak üzereyim oradan konuya devam ederiz paylaşımlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanka26 -- 15 Mart 2010; 13:07:46 >
  • arkadaşlar w380 in 14 mpixel diye daha net görüntüler elde etmeyi düşünüp almayı düşünüyorsanız hayal kırıklıgına ugrarsınız. W115 lerle çekilen fotoyla hiçbir farkı yok.WX1 de bir kere dslr makinelerde kullanılan cmos tipi sensör var. Panoramik ve geniş açı çekimlerinde süper.
  • evet vasya arkadasımın dediklerine katılıyorum ben wx1 i alırken w 380 le kıyaslama yaptık aldıgım yerın satıcısıyla.makinaları ust uste koyduk fotograflar cektık vs baya inceledik.genis acıda wx1 öndeydi.goruntu kalitesindede cekilen resimlerde wx1 daha iyidi.bende w380 almayı dusunuyordum ama aletleri yan yana herseyini kıyaslayınca vazgectim ve wx1 aldım.bilen bir arkadas soylerse gece cekimlerini falan fotograf koyabilirim
  • alpduman wx1 memnumusunuz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.