Şimdi Ara

kışı klima ile çıkarmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba forumcu kardeşlerim, artık bende izmirde oturan olarak kışlarımı klima ile çıkarmakta karar kıldım, kömür iflamı gevretti ne bel kaldı ne derman, benim herşeyim olarak kullandıgım 25 metre kare alanım var burada klima istiyorum üst sınır 2500 tl ınverter istiyorum yerim ara kat, çift camlı yerim
    velakin derimde ne alayım froumu okudum ettim kafama yatanlarsa şunlardır,
    herkes derki ve bende gördümkü bu sene mitsubşi havy süperleri oynuyor onun ardı sıra fujitsu-general, bunların arasında bana ne dersiniz 25 metre yerimi süper ısıtacak ama elektrigi süper yakmayacak ve 5 senedir klşma ile ısnanlardan tecrübeleri rica ederi,

arkadaşlar satıcı görüşü istemiyorum onlara inancım yok satmak için al gözlü diyebilirler sadece kullanıcı fikri alırsam eger iyi olur, eger ben tarasızım benim malım sanyo ama bence zibdoda iyi diyecek dürüst biri varsa yazsın ama benim malım en iyisidir diyecekler h,ç yazmasın satıcılardan

• 25 m2 alanda izalasyonunuz ve katınız nedir bilmiyorum ama 12.000 lik bi cihazı özellikle inverterda pek tercih etmeyin derim.Çünkü inverter kendini kısarak çalışan bi teknoloji olduğu için inverterin avantajından pek yararlanamazsınız.Çünkü bu cihaz ısıtmada inverterlar 17.000 e kadar çıkar aslına bakarsanız fakat bi cihazın sürekli son devirde çalışması ne elektrikten ne sesten nede inverterin kalitesinden bi getiri getirirr.12.000 lik ısıtmaz yada soğutmaz demiyorum ama 18.000 lik yada ara bi model almanızı öneririm.25 m2 yer kritik bi metraj çünkü.Eğer heavy düşünüyorsanız SRK50ZG-S modelini önerebilirm size kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eina -- 15 Ekim 2009; 18:22:24 >
  • Selam arkadaşım Zibro ile ilğili Dürüstçe ne ögrenmek isterseniz biz buradayız.Ha derseniz ki yok ben size inanmam Aşağıdaki kullanıcı arkadaşlara mesaj atın,sorun Zibro nasıl diye.Zibro 2035 Sizin için ideal ve Mükemmel makina,varsa 12 lik seri,Made in Japan,COP 5,05,5yıl full garanti başka makina karşılaştırın.
    quote:

Orijinalden alıntı: Se2len

merhaba forumcu kardeşlerim, artık bende izmirde oturan olarak kışlarımı klima ile çıkarmakta karar kıldım, kömür iflamı gevretti ne bel kaldı ne derman, benim herşeyim olarak kullandıgım 25 metre kare alanım var burada klima istiyorum üst sınır 2500 tl ınverter istiyorum yerim ara kat, çift camlı yerim
    velakin derimde ne alayım froumu okudum ettim kafama yatanlarsa şunlardır,
    herkes derki ve bende gördümkü bu sene mitsubşi havy süperleri oynuyor onun ardı sıra fujitsu-general, bunların arasında bana ne dersiniz 25 metre yerimi süper ısıtacak ama elektrigi süper yakmayacak ve 5 senedir klşma ile ısnanlardan tecrübeleri rica ederi,

arkadaşlar satıcı görüşü istemiyorum onlara inancım yok satmak için al gözlü diyebilirler sadece kullanıcı fikri alırsam eger iyi olur, eger ben tarasızım benim malım sanyo ama bence zibdoda iyi diyecek dürüst biri varsa yazsın ama benim malım en iyisidir diyecekler h,ç yazmasın satıcılardan

• se2len kardeşim 25 m2 ye kesinlikle 12 lik cihaz ısıtma için uygun değil,size; zibro 2041 olur,mitsubishi heavy 50srk-zg olur, general ahwz14 olur(fujitsu nocria ile aynı deger),mitsubishi electric 50va olur. ama bence zibro,mitsu hevy veya general ahwz(fijutsu nocria) seç derim....

kışı klima ile çıkarmak istiyorum
  • se2len kardeşim forumdaki arkadaşlar cankaya eski itfaiye yanındaki ve ragıp şamlı iş merkezi karşısındaki ümit ticaret es magazasında uygun fiyat oldugunu söylüyorlar ve ayrıca sadece iklimsa degil mitsubishi heavy de satmaya başlamışlar,bence bir oraya git ve fiyat al.ben oradan 1 ay önce general plazma 12 btu yu 1.670 ytl ye 8 taksitle almıştım haberin olsun.pazarlık yaparsan ve peşin de alabilirsen, daha ucuza alırsın.birde mbirol beyden fiyat al, oda sana güzel fiyatlar verir zibro için, ve zibro içinde çok güzel yorumlar var haberin olsun.
  • inanın dahalen karar veremedim, kafam karıştı, general ile fujitsu olayınıda okuyunca zibro konusunu okuyuncada

http://forum.donanimhaber.com/m_34093422/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_35031925/tm.htm

seneler önce kafamda iki klima vardı araştırdım onları ama bulamadım biri sanyo digeri panasonic
  • Siz hiç kafanızı karıştırmayın,buğün hiç bir marka her parçasını %100 kendi yapmıyor.Şimdi Mit. bütün cihazlarında Mit. kompresörmü kullanıyor veya tüm parçaları,yani dört yollu vana,elektronik parçalar,bakır ve alüminyumlar,plastikler,fan motorları v.s v.s hepsini kendimi üretiyor şimdi.İşin içindeki arkadaşlar bilir her markada farklı üretim yıllarına göre dörtyollu,röle ,fan motorları farklılık gösterebilir bu o anki lojistik aldığı firmalarla çalışmasına göre değişir.Önemli olan konu toplam kalite vede firmanın kalitesi,kullanıcıların deneyimi.

Bakın daha önce Sanyo klima düşündüğünüzü söylüyorsunuz,ama ZİBRO nun bir modelinde Sanyo çin üretimi kompresör var diye kafanız karışıyor.Peki Sanyo klimalar Çin üretimidir,neden Sanyo düşündünüz,çünkü inanmışsınız veya kalitesini duymuşsunuz çevrenizden.Bencede doğrusu bu inandığınız malı alın.Boş yere suyu bulandıranlara bakmayın.!!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.