Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞI BAŞTAN SAVIP TÜM GÜN PS3 OYNAMA TAKTİKLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diavoloo

tabiki uyku modu
    saat 10da bi msj atarım gözlerim çok ağrıyor erken yatıcam hayatım..
    sonra gece 4 te ps3 hala açık

saat 23:20
    BEn: aşkım iyi geceler uyudum ben hadi sende yat okula gidiceksin..
    sevgilim: tamam hayatım yatıyorum iyi geceler..

saat 05:59
    ps3 başında MW2 oynuyorum

• bende durum biraz farkli

hanim beni kandiriyo artik ben onu kandiracagima

bende gittim 2. ps3 u naldim eve multi yapiyoruz karsilikli
  • benim hic boyl yalan soylemek icin nedenim olmadi
    oyun oynarken ne zaman goruselim deseydi hep cikardim disari
    ama para yetistiremiodum kiza sonunda baktim hangi konsol daha iyi diye onu sattim
    simdi kizda yok xboxda ps3de keyif yapiorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfdentist

ben de evliyim ve 5 yaşında da bir oğlum var. ben artık hanımdan değil de çocuktan çekiyorum. yatana kadar ya ps3 ya da televizyon emrinde.

ee normal sen nasıl oyun oynamak istiyosan oda ooynamak ister Kİ, o bir çocuk daha tam oyun zamanı hiç bırakır mı =))
  • Kızım 2 yaşında Daha oyun oynamıyor ama oynayacak yaşlara gelince kandırmak için başka bir konsol almak lazım olur kesinlikle. Ama bence TV seyredene kadar oyun oynasın tabi kendi yaşına uygun şeyler.

quote:

Orijinalden alıntı: halfdentist

ben de evliyim ve 5 yaşında da bir oğlum var. ben artık hanımdan değil de çocuktan çekiyorum. yatana kadar ya ps3 ya da televizyon emrinde.
  • Ek olarak buradan da bazı taktikleri kullanabilirsiniz.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=ps3+oynamak+i%C3%A7in+sevgiliyi+atlatma+rehberi
  • oyun oynama noktasında kız arkadasınızın anlayısının devreye gırmesı gerekıyor..eger sızın hobınıze,eglencenıze anlayıs gostermıyorsa yol verın gıtsın ozaman..ben ps3 oynucam dıyorum ve oyunum bıttı dıyene kadar ne arıyor ne de msj cekıyor..boyle olması gerekır kanaatındeyım..

edit:imlaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winterice -- 23 Şubat 2010; 17:35:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

hergün buluşmak zorunda değilsiniz dimi? sallayın gitsin fazla konuşuyorsa yol verin.

seven adam bunu yapmaz oyun sevdigimden dahmi degerli:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEsemi22 -- 23 Şubat 2010; 17:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterice

oyun oynama noktasında kız arkadasınızın anlayısının devreye gırmesı gerekıyor..eger sızın hobınıze,eglencenıze anlayıs gostermıyorsa yol versın gıtsın zaten..ben ps3 oynucam dıyorum ve oyunum bıttı dıyene kadar ne arıyor ne de msj cekıyor..boyle olması gerekır kanaatındeyım..

abicim yanlış anlama ama

BEN BÖYLE DELİKANLI GÖRMEDİM deriz biz arkadaşlar arasında böyle bir söze

• Biz beraber Pes, Virtua Tenis, LBP falan oynuyoruz yahu :)) Diğer oyunlarda da kendi halime bırakıyor beni.. Karşılıklı anlayış lazım, misal alışverişe çıkacaksa bende mecbur sabahtan akşama kadar geziyorum onunla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman29

seven adam bunu yapmaz oyun sevdigimden dahmi degerli:)

quote:

Orijinalden alıntı: winterice

oyun oynama noktasında kız arkadasınızın anlayısının devreye gırmesı gerekıyor..eger sızın hobınıze,eglencenıze anlayıs gostermıyorsa yol versın gıtsın zaten..ben ps3 oynucam dıyorum ve oyunum bıttı dıyene kadar ne arıyor ne de msj cekıyor..boyle olması gerekır kanaatındeyım..

bakta örnek al sevgiden önce saygı gelir ilişkide. benim zevk aldığım şeylere karışarak bana saygısızlık yapamaz, benim böyle biriyle işim olmaz zaten. @winterice nin dediğine kelimesi kelimesine katılıyorum.

• bende evliyim en güzeli onlara tv seyredecek kadar bir tv yoksa evde alın bişr tane aynı odada koyun diğer tv nin yanına onlar onda tv izlesin siz ps3 oynayın benim 51 ekran tüplü bir tv var getiriyorum onu açıyorum onu eşim yemekteyiz deniz yıldızı faln derken gece oluyo zaten.ama hakketten bazen de bir dalıyoruz multiye kimseyi duymuyoruz.
  • siz platinium tropyh kasarken odada süzülen "aşkııımmmm çok sıkıldım hadi bişiler yapalıııımmmm" cümlesi adamda ne şevk bırakıyor ne de konsantrasyon.
    he bişiler yapalım.. oldu.. ne yapalım .. ayy ne biliyyiiimmm aşşkkıımm sıkıldım... öf pöff piff
  • ne güzel bir kız arkadaşınız var keşke bendede öyle bir durum olsada ona vakit ayırabilmeyi yada yüzünde açacak küçücük bir gülümsemenin verebileceği mutluluğu taşıyabilsem
    bence siz onu atlatmayı değilde her geçen gün dahada mutlu etmek için neler yapabilirim diye düşünün derim
  • @isimsizpost
    para yetismiyoki onlara
    hesapladim ona harcayacagiz paraya su anki bilgisayarimin iki kati daha guclu bir bilgisayar yapardim
  • lilxe07 onlar olmadan da olmuyor ama para harcama hususunu çözemedim bende
    sevgili muhabbetlerindede aynısı erkek ısmarlar mantığı hiç bir kızın çıkıpta Alman hesabı yapalım dediğini görmedim. Ama artık olduğunda diyorum kusura bakma her zaman hesabı ben ödeyemem diyorum ya terk ediyor yada odun, cimri vs. kelimeler yiyorum can sıkıcı hal alınca ve gerçekten sevmemişsem mecburen kopuyorum ama bu tip durumları yaşayalı çok oldu yaw :=) anladım onlar olmadan da olmuyor :)
  • evet dostum ya
    bi kere bende cikip diecem sen ode yiyosa die:D
  • Eger PS3ün kiz arkadasindan daha degerli ise bence ondan ayril...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda_1905

Eger PS3ün kiz arkadasindan daha degerli ise bence ondan ayril...

Bütün gün kızla konuşmak cazip geliyorsa hayırlı işler sana
  • Kız arkadaş olsa da başımızdan savmayı istesek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.