Şimdi Ara

Kız arkadaşım 3 yaş küçük bende

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 yaşındayım kız arkadaşım 16 . Doğru mu yapıyorum acaba . Yorumlarınızı alıyım lütfen

• Egitim kucuk yasta baslar panpa elinde buyut onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

Egitim kucuk yasta baslar panpa elinde buyut onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

Alıntıları Göster
    bişey olmaz merak etme

tek sıkıntı şu olur, o daha çocukluk dönemini yeni atlatmakta. saçma sapan hareketler yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seca2 -- 25 Mart 2011; 11:33:28 >

• quote:

Alıntıları Göster
    Gideri var.

• quote:

Alıntıları Göster
    kafa yapınız uyuyorsa, anlaşabiliyorsanız sorun yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3F26FD93B

Alıntıları Göster
    16 yaşındaki kiz daha çocuk olm ya. Bende 19 yaşındayım 18yaşındakiler bile bebe gibi geliyo bana. Ama bazıları var aşırı gelişmişler üniye gidiyo felan derim ama 10 tanesinden belki 1 tanesi böyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

16 yaşındaki kiz daha çocuk olm ya. Bende 19 yaşındayım 18yaşındakiler bile bebe gibi geliyo bana. Ama bazıları var aşırı gelişmişler üniye gidiyo felan derim ama 10 tanesinden belki 1 tanesi böyledir.

Alıntıları Göster
    teen

en sevdiğim

şaka maka anlaşırsınız problem olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEE CAN

teen

en sevdiğim

şaka maka anlaşırsınız problem olmaz

Alıntıları Göster
    6 ay ila 3 sene arasında değişir. Anladın sen

• kızın yaşına göre mantıksal olgunluğu gelişmişse problem yok bence hocam ama yaşının kızıysa çok kafa açar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktalı,

+sonsuz
  • quote:

ben hep elimde büyütürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem

quote:

ben hep elimde büyütürüm

Alıntıları Göster
    Kız hal ve hereketleri yetişkin birisi gibiyse olabilir. diğer türlü ben hayır diyorum

Ne sübyancı varmış arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

Kız hal ve hereketleri yetişkin birisi gibiyse olabilir. diğer türlü ben hayır diyorum

Ne sübyancı varmış arkadaş

Alıntıları Göster
    zaten mantıklı olan o deilmidir mesela ben 20 yaşındayım ben 45 yaşına gelince karımın 37-38 yaşında olmasını isterim 45 - 37=8 yani Şuan 12 yaşında olan nesile bakmalıyım doğulu ise bide onlar çabuk yaşlanır oldu 10 daha var var iyi iyi şu bölüm bi bitsinde bulur bizim sülale bana bi tane

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavenCanWait

zaten mantıklı olan o deilmidir mesela ben 20 yaşındayım ben 45 yaşına gelince karımın 37-38 yaşında olmasını isterim 45 - 37=8 yani Şuan 12 yaşında olan nesile bakmalıyım doğulu ise bide onlar çabuk yaşlanır oldu 10 daha var var iyi iyi şu bölüm bi bitsinde bulur bizim sülale bana bi tane

Alıntıları Göster
    Ben evet diyorum isterse 14 olsun farketmez
    İlk günden eve at sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: SyLVanasS

Alıntıları Göster
    Hayır diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SyLVanasS

Alıntıları Göster
    15 e kadar yolu var

• quote:

aynen hercümlesini ben yazıcaktım tam.

quote:

Orijinalden alıntı: ertuq26

kızın yaşına göre mantıksal olgunluğu gelişmişse problem yok bence hocam ama yaşının kızıysa çok kafa açar.

hangi türk kızı yaşına göre mantıksal olgunlugunu tamamlıyoki? hatta yası gecıo 1 2 sene gerıden gelıyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

quote:

kızın yaşına göre mantıksal olgunluğu gelişmişse problem yok bence hocam ama yaşının kızıysa çok kafa açar.

hangi türk kızı yaşına göre mantıksal olgunlugunu tamamlıyoki? hatta yası gecıo 1 2 sene gerıden gelıyolar.

Alıntıları Göster
    Dostum bu karşındaki kişiye bağlı.Eğer geleceği hesaba katarsak arada üç yaş olması gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

quote:

Sende haklısın hocam ama belki arkadaş şanslıdır diye söyledim onbinde bir çıkar belki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.