Şimdi Ara

Kız Arkadaşımla Yaşadığım Ağır Problemi Kafamdan Atamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Csb vs diyecekler en yakın buttonu kullanarak çıksın gitsin...

25 Yaşında Müteahit bir inşaat mühendisiyim. Gerekse işimde gerekte özel yaşantımda, riskli ve sapur saçma ilişkiler içine girmedim. İlişkilerimide genelde bitiren taraf bendim. Yaklaşık 3 ay önce şuan ki kız arkadaşımla tanıştım 2 ay öncede sevgili olduk. Fakat kız arkadaşımın benimle tanışmadan 3 ay önce eski sevgilisinden ayrıldığını öğrendim. Bunu bana en başında kendi anlattı ve sildiğini söyledi. İlk başlarda ilişkimizi kimseye açmamaya karar verdik, fakat daha sonra bana güvendikçe duyurduk, duyurduk ve eski dangalak sevgilisi öğrenmiş sağda solda hakkımda atıp tutmuş benim haberim dahi olmadı, ''yok ezikmişim hala kız arkadaşım ona aşıkmış, günün birinde ona dönecekmiş'' kız arkadaşım sağlam bir şekilde ayarı vermiş ama bana söylemeden yapmış bütün bunları. Banada dün akşam anlatınca sinirlendim ve ne yaparsam yapayım sinirim geçmiyor. O şerefsizi bulmak istiyorum bilgilerini vermiyor verse iş hayatının nasıl pamuk ipliğine bağlı olduğunu göstereceğim nüfuzum yüksek, onun canını yakmam benim için hiçte zor olmayacak.

İşin garibi kız arkadaşıma güveniyorum hiç kimseye güvenmediğim kadar fakat içimden atamadığım büyük bir öfke var. Bana bir tavsiyede bulunun yoksa ben kafayı yemek üzereyim...

• öğrenin hocam kızdan. kimse kimseye sallamasın arkasından ciddi bir şekilde iste.
  • Bir kizin gecmisi bu nedenle onemlidir. Hatalariyla kabul edince, hatalarin ilerleyen zamanlardaki problemleri de size yansiyor.

Simdi bu denyoya denyolugunu bildirmeye kalksan hatun seni avucunun icinde sanacak, bildirmesen de senin kendi kendine canin yanacak.

Bence cekil koseye sessizce bekle. Ilerleyen surecte karsina gelecek problemlere gore hareket edersin.
  • Kızın gidip eski sevgilisine ayar vermesi yanlış. Ayrıldıysa işin komple bitmesi lazım. Genelde erkekler kafada bitiremiyo sülük gibi kızı takip ediyo. Ama kızın da ne sebeple olursa olsun eskiyle diyaloğa girmemesi gerekli
  • Gör bak o kız eskiyi unutamıyorum diyecek onunla yaşadıklarını senden bekleyecek kıyaslıyacak sonra senide bırakıp başkasına yada eskisine dönecek tecrübede sabittir.Ayrıldıgında bu yazımı alıntılarsın.

Bir kız ayrıldıgında kendini boşlukta hisseder ve derdini anlatacagı bir erkek arar anlatırda anlatır sen dinlersin sonra bir bakmışın aşık oldun eee asıl macera burda başlıyor.Sonra hiç ummadıgın bir anda küt yere seriyor hayallerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Bir kizin gecmisi bu nedenle onemlidir. Hatalariyla kabul edince, hatalarin ilerleyen zamanlardaki problemleri de size yansiyor.

Simdi bu denyoya denyolugunu bildirmeye kalksan hatun seni avucunun icinde sanacak, bildirmesen de senin kendi kendine canin yanacak.

Bence cekil koseye sessizce bekle. Ilerleyen surecte karsina gelecek problemlere gore hareket edersin.

"Bir kizin gecmisi bu nedenle onemlidir. Hatalariyla kabul edince, hatalarin ilerleyen zamanlardaki problemleri de size yansiyor."

Aynı şekilde düşünüyorum. Sonra niye sevgilisi olmamış kız ile evlenmek istiyorsun oluyor. İleride evlenmeyeceğin biriyle bilmem ne kadar zaman yakın ilişki kur, sonra evleneceğin adam onun çilesini çeksin, sinir-öfke krizleri geçirsin. Oldu valla. Kiminle niyetin ciddiyse, evlenme noktasına varana kadar hal ve hareketlerine dikkat edeceksin. Kimse başkasının (ilişki boyutundaki) geçmiş sorunlarını çekmek zorunda değil.

Siz köye gitsenize la. Ne işiniz var burda?

Sanki erkeklerin hataları olmuyor. Sanki erkeklerin eski sevgilileri sorun çıkarmıyor. Neler oluyor neler. Tabi kadın dediğin şey erkeğin malıdır. El değmemiş olmalı sadece size ait olmalı.

Kan görme takıntısı yüzünden bu yaşa kadar bekar kalmışlar hala konuşup duruyorlar

• Senin baska isin yok mu millete laf yetistirmekten baska? Isine baksana. Sana ne kimin ne gormek istediginden?
  • quote:

Senin baska isin yok mu millete laf yetistirmekten baska? Isine baksana. Sana ne kimin ne gormek istediginden?

Seni görünce dayanamıyorum.
  • Orange. O kullanıcısına yanıt
    Haaa issizim diyorsun yani.
  • Para para para para para para
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Buna bende katılıyorum kızdığım tek olay bu hakareti yiyen benim, hakkımı ben savunurum...
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Bu pek mümkün değil çünkü o ilişkide bir aldatılma olayı olmuş bizim ki fazla kuralcı o vatandaşa asla şans vermez. Ondan bilgi taşıyan arkadaşlarına bile ayarı kesebilen biri...
  • sleepydragon S kullanıcısına yanıt
    Bir daha iletişim kurarsa bana net bir şekilde anlatacak.
  • quote:

Bir kizin gecmisi bu nedenle onemlidir. Hatalariyla kabul edince, hatalarin ilerleyen zamanlardaki problemleri de size yansiyor.

Şimdi hocam duygusal bir ilişki fiziksel bir olay yok. Sevgilim aldatıldığı için terkeden taraf. Onsuz hayatına devam edebilmiş. Ondan bilgi taşıyan arkadaşlarıyla konuşmayı bile kesti. Oğlan kendi halt etmesi normalde numarası yok, Faceden durumlara yazmış ve ordan dümdüz ağzına etmiş...

Verdiğiniz tavsiyede çok haklısınız bekleyip görmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange.

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

"Bir kizin gecmisi bu nedenle onemlidir. Hatalariyla kabul edince, hatalarin ilerleyen zamanlardaki problemleri de size yansiyor."

Aynı şekilde düşünüyorum. Sonra niye sevgilisi olmamış kız ile evlenmek istiyorsun oluyor. İleride evlenmeyeceğin biriyle bilmem ne kadar zaman yakın ilişki kur, sonra evleneceğin adam onun çilesini çeksin, sinir-öfke krizleri geçirsin. Oldu valla. Kiminle niyetin ciddiyse, evlenme noktasına varana kadar hal ve hareketlerine dikkat edeceksin. Kimse başkasının (ilişki boyutundaki) geçmiş sorunlarını çekmek zorunda değil.

Siz köye gitsenize la. Ne işiniz var burda?

Sanki erkeklerin hataları olmuyor. Sanki erkeklerin eski sevgilileri sorun çıkarmıyor. Neler oluyor neler. Tabi kadın dediğin şey erkeğin malıdır. El değmemiş olmalı sadece size ait olmalı.

Kan görme takıntısı yüzünden bu yaşa kadar bekar kalmışlar hala konuşup duruyorlar

Şimdi bu durumu ben bile sorgulamadım sizlerin sorgulaması yanlış... İyi günler dilerim...

• Kim olduğunu bulmak neki 5 dakikalık iş. Önemli olan senin ne yapacağın. Yanlış bir hareketinde bütün geleceğini yakarsın.
  • 2 ay olmuş en cok ona guvenirim vs demissin bastan kaybetmişsin dostum. Umarim boynuzlananlar klubune yeni bir üye katılmaz.
  • Eğer bahsettiğin tarzda şeyler söylüyorsa, halen kız hakkında konuşuyorsa o zaten kendini de mutlaka bir gün sana gösterir, eğer sadece boş laf yapıyorsa salla gitsin zaten, gerisi sana kalmış.
  • Ben olsam o kadar kisa sure once iliski yasamis biriyle tanismam
  • İlk olarak , şöyle konuları trollemekten vazgeçin abi, ciddi bir şey soruluyor.

2. olarak kardeşim kıza güveniyosan sorun olmaz vede o çocukla uğraşıp sinirini atınca eline hiç bir şey geçmiyecek, o çocukla aranızda bir rekabet olucak , demek istediğim şudurki , kız arkadaşın o eski oğlanla iletişimi kessin olay kısa süre içinde kapandır ,

saygılar hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.