Şimdi Ara

Kız İle Nasıl Muhabbet Kurabilirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba millet bir kız var ama muhabbetimiz yok malesef. Nasıl muhabbeti kurarım ben bununla acaba ? Bir yöntem vs. varmıdır

• nick konu uyumum muazzam kardeşim

öncelikle yaşın ve lise mi üniversite mi oldugunu aynı sınıftamısınız bilgi verirsen daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnraksy

nick konu uyumum muazzam kardeşim

öncelikle yaşın ve lise mi üniversite mi oldugunu aynı sınıftamısınız bilgi verirsen daha iyi olur

lise. aynı sınıfta değiliz servisimiz aynı. konuşmaya çalışmak stiyoru mama serviste falan akadaş hep yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yardımdh

quote:

lise. aynı sınıfta değiliz servisimiz aynı. konuşmaya çalışmak stiyoru mama serviste falan akadaş hep yanında

Kizin indigi yerde inmeyi denedin mi orda belki bisiler olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

yok denemedim zaten ya dersanede iniyr ya da evde. pek şansım kalmıyor malesef. napmalıyımda konuşmalıyım

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok denemedim zaten ya dersanede iniyr ya da evde. pek şansım kalmıyor malesef. napmalıyımda konuşmalıyım

facebook felan var mı ? ordan denedin mi şansını

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

facebook felan var mı ? ordan denedin mi şansını

vet facebook var ordan denemeyi dşündüm fakat pek kullanmıyor hemen hemen hiç girmiyor

• up
  • eğer asosyal biriysen veya insanlarla aran iyi değilse, sağlam bi ortamın yoksa; kızın ise tam aksine ortamı sağlamsa ve her an yanında başka erkek varsa hiç uğraşma o iş olmaz. bomboş hayaller kurarsın ancak. fakat kız biraz kültürlü, türkiye ortalamasının üstündeyse bi selam bile vermen yeterli olur zamanla daha yakın olursunuz.
    ben de profesör falan değilim tabi ama ilk dediğim şey önemli. bu tür kızlar apaçi dediğimiz mal insanlarla takılıyorlar, sen onla nasıl tanışcam, nasıl konuşcam diye 1000 kere düşünürken o kız senin gibi onlarca erkeği parmağında oynatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

eğer asosyal biriysen veya insanlarla aran iyi değilse, sağlam bi ortamın yoksa; kızın ise tam aksine ortamı sağlamsa ve her an yanında başka erkek varsa hiç uğraşma o iş olmaz. bomboş hayaller kurarsın ancak. fakat kız biraz kültürlü, türkiye ortalamasının üstündeyse bi selam bile vermen yeterli olur zamanla daha yakın olursunuz.
    ben de profesör falan değilim tabi ama ilk dediğim şey önemli. bu tür kızlar apaçi dediğimiz mal insanlarla takılıyorlar, sen onla nasıl tanışcam, nasıl konuşcam diye 1000 kere düşünürken o kız senin gibi onlarca erkeği parmağında oynatıyor

Asosyal değilim. Kızın etrafında erkek falanda yok,yani ben görmedim. Kızın şu anda sevgilisi olduğunu düşünmüyorum. Apaçilerle takılacağını hiç sanmıyorum hatta.

• quote:

quote:

eğer asosyal biriysen veya insanlarla aran iyi değilse, sağlam bi ortamın yoksa; kızın ise tam aksine ortamı sağlamsa ve her an yanında başka erkek varsa hiç uğraşma o iş olmaz. bomboş hayaller kurarsın ancak. fakat kız biraz kültürlü, türkiye ortalamasının üstündeyse bi selam bile vermen yeterli olur zamanla daha yakın olursunuz.

Asosyal değilim. Kızın etrafında erkek falanda yok,yani ben görmedim. Kızın şu anda sevgilisi olduğunu düşünmüyorum. Apaçilerle takılacağını hiç sanmıyorum hatta.

iyi o zaman şanslısın. en klasik metodu deneyebilirsin, ortak arkadaş taktiği...
    kızın en yakın kız arkadaşını bul, onla daha rahat sohbete girersin zaten. hatta onla da giremezsen onun içinde aynı taktiği kullan. eninde sonunda iletişime gir yani. sonra onla beraber iyi bi iş çıkarabilirsiniz.
    ama direkt naber, selam vs. dersen sohbet bi yere gitmez. kız da sıkılabilir yani biraz riskli iş. ne desem bilmiyorum yani dediğim gibi aslında tavsiye alacağın son kişi benim bu forumda

• quote:

quote:

quote:

iyi o zaman şanslısın. en klasik metodu deneyebilirsin, ortak arkadaş taktiği...
    kızın en yakın kız arkadaşını bul, onla daha rahat sohbete girersin zaten. hatta onla da giremezsen onun içinde aynı taktiği kullan. eninde sonunda iletişime gir yani. sonra onla beraber iyi bi iş çıkarabilirsiniz.
    ama direkt naber, selam vs. dersen sohbet bi yere gitmez. kız da sıkılabilir yani biraz riskli iş. ne desem bilmiyorum yani dediğim gibi aslında tavsiye alacağın son kişi benim bu forumda

sağo lyalnız diğer arkadaşıyla nasıl iletişime geçem ? o sorun var birde.

• onu da sen düşüncen sevdiğin kıza göre daha rahat olursun en azından. altı üstü arkadaş olcan.
    bu konuda ben de pek iyi değilim açıkçası
  • up
  • up
  • gitceksin tenefüs arasında, vaktin varsa biraz konuşabilirmiyiz diyeceksin. Sonra efendi gibi uygun görürsen seni daha fazla tanımak istiyorum tanışabilirmiyiz diyeceksin bu kadar basit zaten gerisi gelir. Hiç kasmaya gerek yok, elinide çabuk tut sen aşık olduğun için aylarca düşünüp hayal kurabilirsin ama elin oğlu gider kapar sonra, sen gene aylarca unutana kadar hayal kurmaya devam edersin.
  • kantine gidip oturduğu masanın etrafından birşeyler arıyormuş gibi yapıyorsun ?
    oda sana ne arıyorsun diyecek
    sende seninle tanışmak için bir bahane arıyorum diyeceksin

+++++++++++++

s : haritanız var mı
    k: neden sordun
    s: gözlerinizde kayboldum da.

+++++++++++++

kız yürürken yanına yanaş beraber yürüyebilirmiyiz de
    sonra kız hayır diyecektir
    o zaman beraber koşalım
    de
    kız gülerse hayırlı olsun
    gülmesse ...
    :D
  • quote:

kantine gidip oturduğu masanın etrafından birşeyler arıyormuş gibi yapıyorsun ?
    oda sana ne arıyorsun diyecek
    sende seninle tanışmak için bir bahane arıyorum diyeceksin

+++++++++++++

s : haritanız var mı
    k: neden sordun
    s: gözlerinizde kayboldum da.

+++++++++++++

kız yürürken yanına yanaş beraber yürüyebilirmiyiz de
    sonra kız hayır diyecektir
    o zaman beraber koşalım
    de
    kız gülerse hayırlı olsun
    gülmesse ...
    :D

Yahu bu taktiklerle bırak kızı omeglede attıran adamı bile düşüremezsin

Hocam bence yanına git ve merhaba tanisabilirmiyiz de. Evet derse ismini soyle subeni soyle. Sonra seni daha yalından tanimak istiyorum de. Ve numarasini al. Bu taktikle 4 kız düsürdüm. Bi kız kabul etmemişti. Cunku o cok havalıydı. Tipin fena degilse hicbir kız hayır demez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.