Şimdi Ara

Kız Tavlama Rehberi (%90 başarı)(part1) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
13
Favori
17.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Saçma salak şeyler peşindesiniz. "O öyle yapılır, bu böyle yapılır" değil de kendiniz olmanın yanında kendinize bakın.

İşin usulü yok çünkü kızlar da çeşitli. Ancak giyimine dikkat etmeyen, şişman, kültürsüz bir davar olursanız tercih edilmezsiniz tabii ki.

Bazı detaylara dikkat edin kendileri geleceklerdir. Baktınız olmadı sevgilisi olan ve kızlarla arası iyi olan arkadaşlarınıza gidin

Yöntem çok aslında.
  • Tipiniz olsun populerliginiz olsun her kiz sizindir.(12-23)

Tipiniz olsun sevginiz olsun paraniz olsun evlenilcek kisi olun kiz sizindir.(23-30)

Paraniz olsun kiz sizindir.(30-100)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merhl -- 25 Temmuz 2015; 21:45:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagram dedin okumayı kestim üzgünüm

• o kadar yazmaya ne gerek vardı 3 basamakta tavlayabilirsiniz
    1)1milyar dolar
    2)1
    3)2

• Beyler özet geçiyorum toplanın.

Eğer üniversite dolaylarındaysa yaşınız,ve ortalamanın üstünde kızlarla çıkmak istiyorsanız,aynı zamanda kızlar evlenilecek kızlar değilse yapmanız gereken çok basit;çalışın para kazanın ve bütün parayı kızlara yedirin.

Bakın çok basit.Tavlamaya çalıştığınız kız aza tamâ etmeyen,sizinle evlenmeyi düşünüp 'amaaan gerekirse taş pişirir,onu yeriz' diyen kızlardan değil ise gerçekten bu yöntem çok ile yarıyor.Para.

1993 doğumluyum,zilyon tane kız arkadaşım olmadı ama karşı cinsten zilyon tane arkadaşım var.Ve eğer param olsaydı biriyle bir gün,diğeriyle başka gün çıkardım. Anlayacağınız;param olmadığından dünyaya arkadaş sıfatıyla gelmişim Turboya döndük lan iyice

• Edit gelince bi haberdar edersen sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarney Btinson -- 25 Temmuz 2015; 22:12:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

lolü bıraktım. sayende hergün kız tavlıyorum. teşekkürler sipirmin

Geldim. Güldüm. Gidiyorum.

• inci sözlük terk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

kizlari tavlamak icin birtakim taktiklere ihtiyac duyan ve bunlari uygulayan adam eziktir. disaridan da belli olur zaten, cok yapmacik durur. ama bu adamlar bir turlu anlamaz bunu. bir kizi tavlamanin en saglikli ve dogal yolu kizin seni cekici bulmasidir. ancak boyle saglikli ve tutku dolu bir iliski olabilir aranizda. geriye kalan butun fakrorler (para, agzinin laf yapmasi vs. vs.) bos istir.

Helal hocam, bence de bu taktikler çok saçma, bilgisayar başında takılmak varken neden sosyalleşesin ki?

Sosyalleşmek gibi çok doğal olan bir şeyi taktik olarak nitelendirip, sosyalleşmeye çalışan birine ezik diyeni dikkate almayın. Davranışlarının yapmacık olmasının tek sebebi, o konuda henüz tecrübesiz olmandandır, bir de asosyallik olunca ister istemez yapmacık davranacaksın. Ama bir konuda doğal davranabilecek kadar becerikli olmak istiyorsan bolca pratik yapacaksın ki ne doğru ne yanlış öğreneceksin. Nerede nasıl davranacağını bilmediğin için yeterince yapmacık davranmadın mı zaten?

George clooney veya brad pitt gibi tipler bile anasının karnında bunu öğrenmedi, dışarı çıkıp denemediğin sürece bu konuda iyi olmayı bekleme

bak delikanli, ben hayatin her yerinde ayni davranirim. kicim basim oynamaz. anamin babamin yaninda, dostlarimin yaninda, kizlarin yaninda... fark etmez. bir karakterim vardir cunku ve iki yuzlu degilimdir. benim o mesajda da yazdigim gibi kizlari tavlamak icin sekilden sekle giren ve bunu basarabilmek icin birtakim taktiklere ihtiyac duyan insan ezik ve zavallidir.bkizlarin yaninda da kendiniz olun, insan gibi sohbet edin. onlar da insan lan bu kadar ezik olmayin. olacaksa olur zaten kiz sizi begenirse. zaten kiz sizi cekici bulursa o is her turlu olur, burdan alacaginiz sacma sapan taktiklerle de olmaz bu. hayat durusunuzla, tipinizle, vucudunuzla olur. ve tabii ki karakterinizle. bu kadar basit olmayin, bu kafayla giderseniz konu disinda aglamaya devam edersiniz gece gunduz.

baska adamlar oturdugu yerden hicbir caba sarf etmeden kizlari tavliyorken sizin burda kicinizi yirtmaniz ve yapmacik birtakim taktiklerle cabalayip durmaniz sizi rahatsiz etmiyorsa eyvallah. lolu birak falan diyen olmus. kucaginda sevgilisi lol oynayan adamlar taniyorum. boyle bos tavsiyelerle kendinizi avutmayin. olmuyorsa da kiz sizin tipinizi begenmiyordur. siz nasil onun tipini begenip ona yavsiyorsaniz onun da en dogal hakkidir sizin tipinizi begenmeyip sizi reddetmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lev Tolstoy -- 26 Temmuz 2015; 2:25:48 >
  • Lolle molle alakasi yok her aksam 10da eve gidip 6 saat lol oynayip sonra haftada en az 2-3 kiza girtlak yapani da var her gun 2 saat oynayip hic goturemeyen de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kere senden hoslanmadiysa zaten hiçbirşey yapamazsin.taktikler hoslandirmayi saglamaz,eger hoslaniyorsa sonraki atacagin adimlar hakkında bir miktar yardimci olabilir.kendiniz olun,illa sizdende hoslanan birileri cikacaktir,sizde onu severseniz önünüz açık

• Ben arkadaşın dediklerine dolaylı yoldan katılıyorum anlatmaya çalıştığı şeyi yapmanın farklı yolları da var illa onun anlattığı şekilde yapmak zorunda değilsiniz çünkü işin sonunda ulan yaptım bi mok olmadı deme durumunuz olabilir.Ama arkadaşın dediklerine de saygı gösterip kıymetini bilin sonuçta uğraşıyor.
    Benimse buradan kaale alabileceklere verebileceğim bi tavsiye; karakteriniz olsun. Yani her ortamda herkes için bi karakter tanımı vardır özellikle de kızlar için. Kızlar hoşlanabileceği, birlikte olabileceği erkeğin ortamda ne olarak tanındığına dikkat eder. Kimisi grubun komiğidir ama tipi yetersizdir -ki işin komiklik kısmını halledebilen her tipsiz erkek kız tavlayabilir- kimi o gruptaki asi çocuktur, kimi aklı selim olgun ''adam''dır.Ve daha nicesi. Demek istediğim kızların sizi ne olarak nitelendirdiği önemlidir. Ve onlara bu nitelendirmeyi yaptıracak olan da sizin karakterinizdir. Size karakterinizden ödün verin veya olmadığınız biri gibi davranın demiyorum. Kendiniz gibi olun ve karakterinizi düzgün şekillendirin.
    (Dipnot: Asi ve olgun statüsündekilerin şansı komiklerden her zaman daha fazladır. Tabi tip de bu sıralamada bir etken.)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.