Şimdi Ara

KlasikHATT ZAMLANDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rapator
    Bazı arkadaşların dediği gibi bu tarifeyi bitirmek için uğraşıyor tt...Herkesten en az 20tl kazanmayı kafasına koymuş...Artık önüne kimse geçemez...Bu devirde hala bu olaylara nasıl müsade ediliyor anlamıyorum...Adamlar hiçbir hizmet vermeden dünyanın parasını kazanıyorlar...

türk telekomun düşüncesini okumuşsun, hat başına en az 20 tl kullan veya kullanma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator
    Bazı arkadaşların dediği gibi bu tarifeyi bitirmek için uğraşıyor tt...Herkesten en az 20tl kazanmayı kafasına koymuş...Artık önüne kimse geçemez...Bu devirde hala bu olaylara nasıl müsade ediliyor anlamıyorum...Adamlar hiçbir hizmet vermeden dünyanın parasını kazanıyorlar...

türk telekomun düşüncesini okumuşsun, hat başına en az 20 tl kullan veya kullanma...

hangisinde yok ki hepsinde var bir sabit ücret merakı, bedavadan milyonlar kazanıyorlar sonra da vergiler belimizi büktü diye ağlıyorlar, ulen biz hem vergi ödüyoruz hem sabit ücret ya biz ne yapalım

• insanları ev avantaja geçirip ceplerindeki 4 lirayı da almaya göz dikti şerefsizler
  • Ya insan 30 35 senelik ev numarası bırakmak istemiyor ve ayrıca 1,5tl zam da birşey değil. Ama insanın ashabını bozan 20Tllik tarifeye geçmeye zorlamaları. Ayıptır ya. Benim 75yaşındaki akrabamda, 14 yaşındaki yeğenimin arkadaşı da bu numarayı biliyor. Ben bu numarayı nasıl kapatayım şimdi?! Ayıptır Türk Telekom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 2 Ağustos 2010; 22:06:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi
    Ya insan 30 35 senelik ev numarası bırakmak istemiyor ve ayrıca 1,5tl zam da birşey değil. Ama insanın ashabını bozan 20Tllik tarifeye geçmeye zorlamaları. Ayıptır ya. Benim 75yaşındaki akrabanda, 14 yaşındakş yeğenimin arkadaşı da bu numarayı biliyor. Ben bu numarayı nasıl kapatayım şimdi?! Ayıptır Türk Telekom.

ben 20 senelik hattımızı gidip kapatırdım bende anısı çok büyüktü telefon evimize bağlandığı gün çok sevinmiştim ama bu turk telekom bana kapatırmak zorunda bıraktı daha ne diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi
    Ya insan 30 35 senelik ev numarası bırakmak istemiyor ve ayrıca 1,5tl zam da birşey değil. Ama insanın ashabını bozan 20Tllik tarifeye geçmeye zorlamaları. Ayıptır ya. Benim 75yaşındaki akrabanda, 14 yaşındakş yeğenimin arkadaşı da bu numarayı biliyor. Ben bu numarayı nasıl kapatayım şimdi?! Ayıptır Türk Telekom.

ben 20 senelik hattımızı gidip kapatırdım bende anısı çok büyüktü telefon evimize bağlandığı gün çok sevinmiştim ama bu turk telekom bana kapatırmak zorunda bıraktı daha ne diyeyim

Zaten cep operatörlerinin bu kadar kampanya yaptığı ve sınırsız konuşmanın olduğu böyle bir dönemde sabit hattı kapatmak tabiki en mantıklı seçim. Ama işte kaç senelik numara. İnsan vazgeçemiyor.

• ev avantaj tarifelerinde ücretlendirme periyodu 60 sn imiş. geçmedim.
  • Sabit tlf da numara tasima yalan mi olmustu?
    ben takip edemedim askerdeydim o ara ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Demir

Sabit tlf da numara tasima yalan mi olmustu?
    ben takip edemedim askerdeydim o ara ..

Sabit numara taşıma devam ediyor. Herhangi bir sonlanma durumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

ev avantaj tarifelerinde ücretlendirme periyodu 60 sn imiş. geçmedim.

standart hatta kaç saniye ücretlendirme periyodu ?

tt nin hepsinde dakika bazlı diye biliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

ev avantaj tarifelerinde ücretlendirme periyodu 60 sn imiş. geçmedim.

standart hatta kaç saniye ücretlendirme periyodu ?

tt nin hepsinde dakika bazlı diye biliyorum..

Hepsi mi dakika bazlı? Ev telefonunda böyle bir şey olur mu ya. Rezalet vallahi rezalet.
  • SaniyeHATT var sadece onda saniye bazlı , diğer tarifeler dakika bazlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuhh

SaniyeHATT var sadece onda saniye bazlı , diğer tarifeler dakika bazlı.

Onun da sabiti 20 lira.
  • yine mi zamm yaa yuhh yaa
  • quote:

standart hat kullanıyoruz, ev avantaj 100 dakika 20 lira olan tarifeye nasıl geçebiliriz ?

444 1 444 den geçebilirsiniz, yalnız hat sahibinin yanınızda olması gerekiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhmember

quote:

standart hat kullanıyoruz, ev avantaj 100 dakika 20 lira olan tarifeye nasıl geçebiliriz ?

444 1 444 den geçebilirsiniz, yalnız hat sahibinin yanınızda olması gerekiyor..

teşekkürler
  • Zam şarttı çünkü cem yılmaz kendine yeni arabalar alacak parasını kim ödeceyek tabiki biz.
  • sabit hat numarasını Gsm e taşıyabiliyomuyuz? deneyen oldumu hiç?
  • onun adı zam değilde güncelleme olmasın sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanselim
    sabit hat numarasını Gsm e taşıyabiliyomuyuz? deneyen oldumu hiç?

hı....biri anya biri konya ilk defa duyuyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.