Şimdi Ara

KNIGHT EMPIRE SORUNSUZ MANUEL KURULUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Knight online ---> Knight empire MANUEL UPGRADE
    1. Bilgisayarınızda knight online kurulu olması gereklidir
    2. Patch 1298 dosyasını indirin (65 MB)
    Bunun için çeşitli linkler var
    URLftp://download.knightonlineworld.com/knight/upgrade/patch1298.zip
    URLhttp://38.118.213.200/mxakweczdn+/personal/n/NullZilla/patch1298-1_nz.zip v.b
    Ben ilk linkten dün 30 dk da indirdim...
    3. inen zip li dosyayı winzip le açın
    4. açılan dosya içeriğini sağ tuşla tümünü kopyalayın ve genelde program files içinde olan knight online klasörünün içine yapıştırın. Yapıştır dedikten sonra çıkan uyarıya tümüne evet diyeceksiniz.Bu şekilde yani upgrade dosyaları knightonline klasörüne yerleşmiş olur.
    5. Server.ini dosyasını tıklayın ve [Version] Files=1288 olan kısmı [Version] Files=1298 yapın

Kurulum tamamlanmıştır şimdi ise HACKSHIELD ayarlarını yapmak gerekiyor

6. Knight online klasörü içindeki Hackshield klasörünü açın ve hshield.log dosyasını silin
    7. Hackshield klasörü içindeki update klasörünü açın ve autoup.exe i çalıştırın.
    8. Start update deyin
    9. Yeniden Hackshield klasörü içine dönün ve HSUpdate.exe i çalıştırın.
    10. KnightOnLine.exe i tıklayarak oyuna sorunsuz bağlanın.
    Bir kaç kez connect olamazsa denemeye devam en fazla 3-5 denemede sorunsuz bağlanılabiliyor.

Oyuna bağlandığınızda arayüzün değiştiğini göreceksiniz o iğrenç yaratığın yerinde çıtır bi kız at üstünde sizi bekliyor olacak :)
    ID ve Pass inizi yazarak devam edin hosgeldin mesajına ok diyerek bekleyin
    Açılan server listesinde serverinizi seçin ve oyuna başlayın
    Açılan server listesinde eğer sadece ARES-1 i görüyorsanız ve sizin server yoksa paniğe gerek yok
    Arese bağlanın sonra previous page i seçip geri gelin tüm serverların listede olduğunu göreceksiniz. :)
    Eger yine göremiyorsanız PC i restart yapıp tekrar bağlanmayı deneyin.

Umarım bu bilgiler işinize yarar ... Kolay gelsin...

• benim knight dosyamda hackshield diye bir klasör yok patch yükledim ama olmadı ne yapacağım??
  • baba bendede yok hackschield klasörü off ya bi cevap
  • hackschield die bi klasör yoksa oyun çalışmaz iyi bakın ve çok sağol NEWEYE sayende rahatça yükledim. çok sağol ama char. a gelip start a bastım ama öyle kaldı oyun bi adam kıpırdıyo o kadar bu normal mi???
  • dedini yaptımda o isim deiştirme olayını yapamadım
  • arkadaşlar bu oyunu artık her kes oynadığından bu fikir işe yaramıor siz aynı şeyleri yapmayın ordan indirin yeter
  • ilk 5 cevap yeterli son 5' hiç gerek yok.
  • 6-7-8... kafa karıstırıcı zaten ilk 5 işlemi yapın sorasında zaten oyuna girebilirsiniz ...
    bu arada bu konu üst konu olsa ve dier konular kilitlense fena olmaz aslında
  • id ve pass ı yazdıkdan sonra bekleyip kalıyor bir yardımcı olsana kardeş ya.
  • bende hackshield klasörü var ama içinde update klasörü yok
    knightonline.exe den çalıştırdığımda hsupdate hatası veriyo
  • Tamamdır beyler hallettim ve oynadım :))))))))))))))))))
  • daha yapamadım ama yardımların için teşekkür ederim herkes enin yaptığını yapmıyor
  • abi ben siteden indirmedim kendisi update ledi bi sorun olur mu sizce
  • kardeş allah razı olsun senin yaptını benim puşt ark yapmadı valla allah zeval vermesin sana unic itemlere boğsun seni
  • Herkese Tesekkürler.
    İlk 5 adim yeterli, eğer ilk 5 adim sonunda hackshield hatası verirse 6-7-8. basamakları uygulayin.
    Gerci 1299 patch i kurduğunuzda server.ini dosyasını ekledikleri için server.ini de düzeltme yapmanizada gerek kalmadı.
    Yakında tüm sorunların giderildiği güzel bir knight empire ile karşı karşıya kalacaz.
    Başlangıçta bu tür sorunların olması normal tabiki.
    Herkese iyi oyunlar,bol itemler ve bol para tabiki :)))
  • tesekkurler
    simdide 1299 dosyasını update ediyo
    off nedir bu update cılgınlığı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.