Şimdi Ara

Knight Online :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir siteden yüklü miktarda gb çekeceğim knight online oynuorum yalnız siteye üye olurken kimlik istiyor bir problem çıkarmı? Başımız yanmasın sonra? İlk defa gb çekeceğim için bilmiorm. Bilgilendirirseniz sevinirm.

• Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oooriaooo

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    bilinmedik bir site ise boşuna uğraşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyn

bilinmedik bir site ise boşuna uğraşma

Alıntıları Göster
    Vyn kardeşim bilinmedik site değil herkesin gb çektiği site ve site türkiyenin en önde gelen sitelerin arasından biri ama ben biraz huzursuz oluyorum malesef.
  • quote:

Vyn kardeşim bilinmedik site değil herkesin gb çektiği site ve site türkiyenin en önde gelen sitelerin arasından biri ama ben biraz huzursuz oluyorum malesef.

Alıntıları Göster
    özel mesajdan site ismini gönder bir bakalım
  • quote:

özel mesajdan site ismini gönder bir bakalım

Alıntıları Göster
    gamesatis yaz googleden en başa gir kardeşim özel mesaj atamıyorum?
  • quote:

gamesatis yaz googleden en başa gir kardeşim özel mesaj atamıyorum?

Alıntıları Göster
    Beni Pek tatmin etmedi açıkcası gittigidiyordan alman daha mantıklı
  • quote:

Beni Pek tatmin etmedi açıkcası gittigidiyordan alman daha mantıklı

Alıntıları Göster
    Anladım orayada göz atarım teşekkür ederm.
  • quote:

Anladım orayada göz atarım teşekkür ederm.

Alıntıları Göster
    Vyn kardeşim senden bir ricam daha var inşallah anlarsın beni googleden gamesatis güvenilirmi yaz yardımcı ol bana düşünceni tekrardan bu sayfaya yazarsan sevinirm.
  • http://forum.donanimhaber.com/forumid_371/tt.htm

Siteyi buraya sorarsan daha net cevaplar alırsın bence

Edit: Hatta konusu bile varmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_26680481/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 7 Mayıs 2011; 18:14:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

http://forum.donanimhaber.com/forumid_371/tt.htm

Siteyi buraya sorarsan daha net cevaplar alırsın bence

Edit: Hatta konusu bile varmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_26680481/tm.htm
    Bellive verdiğin linke soruyu sordum cevabı gelir inşallah :) teşekkürler
  • quote:

Bellive verdiğin linke soruyu sordum cevabı gelir inşallah :) teşekkürler

Alıntıları Göster
    hala bu oyunu oynayan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero977
    Vyn kardeşim senden bir ricam daha var inşallah anlarsın beni googleden gamesatis güvenilirmi yaz yardımcı ol bana düşünceni tekrardan bu sayfaya yazarsan sevinirm.

Kesinlikle alışveriş etme. 2 kez alışveriş yaptım sorunlar yaşadım. Müşteri hizmetleri çok ilgisiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

Kesinlikle alışveriş etme. 2 kez alışveriş yaptım sorunlar yaşadım. Müşteri hizmetleri çok ilgisiz.

Alıntıları Göster
    gamesultan bana göre sorunsuz bi yer ve canlı müşteri desteğide güzel ama ko destekleri varmı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: amops2

gamesultan bana göre sorunsuz bi yer ve canlı müşteri desteğide güzel ama ko destekleri varmı bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Gamesatiş banada biraz soğuk geldi özellikle üye olurken kimlik istemeleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Gamebayiden çekeceğim gbyi bayiyle ilgili fikri olan warmı?
  • quote:

Gamesatiş banada biraz soğuk geldi özellikle üye olurken kimlik istemeleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Gamebayiden çekeceğim gbyi bayiyle ilgili fikri olan warmı?

Alıntıları Göster
    kopazar en iyisi krdeşim kimlik istemelerinin bi nedeni var atm den hesaba para atıyosun şimdi hesaba para yatarken sana gelen bilgide yukarda kimliginin bi kısmı cıkar mesala 12345678900 diyelim kimligin böyle yazar 123*6*8*00 bu şekil
  • Bişe olacağını sanmıyorum güvenilir site ise
  • quote:

yüklü miktarda derken 200, 300 gb ise ortalama kesinlikle hepsini birden çekme. peyderpey al. Acele etmeni gerektiren bir şey yoktur. İlk 50 tl'lik al misal sonra tekrar 50'şer şeklinde al. en azından bir problem yaşarsan giden 50 tl olur. Rakam görecelidir. Bu rakam seni aldatıldığında rahatsız etmeyecek bir rakamla sınırlandırabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonulbas -- 10 Mayıs 2011; 14:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonulbas

quote:

yüklü miktarda derken 200, 300 gb ise ortalama kesinlikle hepsini birden çekme. peyderpey al. Acele etmeni gerektiren bir şey yoktur. İlk 50 tl'lik al misal sonra tekrar 50'şer şeklinde al. en azından bir problem yaşarsan giden 50 tl olur. Rakam görecelidir. Bu rakam seni aldatıldığında rahatsız etmeyecek bir rakamla sınırlandırabilirsin.

Alıntıları Göster
    Saol gonulbas dostum hepinizden teşekkürler arkadaşlar gamebayiden çekiyorum ilk önce arkadaşın çarı üzerinde denedik gayet güvenilir bir site ordan çekeceğim çok teşekkür ederim :)

• quote:

Saol gonulbas dostum hepinizden teşekkürler arkadaşlar gamebayiden çekiyorum ilk önce arkadaşın çarı üzerinde denedik gayet güvenilir bir site ordan çekeceğim çok teşekkür ederim :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bugün gamebayiden alışveriş yaptım bankaya parayı yatırdım 10 dk sonra gbyi aldım süper bir site çok güvenilir işlerinde 1 numara GAMEBAYİ Tavsiye ederim sizede :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.