Şimdi Ara

Knight Online oynuna Ailelerimizin ne gibi tepkisi oluyo (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Babam = Bu adam niye durmadan bi yerlere koşuyor
    Anneannem = Olum şiddet iyi bir şey degil konuşarak halletsenize [arena veya cz de]
    Kardeşim = abi bu adam niye pişik olmuş gibi koşuyo [ork warrior]
    Annem = elmorada taktı başıma oturup el moradı seyretiyor çok güzel şehirmiş çimenler insanlar falan
  • 0DAN CHAR AÇTIYIDIM nenem geldi o pis şeyler ne öyle dedi wormlara :D sonra 30 oldum gavolt kesiyordm yazık kuşlara falan :d
  • Annem:Yine Düğün Mü Var?
    Ben:Hee Birazdan Halay Çekicez.
  • kendime ait ayrı bi evim var işimden ve çevremden dolayı onlarla fasla görüşemiyorum sanırım bilgisayarda bi oyun oynadıgımdan bile haberleri yoktur
  • banada bu oyunu oynıcana biras ders calıs diolar . annemde interneti kapatmakla tehtit edio
  • Babam beni oynarken ilk gordugunde ne biçim bişi bu falan yaptı sonra pc den kalktım yarım saat sonra geldim babam oturmuş başına. beni çagırdı gel bakim bana aç o oyunu dedi bi açtım hala daha oynuyor.su anda üniversiteye gidiyorum evden uzaktayım bayram tatiline geldim baktım hala daha aynı babam-pc-ko muhteşem üçlü

bende onu bırak artık wow a geçme zamanı geldi senin dedim wow u download ediyor şimdi :)
  • walla benım bı annemın arkadası war kadın kızı we ogluylşa bırlıkte knıght oynuyo
  • bigen keske benim de babam oynasa süper olur
  • Cafemde Oyun Oynarken 75+ Char Açtıkmı ßütün Herkes Ana Masanın Oraya Toplanır ßende Açın $urayı Derim

ßir Gün 2 Sene Önce KnightEmpire Zamanı Dayım Gelmişti Ewime(O Zaman Cafe Yoqtu)Knighta ßaktı Ve $unları Dedi ßu ßenim İlk Okuldaki Tetris Oyununa ßenziyor Daha Güzel Oyunlar Var GTA Yüklede Oyanayalım (2 Sene Önce GTA Süper ßir Oyun Sayılırdı)Sonra Dayım İngilizce Öğrenmek İstiyordu Ve ßende Oyuna ßa$lamasını Söyledim O Zaman Çoğu Sağlam Oyuncu Knighti ßırakmamı$tı Çünkü Veletler Oynamıyordu Neyse Dayımı ßa$lattım

Ve ßügün Dayımın Xgenonda ßeaR Diye 80 LvL Warrioru War Ve Cafemdeki 3 Numaralı Masaya Her Gün Oturur...

• babam arada bir adamına noldu soyulmuşmu diyo
    annem hergün lwl kaç diyo artık lwl atlada satalım şunu
  • bizim arkadaşlarla oynadıgımız dota diye bi oyun var warcraftın bi haritası beraber oynanabilio dotaya gelmeyince yine mi koşuyon sürekli koşuyon ne zevk alıon diyolar ailem de işte sabahtan beri oynuon bak bağımlı oldun filan ama allahtan dersler iyi de kurtarıoz :D
  • henüz knight online denen şeyi bilmiyorlar
  • benım annemle babam bılmıor k.o oynadıgımı
    ama abım her seferınde
    yınemı böcük dövüştürüyon dıor bende dıom onlar böcük deıl dıom konu uzayıp gıdıo
  • ne sen sor ne ben soyleyeyim
  • ismail bi konu açıyon hit yapıon ne ayaq :))

bana kızan yok ehhe
  • quote:

Orjinalden alıntı: :JaguaR:

Ailem zevk aldığım hiçbir şeye karışmaz.Bende bir oyunu ne kadar oynamam gerekirse o kadar oynarım. Abartılı davranmam. Ama gercekten ilk-ortaokul cağındakilerin dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum.Gercekten hayatınızı mahvedecek bir oyun haline dönüşebilir.
    Mesela,
    Harçlıklarınızı biriktirip pre.,cash,item,gb vs. tarzı şeyler alırsınız. Aldıkça alasınız gelir.
    Derslerde oyunu düşünürsünüz(Kücükken başıma gelirdi)Artık hayatınızın bir parcası oldugu zaman,yapacak birşeyde kalmaz. O yüzden ailenin olumlu yada olumsuz tepkilerini gözardı etmemek gerek diye düşünüyorum

sen küçükken kaç yaşındaydın küçükken demişinde bu oyun cıkalı 4 sene oldu fazla buyumemısındır :D

annem:arada bir fişi çeker. sonra bu oyunne bole napıon 3 4 saatir (kuzenimle beraber oynarız) kimle konuşuon
    ben:muratla(kuzen)
    annem:sor bakıyım cuma gunu annesı gelcekmı camı gezısıne

babam:bişi demez ama babam yataga gidince kalk l.n hadi yatağa (bende tmm 5 dk kapatcam biş iyapıorum) kalk l.n bida demicem çekerim kabloyu hadii yatağaaa naş

abim :kalk işim var ama her seferinde bunun işi hiç bitmiomu diorum yaa
    teyzem(enbüyüğü): kalkın gezin bu ne

• Oynadıgım zamanlarda annem ve babamın dedigi tek şey bu şeytanların peşinde koşmaktan ne anlıyorsun:=)

edit:ama artık söyliyemiyorlar zuhaha:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.