Şimdi Ara

Knight Online oynuna Ailelerimizin ne gibi tepkisi oluyo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizinkiler gine iyi bnm kiler daha kötü ailemde knightı bilmeyen yok!! annem dio ki bu oyun yüzünden bi çocuk intahar etmiş vsvs babam kesinlikle oynatmıo annem den gizli oynayabiliorum çeşitli türlerle ama babam yemio alt tab yapıorum hepsini açıp bakıo knight ı arıor bundan dolayıda oynayamıorum ama 2 aydır oynamadığımı sanıolar ama bn bı yoluu bulup genede oynuorm!!!
  • Annem=Oğlum Gel Sebze Meyve Ye Yeter ARtık Kalk ßa$ından

Ninem=Genemi Pererinli Adammı

ßaßaM=Yorum YoQ ßir $ey Demez

Okul YoQ Cafe Var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Txrayt

sizinkiler gine iyi bnm kiler daha kötü ailemde knightı bilmeyen yok!! annem dio ki bu oyun yüzünden bi çocuk intahar etmiş vsvs babam kesinlikle oynatmıo annem den gizli oynayabiliorum çeşitli türlerle ama babam yemio alt tab yapıorum hepsini açıp bakıo knight ı arıor bundan dolayıda oynayamıorum ama 2 aydır oynamadığımı sanıolar ama bn bı yoluu bulup genede oynuorm!!!

vardır bir bildikleri
    (ben senin babanım bu oyunu oynama demedimmi sen eve gel görüşcez)

• Seni ko mu kurtarcak
  • :))))
  • babam gelio kalk olm biraz da ben oynuyum dio zaten isyerinde aksama kadar oynuyo ortak kasıok annem gelince babam dierk yataga atlıo beni sandlayeye atıo annem bana kızıo direk fisi cekio
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0Mæ®

babam gelior oğlum bu ayda bişiler satta interneti sen yatır,ben hiç bahsetmediğim halde milleti kesiyodum yanıma geldi burası ne arenamı dedi birden şaşırdım :D böle olaylar oluyor işte
    annem pek karışmaz ama gördüğü zamanda ne anlıyon bu oyundan hiç sıkılmıyon mu diyor
    ama artık alıştılar kimse pek bişi demiyor

Allah bilir sen kendini şanslı hissediyosundur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kolosutrom

babam gelio kalk olm biraz da ben oynuyum dio zaten isyerinde aksama kadar oynuyo ortak kasıok annem gelince babam dierk yataga atlıo beni sandlayeye atıo annem bana kızıo direk fisi cekio

bende babamla ortak kasardım kendısı 66 olmustu ama pkdan haberı yok hep kasıyo ve piyasa yapıyodu piyasa yapmaya bayılıyordu
    zaten babam o paraların hepsini sans eserı kazanmıstır cleaver gorevınde koxp acıp okun birine carpınca oldurup parasının yarısının babama Gelmesi vs vs

• gene mi bu oyun
  • bi gun +8 cleavar bastım tabi 20 tane +7 yaktıktan sonra mouse kablosuzdu bi bagırdım oleeyyy die mouse elimden fıraldı babam kostu birlikte costuk
  • annem:yakında gözlük takınca gününü görürsün
    babam:interneti kapattırdığım zaman görürsün
  • bıızımkıler bana yasakladılar ko yu gızlı gızlı oynuorum
  • RUH HASTASIN SEN AKŞAM KADAR BİLGİSAYIRIN BAŞINDAN CIKIYON SENİ TEDAVİ ETTİRECEM DİYOR
  • babam artık bılgısayarın bı parcası oldun olm dıyo(KO ya ozel deıl pc ye ozel)
    annemde sat artık su adamını arkadasların satıp kendılerıne telefon fılan aldılar dıyo
    NOT:zaten bıraktım artık bıse demıolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0 ®h Negatif

quote:

Orjinalden alıntı: kolosutrom

babam gelio kalk olm biraz da ben oynuyum dio zaten isyerinde aksama kadar oynuyo ortak kasıok annem gelince babam dierk yataga atlıo beni sandlayeye atıo annem bana kızıo direk fisi cekio

bende babamla ortak kasardım kendısı 66 olmustu ama pkdan haberı yok hep kasıyo ve piyasa yapıyodu piyasa yapmaya bayılıyordu
    zaten babam o paraların hepsini sans eserı kazanmıstır cleaver gorevınde koxp acıp okun birine carpınca oldurup parasının yarısının babama Gelmesi vs vs

Babakoxp..

Baban kassın, item yapsın sen kas güzel yöntem ama ben babama versem heralde lvl düşmekten 3-4 lvl olurdu

• şu oyunu bana da öğret diyolar arada bana
  • Adını Bile Bilmiyolar
  • gelince alt+tab yapıyorum ama abim kızıyor
  • az buçuk bizimkilerde oynamaya başladı. babamın 49 lwl magesi var 2 miz kasıyoz
  • şu adamı 3 senedir koşturuyosun öyle ne anlıyon bu oyundan böyle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.