Şimdi Ara

Knight ve sXe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sXe kapalı olduğu zaman knighta girerken problem olmuyor.. Fakat sXe açıkken knighta girdiğimde windows hatadan kurtarılacak diyor we önüme mavi bi ekran geliyor bilgisayar resetleniyor? bunun nedeni nedir düzeltebilirmiyim ??

• 2 antivirüs programını aç ve taratmaya başla pc ni . ikiside birbirini tehdit olarak algılayacak ve yoketmeye çalışacaktır ve bunun sonunda olan senin işletim sistemine olacaktır . sxe ve xtarp da anti-cheating programıdır yanlız xtarp çok daha gelişmiş . anlıcan 1 ipde 2 cambaz oynamaz . mecbur sxe yi kapatacan
  • 1.si KO ile sxe yi aynı anda çalıştıramazsın. Xtrap hata verir.
    2.si o yaşadığın sorun KO dan kaynaklanmıyor.Arada bana da oluyor nedenini öğrenemedim ama sXe den kaynaklanıyor büyük ihtimal.
  • evet sxe açıkken koya girmior xtrap hata verip atıyor oyundan sxe yüklü dursun ama kapalı olsun normal bişekilde giriosun zaten sxe açıkken koya girmenin bi avantajıda yok sorun yaratmaması lazım senin için bu
  • aynı şey bende de oluyo ko ya girmeden önce sxe yi kapa kardesim
  • Sxe kapamak Şart
  • tamam cok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: мooŋωαlкεя

Konularda Böyle Saçma Yorumlar Yapmaktan Ne AnLıyorsunuz Gerçi Yorum Denmez Buna Ama

biLdigim Kadarı iLe Sadece Smileyle Cevap Göndermek Yasak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: OrtamCocugu

quote:

Orjinalden alıntı: мooŋωαlкεя

Konularda Böyle Saçma Yorumlar Yapmaktan Ne AnLıyorsunuz Gerçi Yorum Denmez Buna Ama

biLdigim Kadarı iLe Sadece Smileyle Cevap Göndermek Yasak..

1 uyarı puanıyla cezalandırıldı. ( Sanırım )
  • ilk ben yolamıstım şikayeti:D

eet arkadasım sxe yi kapat yoqsa xtrap hata verip rest atio bende cok yaptım yanlıslıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrtr -- 28 Haziran 2008; 12:20:38 >
  • eskiden cheating death varkende sxe yi açınca error verirdi buda benzeri bişey

fbonurcan ın söylediklerini yazmak için girmiştim konuya
  • söylenenler mantıklı ben de giremiyorum sxe açıkken knight a xtrap hata pc res
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.