Şimdi Ara

KNİGHTIN SİZE KAZANDIKLARI VE SİZDEN GÖTÜRDÜKLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2.5 yıldır knight oynuorum ve birçok olay yaşadım 2.5 yıl içinde.lise 1 de iken başlamıştım hatta 3 yıl.şu an mezunum..knighta ilk önce diesde başlamıştım ve orda bi arkadaşla tanışmıştım ilk yıllarımda.şu an olmpiaya geçti ve bende takıldım peşine.şu an tahmin edemeyeceğiniz kadar iyi anlaşıyoruz.anlıyacağınız kankam.ve birbirimize söz verdik ilerde bi gün mutlaka gerçek hayatta görüşecektik ve görüşeceğiz.ilk önce ko sayesinde çevremde bulamadığım arkadaşa sahip oldum.bu yönden çok mutluyum fakat ko yüzünden öss den 1 yılımı kaybettim. SİZCE 1 YIL İÇİN ÇOK YAKIN ARKADAŞ KAZANMAK NE KADAR DOĞRUDUR Kİ.... SİZDE KENDİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM....

• kazandırdıkları sadece gülmek eğlenmek(oyunda o kadar gerizekalı varki genelde onlara gülerim)...sinirliysem sinirimi atmak(gelip ks yapanları önce düzgün bir şekilde uyardıkdan sonra hala gitmiyolarsa küfür ederim)

kaybettirdikleride sadece zaman kaybı işte ozamanda bi ton iş yapılır
  • Sen yine bi arkadaş kazanmıssın knightın bana hıc bı faydası olmadı zararından başka
  • knight insanların beynını bulandıran bok oyunlardan bırıdır
  • Bence sadece arkadaş değil daha fazla şeyler kazandırıyo.Aslında biraz düşünürseniz bu oyunla gerçek hayat birbirine çok benziyo.Gerçek hayatta da daima birileri daha fazla hile yapar.Kimse kimseye pek güvenmez.Bu oyun şahsen bana çok şey kazandırdı.Çok iyi muhabbet kurduum arkadaşlarım da oldu.Çok kızdıklarım da...Aslında bu oyun bi gerçek hayat simülasyonu diyebilirim
  • valla oyunda babana bile guvenmeyeceksin diolar ama ben biri ile tanıştım tanışalı bir ay oluyo kankim oldu artık şuan id mi ve pass ı mı bilio ama ona güvenim sonsuz
  • kazandırdığı hiç bier sey yok ama goturdugu cccccccccccccooooooooooooooooooooooookkkk sey var
  • Knightın bi yararı varsa İngilizcem ilerlemiştir gerisi hep zarardır seni sosyal hayattan geri koyar dersine çalışmassın sonuç başarısızlık bıraktım kurtuldum böyle iğrenç bi oyunu bıraktığım için mutluyum.
  • ailemle aramı bozdu sempatik bir insan olarak tanınıorDUM taki nght oynayana kadar kght butun duygu dusunce ve byn niteliklerini sizden gune gunune saati saati ne ve sanyesi saniyesine alıyor oss 1 yıl kaybetmek yerine 50 bin arkadas feda ederim ...................
  • Hayatımda tanıyamadığım 5 tane çok iyi arkadaşım oldu...1 tanede abim:)
    Size düzgün rastlamamış olabilir
  • ben soliim mi !!!
    oyuna 7. sinifin sonunda basladim
    7. sinifa kdr hep takdir belgesi aldm

8. sinifta 1. donem tesekkur belgesi 2. donem duz gectim

dersane ye gidiodm kacioduk ark larla dersaneden neymis adamimi kascam hay onun

we sonuc oks de 290 puan yaptim suanda Borusan Asim Kocabiyik Anadolu Meslek , Teknik Lisesini kazandim

kndime
    yeter mi!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.