Şimdi Ara

|| KnightOnline ses dosyası deyiştirme. ||

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Knight Onlinenin Örjinal Sesini Beğenmeyenler için biraz alıntı yaptım...
    Evet arkadaşlar artık kullağımızın alıştığı o Davul sesleri o gitar seslerinden bıktınız mı? İşte size yardıma yetiştim. Yapmamız gereken oldukça basit. Diyelim ki Delosda PK veya Abyss arıyoruz oraya Sizcede bi Chop Suey yakışmaz mı? Elbette yakışır. O zaman Yapmamız gereken Çok basit.
    İstediğiniz bir şarkının adını bgm_castle(Delos İçin)yapın. Ve C:\Program Files\KnightOnline\Snd yapıştırın Karşımıza gelen Uyarıya Evet diyin. İşlem Tamamdır. Artık Delosta kendi istediğimiz müzik Çalacaktır.

Eğer Exp Kasarken veya Pk yaparkende istediğiniz Şarkının Çalmasını istiyorsanız Şarkının Adını BGM_KA_BATTLE(Karuslar İçin) veya bgm_El_battle (Elmoradlar için) yapın.

Aynı Şekilde Üye Girişi Yaparken Gitar tıngırtısı yerine
    Şarkının ismini Intro_Sound yapıp
    Snd Klasörüne kopyalayın.

• eVET Arkadaşlar Aynı konuları açma rekorlar kitabına bir kişi daha geliyor tebrikler
  • ^^ baktım ama goremedimhernese Kusura bakmayın..
  • Chop Suey yakışmaz tabiTürk gençliğine o grubu dinlemek yakışmaz başta
  • quote:

Orjinalden alıntı: KrAQl2

eVET Arkadaşlar Aynı konuları açma rekorlar kitabına bir kişi daha geliyor tebrikler

doğru sölemiş kaç defa verildi bu konu
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: BlackHawK72

Chop Suey yakışmaz tabiTürk gençliğine o grubu dinlemek yakışmaz başta
  • ben ilk defa göruyorum yinede saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: ciddicocuk

quote:

Orjinalden alıntı: KrAQl2

eVET Arkadaşlar Aynı konuları açma rekorlar kitabına bir kişi daha geliyor tebrikler

doğru sölemiş kaç defa verildi bu konu

Gereken cevabı vermiştim tektardan yazmana gerekyok du. baktım ama goremedim verildiyi icinde ozurdiledim.. ustelemenin anlamı yok.. msjları okuyun ondansonra dusuncenizi yazın..

quote:

Dogru diyorsun ama ben sadece fikir olsun diye soledim ilk akllıma o geldi. System of Down'u bende sevmiyorum hatta kınıyorum bir turk oLarak. yazmamam gerekiyordu haklısın kusura bakmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TouchSee -- 15 Şubat 2007; 13:10:19 >

• quote:

ben bu grubu hiç duymadım ne etmiş türklere?
    ha kötü bişeyse ben biliyom yapacagıda olndan

• quote:

Orjinalden alıntı: MiraLayTurK

quote:

ben bu grubu hiç duymadım ne etmiş türklere?
    ha kötü bişeyse ben biliyom yapacagıda olndan

Kısaca şole diyim bu şerefsizlerin konserlerinde köpekler ve Turkler giremez yazıyor :S Turklerin köpeyi oLamaz bu itler ama... Turkleri sevmiyorlar..

• Sağol bi ara konu var freesyle açmıştı ama silindi galiba bilmeyen ve forumumuza yeni katılan arkadaşlarımız için yararlı bir topiç
  • Umarım yararlı Olmuşumdur. Sende saoL.. + Verildiyini Bilmediyim icin acmıştım bazı arkadaşlar bişi bilmeden yorum yapıyorlar hernese..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.