Şimdi Ara

KO benzeri bir oyun olan L2 ye davetlisiniz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel bir oyun.Çok eskiden oynamıştım.Mavi enerji içeceği gibi resmi olan manalar vardı.İtem basınca item patlarsa elmas veriyodu onlarla hayvan canlandırıyordun.Hiç unutmam 27 lvl bi canavar vardı üstü dikenli :D.Eğer ölürsen yere itemin düşüyodu.İtemlerin adını hatırlamıyorum.İnternet cafede bi çocuk çarını vermişti onla oynuyodum kırmızı bi hançerini düşürmüştüm 5 tl istemişti :D:D Kırmızı şapkalı adamlar vardı onlara kral deniyodu galiba para dileniyodum adamın birinden istedim hapse düşmüştüm :D:D:D Çok güzeldi ama galiba şimdi paralı.
  • Evet deneyen birinin gözüyle oyun hakkında yorumları aldınız, bu arada oyun ücretsiz. Hepinizi bekleriz
  • geleceğim inş
  • hangi joblar var birde
  • Jobdan kastın classa 30 tane falan ana class var, knighttaki gibi str vs vermiyorsun ancak dye ile bunlarda ufak değişiklikler yapabiliyorsun onun dışında skill öğrenme, item toplama falan otomatik.

Tabi 30 class diyince gözünüz korkmasın temel olarak savaşçı ve büyücü diye ayırabiliriz.
    Savaşçı sınıflar: okçu, dagger, tank, warrior, duelist
    Büyücü sınıflar: büyücü, screamer, necromancer, cleric gibi siniflandirabiliriz.

Diğer Buffer ve crafter sınıfları oynamaya gerek yok
  • screamer kulağa hoş geliyor
  • screamer dark elf oynaması zevkli bir karakter ancak yeni başlayanlar zorlanabilir haberin ola
  • Necromancer di benim job ^^
  • necro güçlü sınıflardan birisi ben şahsen screamer, titan ve paladin tercih ediyorum
  • Böyle acayip yaratıkların üstlerine biniyorlar ya hiç hoş gözükmüyor biraz gerçekçi olmalı bence.
  • valla acaip yaratık dediğin zırhlı bir kurt, yavru ejder ve uçan ejder var ki öyle çok garipte durmuyor yani
     KO benzeri bir oyun olan L2 ye davetlisiniz.

• diğerleri güzel mesela ama kurt ve bunu pek beğenmedim
  • bu işin sonu yok yani sen beğenmezsin binmezsin başkası beğenir biner, gıcık olursun kesersin sebebin olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abek1 -- 5 Eylül 2011; 22:17:23 >
  • Yeniliklere açık olmak lazım değil mi ?

ama beğenmedim
  • yani işte dediğim gibi sonu yok ama ben avatar olayını beğendim
  • evet gerçekçi olmalı biraz rom da adam deve kuşuna falan biniyor
  • ya allah aşkına bir orc ne kadar gerçekçi olabilir önemli olan kendi kurgusunda çatışmaması bence
  • pvp sistemi dedinmi orda dur hacı. ultimadan daha iyi bir oyun yok. sadece grafikleri kötü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kainda

pvp sistemi dedinmi orda dur hacı. ultimadan daha iyi bir oyun yok. sadece grafikleri kötü :D

Valla ben ultimayı çok severim:) grafik kötü mötü gideri var
  • Kardeşim özelden link ve server verebilirmisin ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.