Şimdi Ara

KO benzeri bir oyun olan L2 ye davetlisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba, UO, KO derken bunlardan sonra en beğendiğim oyun olan l2 ye sizleri davet ediyorum eğer daha önce hiç lineage2'yi denediyseniz seveceğinizden eminim, az birazda ingilizceniz varsa siziwww.lineage2best.com adresine bekliyoruz. Şuan open beta'da olan muhteşem bir oyun deneyimine hepiniz davetlisiniz!

Bu oyunun en güzel özelliklerinden biriside para ile herhangi bir şeyin satılmaması ve her hangi bir hile programının çalışmaması neyse...

1x orjinal,
    15x kolaylaştırılmış ve
    1 adet PVP serverı şeklinde dizayn edilen lineage2best'i şimdi denemenin tam sırası open beta sürecinde her hangi bir şey kasmakla uğraşmayacaksınız herşey denemeniz için hazır! Daha fazla bilgi içinwww.lineage2best.com/forum 'a girebilir yada google'da lineage2 diye aratabilirsiniz. Eminimki görseller dikkatinizi çekecek ve ilginizi arttıracaktır!

NOT: Lütfen vay burası KO konusu gibi gereksiz mesajlar atmayın zaten mesajımızı buraya yazmadaki amacımız değişik oyunların tadına varıp, farklı insanlarla tanışmak ve sizlerle birlikte büyük bir topluluk haline gelmek!

• orjinal swde oynamıştım biraz gayet geniş bir oyun.. oynayan arkadaş varsa başlanabilir..
  • varmi oynayan baslamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

varmi oynayan baslamak istiyorum
    Şuan open beta'da yeni başlayacaklara açılacak olan 1x 'i yani orjinali öneririm ama tabi ben hızlı bir giriş yapacağım, daha çok insanla bir arada acı çekmeden oynayacağım, ezilir büzülür sonra kral olurum derseniz PvP serverıda ideal, sunucunun güzel olan tarafı sade bir sürüm olan interlude kullanıyor ve orta çağda savaşıyor havası veriyor. Hiç bir şey abartılı değil özellikle 1x te bir kişinin 5 kişiyi öldürmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Şuan için tek sorun open beta ne zaman bitecek belli değil, kesin bir tarih belirlenince siteden açıklama yapılacak, forum üyelerine mail yoluyla ulaşılacak.

Her hangi bir eşya satışı falan söz konusu değil, ancak oyuncular birbirlerine satabiliyor ayrıca her hangi bir hilesi vs. olmaması da cabası, tek bir ip'den sadece 1 kişinin bağlanması gibi bir değişiklik ilerleyen günlerde yapılabilir ancak internet cafe kültüründen dolayı şuan için bu değişiklik beklemede.

• quote:

Orijinalden alıntı: abek1

Şuan open beta'da yeni başlayacaklara açılacak olan 1x 'i yani orjinali öneririm ama tabi ben hızlı bir giriş yapacağım, daha çok insanla bir arada acı çekmeden oynayacağım, ezilir büzülür sonra kral olurum derseniz PvP serverıda ideal, sunucunun güzel olan tarafı sade bir sürüm olan interlude kullanıyor ve orta çağda savaşıyor havası veriyor. Hiç bir şey abartılı değil özellikle 1x te bir kişinin 5 kişiyi öldürmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Şuan için tek sorun open beta ne zaman bitecek belli değil, kesin bir tarih belirlenince siteden açıklama yapılacak, forum üyelerine mail yoluyla ulaşılacak.

Her hangi bir eşya satışı falan söz konusu değil, ancak oyuncular birbirlerine satabiliyor ayrıca her hangi bir hilesi vs. olmaması da cabası, tek bir ip'den sadece 1 kişinin bağlanması gibi bir değişiklik ilerleyen günlerde yapılabilir ancak internet cafe kültüründen dolayı şuan için bu değişiklik beklemede.

Alıntıları Göster
    oyunun betası biterse başlayabilirim ko nun olmadığı zamanlarda ona takılırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: theendbaba

oyunun betası biterse başlayabilirim ko nun olmadığı zamanlarda ona takılırım :)

Alıntıları Göster
    ko ve rom karışımı birşeye benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E04F5119C

ko ve rom karışımı birşeye benziyor

Alıntıları Göster
    Knight Online'nın yerini hiç bir oyun tutamaz hacı combo yapa biliyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Knight Online'nın yerini hiç bir oyun tutamaz hacı combo yapa biliyor musun ?

Alıntıları Göster
    knightın şuanki haline bakılırsa.daha çok eğlenilecek bi oyun.combo olması önemli deil.skill bolluğu varsa güzeldir.ama bende kasar bu oyun 9500gt var
  • quote:

Orijinalden alıntı: pccix

knightın şuanki haline bakılırsa.daha çok eğlenilecek bi oyun.combo olması önemli deil.skill bolluğu varsa güzeldir.ama bende kasar bu oyun 9500gt var

Alıntıları Göster
    combo ve makro yapabiliyorsunuz.

makrodan kastım: iki skilli birleştirip yeni skillimsi bişey üretebiliyorsunuz:) yada bir tıklamayla tüm setinizi değiştirebiliyorsunuz.

@pccix desene pc değiştirme zamanı gelmiş :)

• Pvp sistemi olmadığı için bence çöp oyun bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Isla Bonita

Pvp sistemi olmadığı için bence çöp oyun bunlar.
    sasori +1
  • quote:

sasori +1

Alıntıları Göster
    össye hazırlanıyorum.inşallah össden sonra bilgisayarı yenilerim.usko düzgün bi halde olursa tabiki usko.olmassa(ki bence olmaz) bu tarz bi oyun oynarım.şuan lise 3 üm.2 yıl sonra bakalım ne olucak.erkenden başladım çalışmaya.ygs için.hedef ilk 1000.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

pvp sistemi yok diyorsanız oyunu hiç oynamamışsınız demektir, lütfen sro vs. ile karıştırmayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guncebektas

quote:

pvp sistemi yok diyorsanız oyunu hiç oynamamışsınız demektir, lütfen sro vs. ile karıştırmayınız.

Valla kardeşim birçok oyun denedim ve oynayan arkadaşlarıma sordum metin2,sro,mu,ultima .. vs. bu yazdığım oyunlar grafik ve illegal program olmayışı bakımından ko'ya 1000 basar ama karşılıklı pk atmadıkça şahsen hiç bi oyundan zevk almam.

Pvp sistemi varsa ayrıntılı açıklarmısın base,ardream,cz gibi yerler falan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Isla Bonita

quote:

Orijinalden alıntı: guncebektas

quote:

Valla kardeşim birçok oyun denedim ve oynayan arkadaşlarıma sordum metin2,sro,mu,ultima .. vs. bu yazdığım oyunlar grafik ve illegal program olmayışı bakımından ko'ya 1000 basar ama karşılıklı pk atmadıkça şahsen hiç bi oyundan zevk almam.

Pvp sistemi varsa ayrıntılı açıklarmısın base,ardream,cz gibi yerler falan var mı ?

Alıntıları Göster
    kale alma verme yani siege olayı var
    clan evi savaşı ve kuşatması var
    fortress savaşları var
    party halinde pvp atma olayı çok zevkli, kendi hp ni başkasına verme vs. hoş ve renkli şeyler olabiliyor.
    takım takıma karşı savaş var
    bayrak kapmaca gibi bir savaş var
    duallo var
    pvp zone adı altında yerler var
    şehir dışı her hangi bir yerde diğer oyuncuları pk yapabilirsiniz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar

ko'da olan np olayı yok! Hmmm bu sistem üzerinde çalışabilir, aklıma gelmemişti :)

• quote:

kale alma verme yani siege olayı var
    clan evi savaşı ve kuşatması var
    fortress savaşları var
    party halinde pvp atma olayı çok zevkli, kendi hp ni başkasına verme vs. hoş ve renkli şeyler olabiliyor.
    takım takıma karşı savaş var
    bayrak kapmaca gibi bir savaş var
    duallo var
    pvp zone adı altında yerler var
    şehir dışı her hangi bir yerde diğer oyuncuları pk yapabilirsiniz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar

ko'da olan np olayı yok! Hmmm bu sistem üzerinde çalışabilir, aklıma gelmemişti :)

Alıntıları Göster
    np yoksa biz de yoğuz

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpingen111

np yoksa biz de yoğuz

şimdi senin için np sistemi de yazarım ama oyunu bilmeden hatta denemeden bu kadar ön yargılı olduğun için ama adı KO değil diyebilirsin:)) bilmem dermisin?
  • ama güzel oyuna benziyor
  • quote:

ama güzel oyuna benziyor
    hmmm gel gel değişiklik iyidir korkma
  • quote:

hmmm gel gel değişiklik iyidir korkma

Alıntıları Göster
    74 lvl Elf okcum vardi. Dradonic Bow umu +14e basarken yakmistim :(
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.