Şimdi Ara

ko foruma takılanlar görmüştür ss ile ban atılacak koxperler bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • artık SS aldıklarını bile banlıcaklar adamlar screenlerinizle bize daha çok yardımcı olabilirsiniz diyorlar...

ss leri saklayalım :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadovvhunter -- 13 Kasım 2006; 18:50:32 >

• 1500 tane ss attım ama hala adamlar cz de np show yapıyor
  • KSC dosyası olmalıymış bu arada
  • Ha Ha Ha veledler artık moradonda öldürüyor bızı,adam her gun duzenli olarak öldürüyor sag olsun.Oyunun ne tuzu kaldı nede tadı.İstedıgım 1 ıtem var onu alıcam ve cıkacam bu saçma oyundan.Düzelene kadarda kesınlıkle ama kesınlıkle gırmıyecegım.Bu kadar lamer ve aciz 1 oyun firması ilk defa goruyorum.Lamer K2 Network !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnighTR

Ha Ha Ha veledler artık moradonda öldürüyor bızı,adam her gun duzenli olarak öldürüyor sag olsun.Oyunun ne tuzu kaldı nede tadı.İstedıgım 1 ıtem var onu alıcam ve cıkacam bu saçma oyundan.Düzelene kadarda kesınlıkle ama kesınlıkle gırmıyecegım.Bu kadar lamer ve aciz 1 oyun firması ilk defa goruyorum.Lamer K2 Network !!!

bence de lamer onlar
  • ksc dosyasini sole alabilirsiniz - bu isaretle numlock tus takiminin en sağ ust tusu
  • ona basınca kendi resim mi çekiyo?
  • evet ve o resim ustunde deisiklik olmuyor onlari yollarsaniz ban yerler knightonline klassoru icine .ksc uzantisi ile kaydeder
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.