Şimdi Ara

KO YA GIRMEMENIZIN SEBEBI BURDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arklar ko da bı sorun yok aslındada hıc olmadı bu oyuna lagların gırmesı daha sonra dclerın yenmesı hepsı ttnet'ten sorumludur.su an ttnet kullanmıyorum ve oyuna bı gırıyorum kımse yok arada boss yagmuru cıkıyor oyuna gırdımde yabancı sayısı maımum turk sayısı mınumum oluyor.ıste oı arada sızler ttnetten tarafından oyundan atılıyorsunuz.
    ttnetın bunları yapmasının sebebı ne dersenız::::ne mısde turk genclıgını cok etkılıyormus aslında bunların yaptıkları zaman daha cok etkılenmıyormusunuz pc nın besında sabahten aksama kadar denıyorsunuz belkı gırer dıye.ve buda sızlerın daha cok etkıleyerek hem zamanınızı bosa goturmenıze.hemde sınırlenmenıze neden oluyor. yanlıssam soleyın.kahrolsun ttnettttttt..

• sacma bence k2 yi engelleyemez ttnet
  • hmmmm
  • nereye engelmiyoer kıçı kırık KO yu Youtube yi kapattılar adamlar

yinede fanatiğe katılmıyorum TTnetten değil sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turanaway -- 24 Nisan 2007; 15:55:51 >
  • dediğin gibi olsaydı K2 oyuna giremediğimiz için özür dilemezdi.Özür dileyip suçlu olduklarını kabul etmezlerdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JJJackaLLL

sacma bence k2 yi engelleyemez ttnet

İmzan aşırı iğrenç bence :S

Asıl konuya gelirsek bence alakası yok demin bi girdem ne yabancı ne türk vardı bikaç kişi oyundaydı sadece
  • sana sonsuz katılıyorm haklısın...
  • bencede k2 neden müşterisini kaybetmek istemez
  • ARKLAR TTNET KO SOZLESMELERI VAR TTNET UYELIGI DUSMESINDIYE SUCU KOYA ATIYOR KO DA BUNU KABUL ETMEK ZORUNDA KALIYOR VE SITESINE BIZ YAPTIK DIYOR. BUNUN HEPSINI NERDEN CIKARIYORUM DERSENIZ KO NUN BULUNDUGU YERDE ARKLARIM VAR ONLAR SOYLUYOR.
  • iyi aramızda kablonet kullanan vardır belkı onlarda bi sorun varmı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: fanatiCc

ARKLAR TTNET KO SOZLESMELERI VAR TTNET UYELIGI DUSMESINDIYE SUCU KOYA ATIYOR KO DA BUNU KABUL ETMEK ZORUNDA KALIYOR VE SITESINE BIZ YAPTIK DIYOR. BUNUN HEPSINI NERDEN CIKARIYORUM DERSENIZ KO NUN BULUNDUGU YERDE ARKLARIM VAR ONLAR SOYLUYOR.

kapının önünde çift kale maç yapan arkadaşların mı.?

uydur uydurabilidigin kadar.
  • Bi kere Öyle bir şey olsa Oyun bütün gün kapalı olur
    quote:

Orjinalden alıntı: darksaga

quote:

Orjinalden alıntı: fanatiCc

ARKLAR TTNET KO SOZLESMELERI VAR TTNET UYELIGI DUSMESINDIYE SUCU KOYA ATIYOR KO DA BUNU KABUL ETMEK ZORUNDA KALIYOR VE SITESINE BIZ YAPTIK DIYOR. BUNUN HEPSINI NERDEN CIKARIYORUM DERSENIZ KO NUN BULUNDUGU YERDE ARKLARIM VAR ONLAR SOYLUYOR.

kapının önünde çift kale maç yapan arkadaşların mı.?

uydur uydurabilidigin kadar.

• ben sızlere bı daha bı sey demım lan dangalak ınsalar ttnett ve ko turklere 24 saat oynama yerıne gunluk 12 saat onermıs koda bunu kabul etmıs.yanı anlayacagınız 10 yada 12 saaat oynuyorsunuz sızler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4EveRaP

quote:

Orjinalden alıntı: JJJackaLLL

sacma bence k2 yi engelleyemez ttnet

İmzan aşırı iğrenç bence :S

Asıl konuya gelirsek bence alakası yok demin bi girdem ne yabancı ne türk vardı bikaç kişi oyundaydı sadece

evet imzası örggg ....gülmek için deil kusmak için yazılmıs sankii
  • ya bırak günde 12 saat 10 saat ne bunlar böle ben girdim ko bana torpil yapıyo ozman
     KO YA GIRMEMENIZIN SEBEBI BURDA
    al buda ss
  • Bağlantı Koptumu bütün Avrupa ile kopuyor bağlantı . Ben ip yi çin , amerika ipsi ile değiştiriyorum oyuna giriyorum hatta bazen direk amerika ip si ile giriyorum millet lag dc dc ben normal oyunda 1-2 saniye lag ile oynuyorum siz dc oluyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: _We_ALL_Nigger_

Bağlantı Koptumu bütün Avrupa ile kopuyor bağlantı . Ben ip yi çin , amerika ipsi ile değiştiriyorum oyuna giriyorum hatta bazen direk amerika ip si ile giriyorum millet lag dc dc ben normal oyunda 1-2 saniye lag ile oynuyorum siz dc oluyorsunuz

o şekilde yapmak hiç aklıma gelmemişti benim ama bende sorun yok dc falan olmadımda tek sorunum girişte lag vardı o kadar oda oyuna gimrk için ugraşanlar yüzünden oluyor
  • telekomdan olduğunu sanmam olsa bütün online oyunlarda sorun çıkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.