Şimdi Ara

ko yu gerı ıstemek ıcın ımza kampanyası dusenlesek gerı doner mı acaba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya oyun çok kötü oldu harbiden ıtem yapanlar yandı armor yapanlarda yandı armorlar çok para etmiyo artık
  • valla oyun süper civcivde kalkmış herkes kendi questlerle kasıyo bölece daha az kişiyle muhatap oluyosun mis gibi

şikayetçi olanlarda para kazanamıcak ya ondan gıcık oluyolar:)oyun bu oyun iş yeri değil herkes güzel güzel oynasın aralıksız 4-5 saat oynadım pathosta adamı kastım biraz ve hiç küfür yemedim:Ddaha ne istiyosunuz oynayın işte paşalar gibi...
  • Bence İlerki patchlarda Armorlarda falan shell satılıcak ve oyunun boqu çıkıcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Full_Time_Hacker

Bırakın ya o kadar emek verdik biz. Şimdi 10 yaşındaki bebeler bile full shell uniqler le geziyor şimdi cz iğrenç ötesi.Bügün savaşta komutan oldum bi baktım atın üstündeyim çok şaçma oldu hiç zevki kalmadı savaşların. Savaş map çok kötü zaten oyun çizgi film gibi oldu yani.
    bencede iyi olmadı ama elden ne gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyar_mezarr -- 5 Ağustos 2006; 11:04:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyyar_mezarr

quote:

Orjinalden alıntı: Full_Time_Hacker

Bırakın ya o kadar emek verdik biz. Şimdi 10 yaşındaki bebeler bile full shell uniqler le geziyor şimdi cz iğrenç ötesi.Bügün savaşta komutan oldum bi baktım atın üstündeyim çok şaçma oldu hiç zevki kalmadı savaşların. Savaş map çok kötü zaten oyun çizgi film gibi oldu yani.
    bencede iyi olmadı ama elden ne gelir

+1903 ya ks cileri bile özledim ben cok sıkıcı herşey göev askerlik gibi level atlama kolay olduğu için tadı kaçmış herkes yüksek levelli aynı test gibi olacak bu gidişle bırakanlar kulübüne katılacam

• YA BERBAT BİŞİ TIKIR TIKIR İŞLEYEN DÜZENİ BOZDULAR :(HEMDE KOXP DA YOK NASIL KASCAZ
  • Ke gerigelmeyecek arkadaşım bu işler yatırım işleri bundan sonra fd dewam .. 1000 kişi bırakır 10.000 kişi yeni başlar bu işler böle yürür
  • anket açın herkes fikrini belirtsin k.o. nun sitesine gönderin
  • oyunu yükledim ke iken açılıyodu şimdi olmuyo ya
  • al imzamı geri gelsin ko
  • aynen gıdene gule gule alıstınız tabıkı gb ıle ıtem satmaya noldu fıyatlar dusmeye baslayınca ucukladınız o zaman sıze daha guzelını solıım egerkı japkodakı sıstem gelırse varya o +7 mshur chıtın bow koy tezgaqha 30m alıcı yokmu dıye yırtınıcaksınız cunku japkoda ıtemlar ama ozel ıtemlar power up storede +1 olarak satılıyor onlar para edıyor oyundakı ıtemlar bır halt etmıyor hatta +8 ıron ımpact 300m alıcı bulamıyor haydı gelll ucuzluga gelll para kasanlara
  • bence oyun gayet ii herkez oyundsn sogumustu ex kasmak zor gelio du artık gorevlerle guzel lvl olacaz chitin lerimiz olacak takılarımız olacak artık bakıp bakıp icimizi cekmicez sahsen dusuncem bole ama gayet iii

• BEN OYUNU DA YÜKLEDİM OYNUYOM Bİ SORUN DA YOK AMA ESKİ KO DAHA İYİDİ MİLLET CAR AÇIP GÖREV YAPIYO SIKILDIM BU İŞTEN
  • ben sadece bu yenı gelen pactchı sevenlere kolay karekterlı kısıler dıyıyorum
  • adam 80 e kasarken siz 50 lerde kalmış olabilirsiniz ama adamlar bunuda halletmiş 30 59 cz var orda takılın lvl kasmayın item kasın oyunun zevkini Andreamda alın bence süper olmuş oyun 150 saat apostle la 1 lvl atmak daha mantıklı ve eğlenceli diyenleri anlayamıyorum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajax_mage -- 5 Ağustos 2006; 13:47:59 >
  • emek verip 70 olana bişey demem ama koxp la level kasanlara iyi oldu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.