Şimdi Ara

ko yu gerı ıstemek ıcın ımza kampanyası dusenlesek gerı doner mı acaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence ko ya gerı donmek ıcın ımza kampanyası duzenleyelım war msınız

• bence bu patchle oyun cıvıdı.Baya questlerle herkes sheller takıyor.Bir sürü şey yapıyor.Bence en güzeli ke değil ko idi.En baştaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

bence bu patchle oyun cıvıdı.Baya questlerle herkes sheller takıyor.Bir sürü şey yapıyor.Bence en güzeli ke değil ko idi.En baştaki.
    yok lan napacan ko yu. sende kesin oyunu yükleyemeyenlerdensin o yüzden öyle diyosun. oyuna girebilenlerin büyük bölümü tam not verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuhuhaha

yok lan napacan ko yu. sende kesin oyunu yükleyemeyenlerdensin o yüzden öyle diyosun. oyuna girebilenlerin büyük bölümü tam not verdi

Alıntıları Göster
    ben yeni oyunu yükledim gücenmeyin ama silk roada çok benzemiş knight online knight online olma özelliğini kaybetmiş çok kötü olmuş ben eski ko yu isterimmmhele cz çok değişmiş atlar falan...

• bencede oyun çok sıkıcı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

bencede oyun çok sıkıcı oldu
    quote:

quote:

arkadaşıma tamamen katılıyorum oyun bu haliyle bir harika
  • bende çok süperr yapmışlar hele savaş mekanı süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___HaKaN___

bende çok süperr yapmışlar hele savaş mekanı süper
    Bırakın ya o kadar emek verdik biz. Şimdi 10 yaşındaki bebeler bile full shell uniqler le geziyor şimdi cz iğrenç ötesi.Bügün savaşta komutan oldum bi baktım atın üstündeyim çok şaçma oldu hiç zevki kalmadı savaşların. Savaş map çok kötü zaten oyun çizgi film gibi oldu yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AgaCinayetVar

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: darthmaul

quote:

quote:

harıka dıosunuz ısınıze geldıgı ıcın dıosunuz ama bıde benım gıbı lvl 70 adamlar acısından dusunun 1 chıtın ıcın sabah aksam kserdık trool captane flan sımdı kes 20 troll al sana chıtın shell war mı bole bişii ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kaandeltaxcl

quote:

quote:

quote:

harıka dıosunuz ısınıze geldıgı ıcın dıosunuz ama bıde benım gıbı lvl 70 adamlar acısından dusunun 1 chıtın ıcın sabah aksam kserdık trool captane flan sımdı kes 20 troll al sana chıtın shell war mı bole bişii ya

Alıntıları Göster
    becede biraz kötü oldu itemleri basarken zırt pırt aşağda kız
    çıkıyo sinir oldum ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kaandeltaxcl

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bence çok güzel ben zombi kesiyodum alanla kutulara bakıyodum parayı tkıladım ve para 1000le çarpıldı ve baya para geldi ve exler iki kati için ço krahat lvl kasılıyo artık kimse istemez eski ko na dönmek bende istemem

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRara

bence çok güzel ben zombi kesiyodum alanla kutulara bakıyodum parayı tkıladım ve para 1000le çarpıldı ve baya para geldi ve exler iki kati için ço krahat lvl kasılıyo artık kimse istemez eski ko na dönmek bende istemem

Alıntıları Göster
    sheller icin sikayet eden arkadaslar orada haklısınız ama + sız shelin ne anlamı var bu arada oyun gayet guzel olmus grafikler v.s. v.s. yenı yamyamlar itemler ben tam not verdm eslantta AGA KANKA v.s. gibi laflarda duyulmayacak 60+

• quote:

Orijinalden alıntı: attila_khan

sheller icin sikayet eden arkadaslar orada haklısınız ama + sız shelin ne anlamı var bu arada oyun gayet guzel olmus grafikler v.s. v.s. yenı yamyamlar itemler ben tam not verdm eslantta AGA KANKA v.s. gibi laflarda duyulmayacak 60+

Alıntıları Göster
    70 lerin emekleri boşa qitti bence yabana atıljak bişi deil bu haksızlık

• quote:

Alıntıları Göster
    warım len :D

+

OYUNA GİRMENİN EN İİ YOLU SUDUR oyunun resmi stesinden full clienti download etcenis

• quote:

Orijinalden alıntı: suicidesolution

70 lerin emekleri boşa qitti bence yabana atıljak bişi deil bu haksızlık

Alıntıları Göster
    Bence bu oyundan şikayetçi olanlar oyunu yükleyemeyenler sanki K.E. çok güzeldi kosptan dupeden ne anlıyosunuz Belki bala bala kekuri ring düşer diye kecoon captain slotuna giderim kosp kosp kosp... Bi item çekcem acaba dupe mi diye düşünürüm... Şimdi kosp yok dupe itemlar merchanta koyulmuyo oyun süper! Questten şikayetçi olanlar hiç anlamıyorum.K.E. da 30 level 50 level Fallen Angel ve 1-2 tane daha quest yapıp noluyo oyunun keyfini çıkarın çok güzel oldu bence!

Konuyu açan arkadaş sanki K2 Network bu foruma takılıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 5 Ağustos 2006; 0:00:01 >

• quote:

Alıntıları Göster
    yenı yaratıklar görevler ve yenı heyecan var ne ıstıosun yanı adam gb ıle shell mı alsın hala ya, yapıcak görevını lvlının ıtemını alıcak hep aklımdakı yöntem buydu ve en adıl olanı bu. Çehresı değişmış ya usko nun eslanta 60 altı gıremıo bu da prıestın o bölgede değere bındığını gösterır. BU arada dark mare dread mare olmuş ve oldukça da saldırgan onu bılın bence transformasıon scrolu sundreste şuan ısabetlı olmuş. Öncekı pack aşırı rezıldı ya o bugglar neydı öyle ya daha şuan çok memnunum daha da yenılıkler var ben ıtem kıralama beklıorum cz yı merak edeıorum şuan aktıff değil bunlar yenı ıtemler gelmesı lazm çünkü yaratıklar öncekı pack ın ıtemlerı ne göre çok daha kuvvetlı kesılmesı daha zor premıumsuz 62 lvl bı chara DARKSTONE şuan 52k exp verıo hp sı ve dmj ıbıde atak hızları artmış yaratıkların
    ESKI PACKlerde DE OYNAMAK ISTEYEN VARSA TAYKO ,MAYKO gıbı ulasal k.olara gıdebılır ama ben çok memnunum şuankı uskodan .

• Gm şeyine bile takmaz o gelişme amacında biz se eski şeylerle uğraşıyoruz eski KO geri geLsinn plsss
  • quote:

Orijinalden alıntı: exama1993

Gm şeyine bile takmaz o gelişme amacında biz se eski şeylerle uğraşıyoruz eski KO geri geLsinn plsss
    lwl 70lerin ve +65 lerin emeğine çok yazık olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: SunD

lwl 70lerin ve +65 lerin emeğine çok yazık olmuş

Alıntıları Göster
    çoğu edit zaten kassınlar işlerine adam 62 oluyo gidiy o1 hafta sonra 70 olmuş full ıtem
  • quote:

Orijinalden alıntı: denyo_260

çoğu edit zaten kassınlar işlerine adam 62 oluyo gidiy o1 hafta sonra 70 olmuş full ıtem

Alıntıları Göster
    Bu gereksız topiclere birileri artık dur desin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.