Şimdi Ara

Kocaeli Endüstri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öyleymiş :) ama ailem istanbula yakın istiyor. sıcak bakacaklarını sanmıyorum :( ancak bende endüstri mühendisliğini çok isterken bilgisayar mühendisliğini yazmak istemiyorum :/
  • ben de senin gibi endüstri istıyorm geçen sene 100bin civarı bi sıralamam vardı bu sene 17bin geldi mesela 1sene daha hazırlanıp en iyi okullara gidebilirsin yani
  • towelie T kullanıcısına yanıt
    ikinci senem zaten :/
  • 4. seneye hazırlanan arkadaşım bile var :)
  • towelie T kullanıcısına yanıt
    herkes yapamaz işte. ben psikolojik olarak pek kaldıramadım ikinci seneyi. hedefim daha yüksekti aslında ama olmadı. bu nedenle artık tercih yapıp gitme vakti geldi benim için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busraa11 -- 28 Haziran 2014; 16:03:52 >
  • o da var tabi senin canından önemli değil psikolojik olarak yıpranmaya değmez
  • başka fikri olan yok mu? :/
  • yukarı
  • cevap verecek olan yok mu? :(
  • Gelir mi gelmez mi bilmem ama ikinci ogretimini de yaz illa burayi yazacaksan. Okul guzel sanayi sehrinde zaten is bulma konusunda sikinti olmaz. Ikinci ogretimde sadece harc oduyorsun ve dersler aksam. Onun disinda hicbir fark yok. Derslere giren hocalar ayni ve diplomada yazmiyor ikinci ogretim diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da oturuyorum bu yüzden yakın olsun istiyorum. Yakın olarak Kocaeli ve Sakarya var. Sakarya'ya pek sıcak bakmıyorum. İkinci öğretimi düşüneceğim

• Arkadaşlar kocaeli endüstriden sonra osmangazi endüatri yazdım geçen yıl 47.900 ile kapatmış. Benim sıram 49.700 gelme ihtimali nedir :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busraa11 -- 19 Temmuz 2014; 13:16:07 >
  • Cevap verecek olan yok mu:(

• ??

• Bakıp çıkmasanız :((

• ???

• yazacaktım sonra vazgeçtim iyisin hadi :D 42bindim hiç belli olmaz2bin düsebilir de 4binde artıs olmaz ama ne kadar düser bekleyip görcez
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

yazacaktım sonra vazgeçtim iyisin hadi :D 42bindim hiç belli olmaz2bin düsebilir de 4binde artıs olmaz ama ne kadar düser bekleyip görcez

Anlamadım? Osmanga gelir mi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: busraa11

Arkadaşlar kocaeli endüstriden sonra osmangazi endüatri yazdım geçen yıl 47.900 ile kapatmış. Benim sıram 49.700 gelme ihtimali nedir :(

???

• Yukarı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.