Şimdi Ara

Kocaeli Endüstri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intensee -- 20 Temmuz 2014; 1:43:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegaunist

quote:

Orijinalden alıntı: busraa11

hiç düşünmedim açıkçası. pek bilgim de yok. bir farklılığı var mı?

İkinci öğretimde dersler 5'te başlar 7-8 gibi biter. Bir de her döneme başlarken 750 lira ödüyorsun.

konunun üzerinden 1 ay geçmiş tercihler yapıldı ama yanlış anlaşılma olmasın. Bilgilendireyim.

Dersler arkadaşın dediği gib saat 5'i bulmayabiliyor. Öğleden sonra 2-3 gibi başlar 7-8 gibi biter denildiği gibi. Bu saatler üniversiteden üniversiteye farklılık gösterir. Eğitim görenler biraz daha düşük puanlı oldukları için kalite biraz düşük olabilir. ama uçurum yoktur aralarında. Hatta puanı normal öğretime yettiği halde 2.öğretim seçenler olabiliyor. Bunlar iyi şeyler. hocaların vediği eğitimde hiçbir farklılık olmaz..

Ayrıca ücretler 750 lira kadar değil. 2014 ÖSYM klavuzunda 417. sayfada (sondan2.) ikinci öğretim burs ücretleri görülmekte. Tabloda mühendislik fakültesi için örnek vereyim. 2.öğretim ücretine 1529lira yazıyor ancak o paranın hepsini vermiyorsunuz. yanında öğrenci katkısı var o para sizin ödeyeceğiniz para yani 387lira. Bu ücret dönemliktir. yani yılda 2 kere ödeyeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekemeleddin İslamoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: cegaunist

quote:

Orijinalden alıntı: busraa11

hiç düşünmedim açıkçası. pek bilgim de yok. bir farklılığı var mı?

İkinci öğretimde dersler 5'te başlar 7-8 gibi biter. Bir de her döneme başlarken 750 lira ödüyorsun.

konunun üzerinden 1 ay geçmiş tercihler yapıldı ama yanlış anlaşılma olmasın. Bilgilendireyim.

Dersler arkadaşın dediği gib saat 5'i bulmayabiliyor. Öğleden sonra 2-3 gibi başlar 7-8 gibi biter denildiği gibi. Bu saatler üniversiteden üniversiteye farklılık gösterir. Eğitim görenler biraz daha düşük puanlı oldukları için kalite biraz düşük olabilir. ama uçurum yoktur aralarında. Hatta puanı normal öğretime yettiği halde 2.öğretim seçenler olabiliyor. Bunlar iyi şeyler. hocaların vediği eğitimde hiçbir farklılık olmaz..

Ayrıca ücretler 750 lira kadar değil. 2014 ÖSYM klavuzunda 417. sayfada (sondan2.) ikinci öğretim burs ücretleri görülmekte. Tabloda mühendislik fakültesi için örnek vereyim. 2.öğretim ücretine 1529lira yazıyor ancak o paranın hepsini vermiyorsunuz. yanında öğrenci katkısı var o para sizin ödeyeceğiniz para yani 387lira. Bu ücret dönemliktir. yani yılda 2 kere ödeyeceksiniz

İkinci öğretim yazmadım teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki ben 43452.yim. Uludağ inşaat mühendisliği 42000'le kapatmış. Girebilme ihtimalim nedir?
  • Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.