Şimdi Ara

Konsol Almalı mıyım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ps4 al ama tuzlu gelir konsollar söyliyim.Geçen sene aldım ben PS4 ü 1500 konsol de 8 tane kutulu oyun var 250x8 etti 2000 6-7 tane de dijital oyun var onlarda etti mi 500 cıktı sana 4 bin tl fatura He 1-2 oyun bana yeter dersen al ancak cok oyunum olsun sıkılmayayım dersen de fatura bayağı kabarıyo.O paraya pc toplayıp daha ucuza daha fazla oyun oynayabilirsin.Seçim senin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlarına verecek paran yoksa PS4 alma.Boş boş durur evde sonra.PS3 var evde yaz ayından beri bir kere bile açmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 17 Mart 2015; 18:00:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator-

Arkadaşlar öncelikle merhaba Lise 2 'ye gidiyorum .Gün içinde ders ve okul dışında dizi,film ve günde yarım saat kitap okuyorum fakat buna rağmen 1-1.30 saatlik bir boşluğum kalıyor.Yazda yaklaşırken haziran başı gibi konsol almak istiyorum fakat dersler konusunda tedirginim İyide bir lisedeyim ve malum seneye 11. sınıf sınav temposuna girmeye başlayacağım .Sizce bir konsol edinmeli miyim ?

Bugüne kadar hiç konsol kullanmadım, hep pc kullandım; ama bana kalırsa ikisinin de yeri farklı.

Konsolun avantajları; pcdeki gibi bu oyun kasar mı, ram yeter mi gibi derdin olmaz. Ayrıca God of War gibi bir takım oyunlar sadece konsola çıkıyor(Ben pcde buna benzer olarak Darksiders 2'yi oynadım; o yüzden God of War, oynamayı isteyip de oynayamadığım oyunların başında gelir.)

Eğer, oyun oynamak dışında ders çalışıcam, araştırma yapıcam vb. diyorsan, pc al; çünkü konsolda bunları yapamazsın.

Pcnin şöyle de bir avantajı var; bir konsol ülkemize ilk geldiği zaman onun fiyatını göz önüne getirirsen, ona vereceğin parayla bir masaüstü toplarsan, piyasadaki mevcut tüm oyunları oynarsın.

Pcciler ve konsolcular beni eksilemeyin, olaya objektif baktım dikkat ederseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blendinho

Pc candır konsol pişmanlıktır

Neden böyle düşünüyorsunuz?
  • pc masterrace

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • al

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.