Şimdi Ara

Kontratlı kontratsız unlock jailbreak???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim sorum biraz alakasız ama sanırım buradan sorabilirim.

Kontratlı iphone mu alalım Vodafone yada Turkcell den, yoksa gidip ücreti neyse verelim karıştırmayın bizi kontrata mı diyelim. Bir de Genpadakiler kırılabilir de, KVK lar kırılamaz mı? Nedir bu iphone sorunsalı böyle ya???!!! Şu an HTC kullanıyorum, winmobile dan çok sıkıldım, biraz daha kullanışlı bişey arıyorum ama jailbreak olmadan kullanamam, öyle kullanacaksam, gider bi tane symbian yada sabit menülü samsung alırım :D Sorma nedenim telefonu fazla bilmemem. Kontratlılarda sim kilidi yokmuymuş, yoksa tam tersi kontratsızlar mı sim kilitsiz geliyormuş. Sim kilidi olsa ne oluyor. Jailbreak hangisine yapılabiliyor, yada yapılamıyor. Allak bullak oldum, lütfen yardım.

• 3g8gb alacaksan Türkiye'den al nasıl olduğu farketmez kırarsın 3gs biraz muallakta
  • 3g düşünmüyorum, alırsam 3gs alıcam, ama sanırım onların da jailbreakinde sorun varmış bu aralar. HTC Hd2 diyor herkes ama ben windowstan bıktım, kullanım kolaylığı istiyorum, bir sürü exe lerle uğraşmak yada ne bileyim rom güncellemeleri aramak istemiyorum artık, installerdan basayım gelsin kurulsun, çok seçenek olsun, 4g olmasına gerek yok, 3g ne kadar kullanıyor ki!!! Model olarak 3gs yi seçmemin nedeni ise, okuduğum kadarıyla daha hızlıymış. Hızlı olsun, kolay kurulsun, seçenek çok olsun, beni donanımsal sorunlarla windows mobile gibi uğraştırmasın, ram yetmedi, yan yattı çamura battı, exe dosyasında hata gibi şeyler istemiyorum artık. Şahsi görüşümdür kimse katılmak zorunda değildir.
  • haklısın kardeş kimse birşey demedi sana
    en iyisi 3gs türkcellden al ozman ama dikkat et üretim haftası 39. haftadan önce olsun ki jb yapabilesin
    bulamayabilirsin ama onuda artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.