Şimdi Ara

konu silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilefruz -- 12 Aralık 2021; 23:59:56 >

• Gtx 1070 ini 7-8 ay 1080 i 1 aydir kullaniyorum hic sikinti yasamadim tavsiye ederim oyunlarda max 70c goruyor 1924mhz ocsuz
  • Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam saolun
  • Gayet güzel ancak sistemin geriye kalanı da bu kadar iddialıdır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 6 Ekim 2017; 8:39:6 >
  • MSI Ve Asustan Uzak Dur
  • Hocam ben 1 ay önce vatandan 2500 liraya buldum. 71 dereceyi geçmedi 3 saat oyundan sonra. Fan sesi duyulmuyor neredeyse zaten. OC performansı da çok iyi. 200 mhz clock ve 500 mhz memory speed dayadım.

Tavsiye ederim.
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Sistemin geriye kalanı imzamda mevcut iddiali olduğunu düşünüyorum
  • Çetooooo kullanıcısına yanıt
    Aksine öncelik msi 2. Seçenek asus düşünüyorum :)
  • 2500 tl çok iyi fiyat amazon.de turkiyeye ücretsiz kargo ile yolluyor ve 2580 tl ye geliyor suan
  • Dilefruz kullanıcısına yanıt
    Yapmayın Öyle Birşey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilefruz

2500 tl çok iyi fiyat amazon.de turkiyeye ücretsiz kargo ile yolluyor ve 2580 tl ye geliyor suan

Hocam ben de 1070 alacaktım. Taksit olacağı için amazondan getiremedim. Geçen ay gezinirken kampanya denk geldi 2 günlük. Çektim hemen. Vatan gizli gizli güzel indirimler yapıyor
  • hocam amazon.de kdv eklemiyor mu ?
  • Taksit olacağı için derken amazon direk taksit mi yapıyor yoksa nakit mi cekiyor
  • forgot F kullanıcısına yanıt
    Son ekrana kadar gittim ödeme 2580 di kdv filan içinde sanırım çünkü onuda eklerdi
  • Aceleniz yoksa hepsiburada indirimiyle aorus xtreme gaming 11gbps ve msi gaming x modeli de 2500 lere dusuyor hem taksit hem tr garantili alirsiniz
    Aralarındaki fark nedir hocam sizce hangisi daha iyi
    ben sahsen aorusu tercih ederdim hem fabrika cıkısı 11gbps ramleri var (msi da 10gbps) hem de kart daha güzel duruyor hatta ben msi ı aldıktan 3 gun sonra hb kdv indirimiyle 2548 liraya mı ne dusmustu uzulmustum keske bekleseydim diye ama bu da üzmüyor sonuc olarak hepsi üst seviye güzel kartlar.

Monitorunuz 1080p ise farkı pek hissedilmiyor 4-5fps kadar ama cozunurluk yukseldikçe 2k 4k da 10 fps e kadar fark yaratabiliyor sonuc olarak.
    Aorus gaming modelini mi diyorsunuz gaming edition mu

bundan bahsediyorum.

Güzel kart hocam fakat xtreme edition arasındaki fark nedir ? Xtreme gaming e baktım 3400 filandı en pahalısı o sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.