Şimdi Ara

KONYALILAR ACİL YARDIM YÜKSEK HIZLI TREN GARI-OTOGAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
43.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ankaradan yht ile konyaya gideceğim oradan da otogara geçeceğim şimdi baktım bir normal konya garı var bir de yht garı var bu yht tren garı otogara yakın mıdır nasıl giderim taksiyle gitsem çok tutar mı

• Yapay Zekanın Yanıtı

Konya Acil Yardım Yüksek Hızlı Tren Garı-Otogar Arasındaki Ulaşım Rehberi

Konya'da Acil Yardım Yüksek Hızlı Tren Garı ve Otogar arasında ulaşım için çeşitli seçenekler mevcuttur.

Mesafe:

Konya Acil Yardım Yüksek Hızlı Tren Garı ile Otogar arasındaki yaklaşık mesafe 10 kilometredir.

Otobüs/Dolmuş:

Otogara gitmek için otobüs veya dolmuşları kullanabilirsin. Dolmuşlar, tren garının önünden hareket etmektedir. Otogar'a gitmek için 76 numaralı otobüse binebilirsin.

Taksi:

Tren garından otogara taksi ile de gidebilirsin. Taksi ücretleri mesafeye göre değişmektedir.

Özel Araç:

Kendi aracınla tren garından otogara yaklaşık 15-20 dakikada ulaşabilirsin. Konya Tren Garı Otogar arası güzergahı şu şekildedir:

• Tren garından çık
    • Millet Caddesi'ne git
    • Millet Caddesi'ni takip et
    • Zafer Meydanı'ndan sağa dön
    • Fevzi Çakmak Bulvarı'nı takip et
    • Otogara var

Diğer Bilgiler:

• Konya YHT Otogar arası ulaşım için en hızlı seçenek taksidir.
    • Otogar ile tren garı arası mesafe yaklaşık 10 kilometredir.
    • Konya Tren Garına giden dolmuşlar, garın önünden hareket etmektedir.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba yorgun06

Arkadaşlar ankaradan yht ile konyaya gideceğim oradan da otogara geçeceğim şimdi baktım bir normal konya garı var bir de yht garı var bu yht tren garı otogara yakın mıdır nasıl giderim taksiyle gitsem çok tutar mı

Valla hocam bi 15 , 20 km var arasinda taksi fiyatinida sen dusun artik .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tren garının yakınından otogar dolmuşu geçer hocam Feridiye polis karakolunun önünden Binkonut , Cumhuriyet dolmuşları geçer ikiside otogara gidiyor.
    Karakolun yerini birine sorarsan sıkıntı çekmeden ulaşırsın otogara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

Tren garının yakınından otogar dolmuşu geçer hocam Feridiye polis karakolunun önünden Binkonut , Cumhuriyet dolmuşları geçer ikiside otogara gidiyor.
    Karakolun yerini birine sorarsan sıkıntı çekmeden ulaşırsın otogara

eyv hocam son olarak şunu soracağım kaç dk sürer dolmuşla... bir de taksiyle gitmek istesem çok girer mi kaç tl tutar yaklaşık olarak
  • 45-50dk felan sürer ortalama dolmuş 1.70TL taksi 30dan aşağı tutmaz sanırım
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Son durum nedir, THY Gar - Otogar arası yeni ulaşım yolları var mı? Direk otobüs dolmuş metro vs? Daha hızlı gitmek adına :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crasher^^ -- 2 Ekim 2013; 9:14:43 >
  • Konyalı Arkadaşlar,

Bu yazıdan bir çok insan faydalanıyordur emin olun. Son bir değişiklik var mıdır? Yeni hat açılmış olabilir bilen arkadaş var mıdır?
  • Zafere yuruyup tramvaya binebilirsiniz, direk otogarın onunde inersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar konya otogardan yuksek hızlı tren garına gıtmek ıcın neye bınmek gerekır bırde ortalama kac dk sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidynelly

Arkadaslar konya otogardan yuksek hızlı tren garına gıtmek ıcın neye bınmek gerekır bırde ortalama kac dk sürer.

merkeze (zafere) giden dolmuşların hepsine binebilirsiniz. İndikten sonra bi 10 dakika yürürsünüz sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidynelly

Arkadaslar konya otogardan yuksek hızlı tren garına gıtmek ıcın neye bınmek gerekır bırde ortalama kac dk sürer.

Tramvayla zafere git.Birine sor zaten karışık değil yeri.10 dk yürüyünce ordasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.