Şimdi Ara

korax mini hd uydu alıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu cihazı kullanan varmı? performansı nasıl?

• ben aldım hakkaten özellikle hd yayınından memnun kaldım,menüleri daha iyi olabilirmiş sanki?alanlar bilgilerini paylaşırsa seviniriz.
  • arkadaşlar tv den harici harddiske hd yayında kayıt yapılıyor, gayet güzel lakin kayıt yaparken başka kanallara bakamıyorsun o kötü.
  • Geçen sene yani Ağustos 2011 de bu uydudan 130 liraya ben de almıştım. Alır almaz da hotbird sirius gibi uyduları toptan silerek kendime göre bir kanal listesi yaptım. 220 kanala kadar düşürdükten sonra da USB ye bir yedek alıp koydum bir kenara. Geçen haftalarda Star TV el değiştirince frekansı değişip yerine Kanal D Shopping TV çıkınca uğraşıp herşeyi altüst ettikten sonra kanalı buldum ama tüm kanallar karmakarışık olduğu için eski yedeği yüklemek aklıma geldi. Orjinal dosyasının ismi userdb.ssu olduğu için dosyanın ismini açıklama babından "UYDU KANAL LİSTEM userdb.ssu" yapmıştım. Uzantıdaki kendi yaptığım değişikliği silerek geri yükleyip star TV yi de ekledikten sonra oynarken venim eklediğim açıklama ismiyle olandan bir geri yükleme yapmıştım geri yükleme bitti ekran karardı ve bir daha geri gelmedi. Panikle hemen aldığım tanıdık satıcıya geri götürdüm maalesef flashının göçtüğünü yani tüm anakartının değişmesi gerektiğini servise göndersek bile kullanıcı hatasından dolayı tamir etmeyeceklerini yinede evraklarıyla bir daha gelmemi söylediler. Şimdilik dursun diyerek alıp eve koydum. Flash bellek falan takılabildiği için tercih ettiğim bu pahalı makineyi 6 ay bile kullanamamış oldum anlayacağınız. Artık eski sisteme dönüp 7 senedir kullandığım eski uyduyu kullanacağım mecburen.Son olarak bu cihazı kullanan herkese bir tavsiyede bulunayım da aynı hataya başkaları da düşmesin. Siz siz olun sakın ha geri yükleme yaparken dosya ismini değiştirmeyin. Ben yandım siz yanmayın bu hassas makinelere güven olmuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ademx33 -- 30 Ocak 2012; 5:12:32 >

• uzak durun son derece problemli bir ürün.
    Alir almaz yasadigim problemler:
    1. Sabah Kumandan ilk actiginizda 5dk civari kumanda algilamiyor
    2. Ses artirmaya basiyorum kanal degisiyor.
    3. Bazi kanallar birkac gunde ingilizceye dönüyor. Tekrar turkce yapmak gerekiyor.
    4. Teknik destek ve yazilim guncelleme destegi sifir.

Kisacasi koraxtan uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.