Şimdi Ara

Kore Ko Giriş Problemi =>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Şuan Üyeliği almış Bulunuyorum Kore Ko nun Ancak Launcher Açınca Site Açılıyor..
    Ve id Pass ı Ordan Giriyorum Start Game Yazısına Tıklıyorum Oyuna Yönlendirmior Bu çekik Gözlülerin Herşeyi tuhaf Yardım Pls!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alergo19 -- 17 Temmuz 2009; 19:22:54 >

• Çaponca
  • quote:

Orjinalden alıntı: r0bb3n59

Çaponca

yahu iyide üye olamıyorum :S

• korea ko ya giriş yapman için kore vatandaşı olman gerekiyor veya herhangi bir kore vatandaşının KSSN i gerekiyor. internettekilere yönelerek vakit harcama çünkü mgame güncel kssn leri kabul ediyor. eğer öyle olmasaydı emin ol japkoda olduğu gibi türklere ip banı gelirdi.

bu arada japonca değil korece
  • quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

korea ko ya giriş yapman için kore vatandaşı olman gerekiyor veya herhangi bir kore vatandaşının KSSN i gerekiyor. internettekilere yönelerek vakit harcama çünkü mgame güncel kssn leri kabul ediyor. eğer öyle olmasaydı emin ol japkoda olduğu gibi türklere ip banı gelirdi.

bu arada japonca değil korece

AÇıklama Güsel Ama Sonundaki Laf Bütün İyiliğine Gölge Düşürmüş :S yasık Yazdığımı okursan anlarsın hemde Japonca Yazmadım Çaponca Yazdım k ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.