Şimdi Ara

Koskoca S500L Cayır Cayır yandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Büyük geçmiş olsun allahtan cana gelmemiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Yanan araç ile resimde sağlam görünen araçlar aynı araçmı ?

2. resimdeki jandarmanın kıyafeti güncel, temmuz-ağustos gibi o kıyafete geçildi. aynı araçlar mı bilemem ama.

başlık sahibi açan arkadaşın amcasına da geçmiş olsun..

Sağolun görüntüler eylül ayına ait. Evet yanan araçla sağlam olan aracın kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

Geçmiş olsun sonucunuda yazarsanız sevinirim

Sonuç olarak aracın kaskosu yoktu. Yıllık kasko bedeli 3.500 euro civarı istenmiş. Amcam da arabayı 15.000 euro'ya aldığı için gerek duymamış. Aracın içinde ruhsat pasaport kimlik ne varsa neyi yanmış adamcağızın. Araç Samsun'da gümrüğe teslim edildi.
  • geçmiş olsun araç alman plakalı olduğu için araç incelemeye alınabilir. ama şuna eminim alman bürokrasi si aracın sahibini asla mağdur etmez.
  • merso yanmaz diye irşey yok ama hiçbir uyarı vermeden böyle yanması büyük handikap verilmiş sadakanız varmış. özellikle jantlara yazık olmuş. araba kaç modeldi
  • mersonunda yanmışı bile ağırdır kaporta komple duruyor
  • tamda S 500 alma arefesinde(cayenne yi satim bir ay kadar once) canimi sikan bir haber oldu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulbulinho

Berlin'de yaşayan amcam 2000 Model Mercedes S500L aracıyla izine geldi İstanbul'da iş yerime uğradı ve buradan Samsun'a devam etti. Ben de amcam geldiği için kurumuma yıllık izin dilekçemi hemen verdim. Aklımda S500 ile arkadaşlara hava atmak var tabi. Fakat benim izin işleri uzun sürdü ve o süre içinde bir gece saat 01.00 civarlarında seyir halindeyken birden toz bulutlarını farkediyor amcam ve arabayı durduruyor. Motor kaputunu açmak için tuşa bastığı anda göstergelerin sol tarafundaki klima çıkışından alevler püskürmeye başlıyor. Amcam kendini araçtan kurtarıyor ancak koskoca S500L küle dönüyor. Bunu Fiat, Renault, Kia, Hyundai gibi markalarda görünce tabi dandik deriz ama Mercedes de yanarmış görmüş olduk.

Geçmiş olsun. Bunun Mercedesi, Fiat'ı, Renault'u olmaz. Hepsi insan yapısı. Yanabilir. Arıza yapabilir. Kocaman 700 milyarlık Mercedes Travego bile yanıyor. Oluyor böyle şeyler.

• geçmiş olsun. :((
  • Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

Çok geçmiş olsun, en korkduğum durum araçlar kapıları içerdeyken otom. kapanması ve herhangi sebepden dolayı açılmaması.

Bu arada araç full kasko olmasına gerek yok sadece Almanyada Teilkasko oldumu sigorta öder, zaten bu aracın değeri modeline göre 3500-12.000 € arası.

S500L 10 bin liraya nerde var kaynak gösterirmisiniz merak ettim hocam.

Araç W220 olarak geçer 1998-2005 yıllarında üretildi

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searchresults.html?pageNumber=1&__lp=16&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=90&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1998-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&lang=de

Ağlamak istiyorum

• allah korumuş bununla geçmiş olsun.
  • Senelerden 3-4 sene önce İkarus 30A seferi sırasında Balmumcuyu az geçiverince yolda bir w124 durdu aracın konsolunun teyp,klima taraflarından önce duman sonrada alevler çıkmaya başladı şoför panikle ne yapacağını bilemedi gitti bagajdan bir yangin tüpü demeyeceğim deodorantı çıkardı ağlayarak getti getti edaları ile söndürmeye çalışırken kahraman İkarus şoförümüz hemen koltuğunun civarındaki yangın tüpünü kaparak foss,coss ederek bir kaç saniyede yangını söndürdü w124 şoförü gözleri yaşlı duygulu bir şekilde büyük banktotlardan bir tane 30A şoförünün eline sıkıştırtı.
    Alelacele otobüse geri atlayan söförle beraber tekrar seferimize kaldığımız yerden devam eyledik taaa ki ışıklara kadar.

ufak bir kıvılcım özellikle arabanın içerisinde duman görünce ağlayıp sızlamadan hemen bagajdan faal bir yangın tüpünü alıp duruma göre müdahale etmeli

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.