Şimdi Ara

KRAFT Energy Bebek Arabası %56 İNDİRİMLİ 178 TL (Sadece 15 ADET)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
12.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

(Turuncu Renk)

YAĞMURLUK HEDİYELİ

Tüm Türkiye'ye Ücretiz Kago

%56 İNDİRİMLİ 178,oo TL

Sadece 15 ADET

http://www.indirimplus.com/product_detail_frontend.do?product_id=10107

• Aynı arabayı Özelcan'ın Ulus/Ankara mağzasından 3 hafta önce 159TL'ye almıştım.
    O zaman indirimdeydi. Şimdi orada da fiyatı artmış:
    http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/2339-Kraft-Energy-2481-Bebek-Arabasi-Yeni-2010.aspx

Henüz kullanmadık ama güzel bir bebek arabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox

Aynı arabayı Özelcan'ın Ulus/Ankara mağzasından 3 hafta önce 159TL'ye almıştım.
    O zaman indirimdeydi. Şimdi orada da fiyatı artmış:
    http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/2339-Kraft-Energy-2481-Bebek-Arabasi-Yeni-2010.aspx

Henüz kullanmadık ama güzel bir bebek arabası.
    GG de 159 tl taksit imkanıda varhttp://urun.gittigidiyor.com/KRAFT-ENERGY-BEBEK-ARABASI-KARGO-BIZDEN_W0QQidZZ34860811

• quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

GG de 159 tl taksit imkanıda varhttp://urun.gittigidiyor.com/KRAFT-ENERGY-BEBEK-ARABASI-KARGO-BIZDEN_W0QQidZZ34860811

Alıntıları Göster
    Çocuk arabası alırken çift yönlü kullanılabiliyormu ona dikkat edin, açık havada sürerken rüzgar falan çıkarsa sürüş yönünü değiştirme imkanınız olsun, ön arka yapınca aynı konforda sürebilmek için 4 tekerinde yönü değiştirilebilsin. Bizdede kraftın başka bir modeli var.

• quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Çocuk arabası alırken çift yönlü kullanılabiliyormu ona dikkat edin, açık havada sürerken rüzgar falan çıkarsa sürüş yönünü değiştirme imkanınız olsun, ön arka yapınca aynı konforda sürebilmek için 4 tekerinde yönü değiştirilebilsin. Bizdede kraftın başka bir modeli var.

çok teşekkürler.
  • quote:

hocam bizde bebek arabası bakıyoruz ama bir türlü bulamadık. sizin tavsiye edebileceğiniz varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksimus07

quote:

hocam bizde bebek arabası bakıyoruz ama bir türlü bulamadık. sizin tavsiye edebileceğiniz varmı.

Alıntıları Göster
    Baby2Go aldım şimdilik memnunum. Katlanınca küçük oluyor bagaj sıkıntısından tercih ettim.

• quote:

epey zaman geçmiş unutmuşum. çok yerinde tespitler sonrada pişman olmayın yön değişikliği ve bağımsız 4 teker çok önemli.ayrıca tekerler amortisörlü olursa çocuk rahat eder. son olarak yaslanma yeri tam yatıyormu onada bakın. arabanın içi dümdüz olabilmeli.
  • Bebek eşyası satanlara bakın derim netten almayın sakın, çünkü teşhir ürünü gönderebilirler birde ürün ne kadar büyük bilemezsiniz.

Yukarda @fatihfx arkadaşında dediği gibi sırt kısmı yatırınca içi düz olsun çocuk rahat uyur. Önünde bardak koyma yeri, renkli dikkat çeken oyuncaklar var diye almayın. Bana göre gereksiz şeyler çocuk zaten etrafa bakmaktan önüne bakmıyor, birde sürüşü kolay olsun. Oturak kısmının altında fileli bir hazne olursa iyi olur alışverişe veya pazara gittiğinizde rahat edersiniz, poşetleri taşır

quote:

quote:

• okuyanlar bu ne kardeşim amma yazmışsınız diyecek ama uzun süreli kullanacak olan varsa bunlar önemli. 4 çocuk büyüten bebek arabasını babam abime hediye olarak eminönünden almıştı. markası falan yoktu ama çok kaliteli idi. ön arka çift teker, amortisörler, çift yönlü sürüş, tam yatan yatak, ayak koyma yeri, yumuşak iç döşeme vs vs. abimler ilk çocukları için evde yatak olarak bile kullandılar. nihayet 4 çocuk bununla büyüdükten sonra ev tadilatında kum torbası ve çimento torbalarınıda taşıyıp bir gece yarısı çingenelere kaptırdım bahçeden. şimdide onları taşıyordur :). kraftmış bilmemneymiş para kaptırmayın. imkan varsa eminönü gibi vs yerlere gidip inceleyin alın.

birde kapanma açılma olayı önemli. tek elle tek hareketle çok kolay açılıp kapanması lazım. zaten bebeğin zahmeti çok bide araba zahmetli olursa dışarı çıkmak eziyet olur. ona göre ucuza kaçmayın.

quote:

Bebek eşyası satanlara bakın derim netten almayın sakın, çünkü teşhir ürünü gönderebilirler birde ürün ne kadar büyük bilemezsiniz.

Yukarda @fatihfx arkadaşında dediği gibi sırt kısmı yatırınca içi düz olsun çocuk rahat uyur. Önünde bardak koyma yeri, renkli dikkat çeken oyuncaklar var diye almayın. Bana göre gereksiz şeyler çocuk zaten etrafa bakmaktan önüne bakmıyor, birde sürüşü kolay olsun. Oturak kısmının altında fileli bir hazne olursa iyi olur alışverişe veya pazara gittiğinizde rahat edersiniz, poşetleri taşır

quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihfx -- 28 Şubat 2011; 20:00:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

okuyanlar bu ne kardeşim amma yazmışsınız diyecek ama uzun süreli kullanacak olan varsa bunlar önemli. 4 çocuk büyüten bebek arabasını babam abime hediye olarak eminönünden almıştı. markası falan yoktu ama çok kaliteli idi. ön arka çift teker, amortisörler, çift yönlü sürüş, tam yatan yatak, ayak koyma yeri, yumuşak iç döşeme vs vs. abimler ilk çocukları için evde yatak olarak bile kullandılar. nihayet 4 çocuk bununla büyüdükten sonra ev tadilatında kum torbası ve çimento torbalarınıda taşıyıp bir gece yarısı çingenelere kaptırdım bahçeden. şimdide onları taşıyordur :). kraftmış bilmemneymiş para kaptırmayın. imkan varsa eminönü gibi vs yerlere gidip inceleyin alın.

birde kapanma açılma olayı önemli. tek elle tek hareketle çok kolay açılıp kapanması lazım. zaten bebeğin zahmeti çok bide araba zahmetli olursa dışarı çıkmak eziyet olur. ona göre ucuza kaçmayın.

quote:

Bebek eşyası satanlara bakın derim netten almayın sakın, çünkü teşhir ürünü gönderebilirler birde ürün ne kadar büyük bilemezsiniz.

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    İnternetten alışveriş yapmayın diyen arkadaşın yorumuyla ilgili;
    Özellikle bebek arabalarını görerek alma tavsiyeniz yerinde. Ancak şeklini şemalini gördüğünüz ürünleri internetten alabilirsiniz. Zira gerçek indirimler daima web de yapılmaktadır. Mağazalar yüksek kira giderlerini ürüne yansıtmak zorundadır. Ayrıca kurumsal e-ticaret siteleri'nin kullanılmış veya teşir ürünü olan ürünleri göndermesi sözkonusu olmaz. Bir e-ticaret sitesinde çalışan biri olarak bu işi ciddiye alarak yapan firmaların tüketici haklarını gözettiğini bilmekteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

okuyanlar bu ne kardeşim amma yazmışsınız diyecek ama uzun süreli kullanacak olan varsa bunlar önemli. 4 çocuk büyüten bebek arabasını babam abime hediye olarak eminönünden almıştı. markası falan yoktu ama çok kaliteli idi. ön arka çift teker, amortisörler, çift yönlü sürüş, tam yatan yatak, ayak koyma yeri, yumuşak iç döşeme vs vs. abimler ilk çocukları için evde yatak olarak bile kullandılar. nihayet 4 çocuk bununla büyüdükten sonra ev tadilatında kum torbası ve çimento torbalarınıda taşıyıp bir gece yarısı çingenelere kaptırdım bahçeden. şimdide onları taşıyordur :). kraftmış bilmemneymiş para kaptırmayın. imkan varsa eminönü gibi vs yerlere gidip inceleyin alın.

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar epeydir araştırıyorum ve Chicconun CT 02 modelini alacağım ama aklımda kalan tek eksik çift yönlü olmaması geliyor. Çift yönlü çok arabaya baktım ama içime sinmedi. Pierre Cardin, Kraft gibi markaların çiftyönlüleri sağlam gibi gelmedi bana. Chicco da da sadece Trio for me modelinde gördüm çift yönlüyü onda da çanta ve bebeport ekstrası olduğu için çok pahalı geldi. Sizce çok çok önemli bir özellikmidir çift yönlü olması?

• quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Arkadaşlar epeydir araştırıyorum ve Chicconun CT 02 modelini alacağım ama aklımda kalan tek eksik çift yönlü olmaması geliyor. Çift yönlü çok arabaya baktım ama içime sinmedi. Pierre Cardin, Kraft gibi markaların çiftyönlüleri sağlam gibi gelmedi bana. Chicco da da sadece Trio for me modelinde gördüm çift yönlüyü onda da çanta ve bebeport ekstrası olduğu için çok pahalı geldi. Sizce çok çok önemli bir özellikmidir çift yönlü olması?

Alıntıları Göster
    bu model zaten bu fiyatlarda satılıyor pahalı olanı kraft star olarak geçer bilginize
    hatta daha geçen ay pratikev de kampanya e-postası gelmişti bu model 150tl idi biz 6-7 ay önce star modeli almıştık şuan en uygun 230tl civarı sanırım.
    ilandaki model hala 169 ücretsiz kargo gözüküyor burada daha avantajlı
    http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=569718

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunmen -- 1 Mart 2011; 12:52:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hunmen

bu model zaten bu fiyatlarda satılıyor pahalı olanı kraft star olarak geçer bilginize
    hatta daha geçen ay pratikev de kampanya e-postası gelmişti bu model 150tl idi biz 6-7 ay önce star modeli almıştık şuan en uygun 230tl civarı sanırım.
    ilandaki model hala 169 ücretsiz kargo gözüküyor burada daha avantajlı
    http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=569718

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar alacaksanız 3 tekerlekli ve büyük tekerlekli arabadan başka araba almayın kullanımı müthiş rahat, 2007 den beri resimdeki ürünü kullanıyorum 3ve 4 yaşlarında iki çocuğum var bebekliklerinden beri kullanıyorum saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: rez

Arkadaşlar alacaksanız 3 tekerlekli ve büyük tekerlekli arabadan başka araba almayın kullanımı müthiş rahat, 2007 den beri resimdeki ürünü kullanıyorum 3ve 4 yaşlarında iki çocuğum var bebekliklerinden beri kullanıyorum saygılar

arkadaşlar alacağınız araba çift yönlü kullanılabilmeli...
  • quote:

Hocam marka&model önerebilirmsiniz? Herkes çiftyönlü kullanılabilmeli diyor ama kimseden model önerisi alamadık
  • quote:

quote:

Hocam marka&model önerebilirmsiniz? Herkes çiftyönlü kullanılabilmeli diyor ama kimseden model önerisi alamadık

orta ürün arıyosanız kraft atalanta öneririm, tek beğenmediğim yanı, bebek size bakarken sürmesi biraz zor, ayağınız ön tekere çarpabiliyor, ama biz alıştık (pazarland kampanyasında 160-TL ye almıştık, hala o fiyata nasıl aldım inanamıyorum)

• quote:

quote:

quote:

orta ürün arıyosanız kraft atalanta öneririm, tek beğenmediğim yanı, bebek size bakarken sürmesi biraz zor, ayağınız ön tekere çarpabiliyor, ama biz alıştık (pazarland kampanyasında 160-TL ye almıştık, hala o fiyata nasıl aldım inanamıyorum)

Cevap için çok teşekkürler hocam. Kraftın kalitesi hakkında ne söyleyebilirsiniz. Pek çok kişi ile konuştum kimi memnun kimi şikayetçi ama önermeyenler çoğunlukta. Bu arada cidden güzel fiyata almışsınız

• quote:

quote:

Eğer bebeğiniz küçükse ana kucaklı modeli öneririm. Pust ve ona sabitlenebilen 0-13kg oto koltuğundan(Ana kucağı olarak da kullanılıyor) oluşuyor. Bugün kampanyasını duyurduk. 518 TL ye
    http://www.bebeksepeti.com.tr/Chicco-CT-02-Ikili-Set-Fuego,PR-16009.html

• quote:

Cevap için çok teşekkürler hocam. Kraftın kalitesi hakkında ne söyleyebilirsiniz. Pek çok kişi ile konuştum kimi memnun kimi şikayetçi ama önermeyenler çoğunlukta. Bu arada cidden güzel fiyata almışsınız

dediğim gibi dostum orta kalitenin biraz üzeri, ben genel olarak memnun olan taraftayım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.