Şimdi Ara

Kredi kartı olmayan arkadaşlara o anki döviz kuru neyse o fiyattan battle.net shop alışverişi yapılı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kredi kartı olmadığı için birçoğunuz online sitelerden aylık gametime alımı ya da karakter transferi, mount pet alımı gibi şeyleri ekstra komisyon ödeyerek normal fiyatın biraz daha üstüne satın alıyorsunuz.

Ben size battle.net'teki fiyat ne ise o fiyattan alışveriş yapma imkanı sunuyorum.

Peki bunda benim kazancım ne olacak ?

Mil kartı kullandığım için kartımda mil birikecek, elime nakit para geçecek, ve wow oynayan güzel insanlara yardımım dokunacak.

Birkaç arkadaşımın kredi kartı olmaması dolayısıyla isyanları beni bunu yapmaya itti, umarım yardımcı olabilirim.

İlgilenen olursa PM'den konuşabiliriz.

Sevgiler, saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilcan07 -- 16 Temmuz 2014; 20:59:04 >

• anilcan07 kullanıcısına yanıt
    kredi kartı ile battle.net ten alınca 75 tl tutuyo ama kredi kartsız diğer online sitelerden alınca 62-63 tl tutuyo zaten. yani o komisyon alan siteler dediğiniz yerler daha ucuz battle.net ten ve kredi kartı gerektirmiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

kredi kartı ile battle.net ten alınca 75 tl tutuyo ama kredi kartsız diğer online sitelerden alınca 62-63 tl tutuyo zaten. yani o komisyon alan siteler dediğiniz yerler daha ucuz battle.net ten ve kredi kartı gerektirmiyo.

bahsettiğiniz 62-63 tl'lik olan servis nedir ? bilmediğimden soruyorum
    2 aylık game time sitelerde ucuz hernasılsa fakat char transfer - faction change - name change ve 1 aylık oyun süresi aynı fiyattan satılıyor yani 2 aylık game time harici yardımınız dokunabilir millete.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    gametimedan bahsediyorum. durmaplay de 62 tl. bide wowpazardı galiba orda da fiyat yine 60larda geziyo. banka hesaplarına bankamatikten para atılarak alışveriş yapılıyo. ben eskiden öyle yapıyodum alışverişlerimi. benim bildiğim bitek elden alırsan gametime pahalı oluyo. d&r falan. diğer servisleri bilemiyorum fiyat nasıl. ben gametime için konuştum çünkü Türkiyedeki oyuncuların %90ı gametimedan başka servise para ödemiyodur :) malum fiyatlardan dolayı.
  • Evet zaten ben battlenetteki servislerden bahsetmiştim battlenette 2 aylık gametime yok diye biliyorum yanlışım varsa affola. Saygılar

Edit: aylık gametime yerine prepaid yazmışım hemen düzeltiyorum bu da enim hatam olmuş kusura bakılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilcan07 -- 16 Temmuz 2014; 20:57:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.