Şimdi Ara

kredi kartı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işbankasının işte üniversiteli kredi kartını kullanıyorum. sürekli zamanında ödemiyorum ama bu ay geç de olsa ödedim asgarisini. neyse bu ara benim tüm hesaplarım vergi dairesi taranfından bloklandı. bi cezayı ödemediğim için. dün gittim onu ödedim. sonra bankaya gitti kartı taktım bankamatiğe herşey 0 1 2 yer var dolu olan tarihler bile 0 gösteriliyor. bankaya girdim bloke oldu diye öyle dedi tatmin olmadım başka bi şubeyede sordum bu sefer bazen kapatabiliyolar dedi. ama kapatmasının mantığı yok vergi dairesi blokladı kartlarımı içinde 160 lira para var harcanabilir heba olsunda istemiyorum. ne yapmalıyım ne olur bilen varsa yardımcı olsun

• Sürekli ödemiyorsan banka risk almaz şutlamışlar diyebilirim. Yapman gerken borçların varsa hepsini ödemek sonra bankaya başvurmak.
  • ben 3 ay ödemediğimi bilirim aynı kartı son çare olarak 700 lira gibi bir borcumu 12 ay vadeli taksitlendirdik,her ay 76 lira gibi rakam ödüyorum geçen ay ödemedim mesela sadece mesaj geldi bu ay ikisini birleştirip öderim,bu süre zarfında yani borcumu taksitlendirene kadar ne mi geldi başıma banka tarafından çok arandım hatta 10 gün süre verdiler yasal işlem başlatılacak diye bir şekilde halledip ödedim,tek zararım kara listeye alınmam olmuş ki hangi bankaya başvursam kredi derecelendirme puanımın düşüklüğünden dolayı kart vermediler,acaba bu kara listeden ne zaman çıkarım borcum bitince mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 24 Mayıs 2013; 12:26:56 >
  • nasıl yardın kardeş kartı, geçmiş olsun yenisini çıkarttırırsın.
  • bankadan borç ile alakalı bilgi gelmedi sadece vergi dairesi borcum yüzünden bloke oldu şimdilik kullanım dışı yani kredi kartı borcum ile ilgili bi durum yok aslında. ama bazen tamamen kapatabiliyolarmış. bende 2 ayda 1 yatırıyorum asgari genelde telefon ediyolar yatırmassanız kapatıcaz icraya vericez diyolar bende yatırıyorum iyi oluyo öyle (:
  • O 160 lira eğer kartın kullanılabilir limiti ise zaten o para senin değil, bankanın parası. Bankanın parasını kendi paran olarak görürsen sen daha çook borca girersin. Kuzenim üniversitede aldığı kredi kartının borcunu düzensiz ödeyip idari takibe düşmüştü. O kartın borcunu bitireli 6 yıl oluyor. Şu an düzenli ve ispatlanabilir bir geliri olmasına rağmen hiç bir banka ne kredi veriyor ne de kredi kartı. Ben olsam bende vermem. İleride çok pişman olacaksın.

Sistem amerikadaki gibi oldu artık. Kredi tarihçesi kötü olan bir insanın ticari hayatı ne yazık ki bitmiştir. Dımdızlak kalır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.