Şimdi Ara

KREDİ SORUSU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk 24 ay 250-500 ytl arası taksit tutarı
    ikinci 24 ay 2bin-3bin ytl arası taksit tutarı

Böyle bir ödeme şekli herhangi bir bankada oluşturulabilirmi?

• çok özel bir kredilendirme programı olur yapacaklarını sanmam...
  • Evet bankaların bu tarz uygulamaları var ama taksitler arasında bu kadar fark olurmu bilemem.
    Örneğin yılda 8 ay ödüyorsunuz diğer dört ay taksit yok gibi.
  • başka bilgisi olan?
  • krediler ne kadar uygun olursa olsun kazık. Allah düşürmesin bir daha kredi almıycam. bugün 1.39 faizle 10000 ytl çektim kesinti ile birlikte 9785 çektim. 24 ayda 12200 ytl ödüycem.
    10000 ytl nin maliyeti 12500 oldu. sözde uygun kredi, faiz paranın 4 te 1 i ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkma

krediler ne kadar uygun olursa olsun kazık. Allah düşürmesin bir daha kredi almıycam. bugün 1.39 faizle 10000 ytl çektim kesinti ile birlikte 9785 çektim. 24 ayda 12200 ytl ödüycem.

O da bişeymi bizde akbanktan 1.5 sene önce 2.30 dan 10000 ytl çektik 24 ay 14000 ytl olarak ödüyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: teskey

quote:

Orjinalden alıntı: kkma

krediler ne kadar uygun olursa olsun kazık. Allah düşürmesin bir daha kredi almıycam. bugün 1.39 faizle 10000 ytl çektim kesinti ile birlikte 9785 çektim. 24 ayda 12200 ytl ödüycem.

O da bişeymi bizde akbanktan 1.5 sene önce 2.30 dan 10000 ytl çektik 24 ay 14000 ytl olarak ödüyoruz

Hocam sorması ayıp neyine

Sana zorla kredimi verdiler ?

Sen kendi isteğin doğrultusunda kendi zevkine ihtiyacına göre aldın madem durumun yok krediyle arac almıyacaksın...

10bin liran var 2 yıl ıcınde faize versen ne kadar olur bunu düşün bakalm?

%15den koysan kabaca 13 mılyar eder...

Bence bankalar o kadarda abartacagınız kadar öcü korkulacak bir faiz oranıyla kredı vermıyorlar...

• e o zaman adam ekmeği 10 YTL'den satsın. niye pahalı diyene de zorla mı satıyorlar kardeşim desin. var mı böyle bir şey. ekmek biraz da zorunlu olabilir ama kuş yemi için de geçerlidir bu dediğim. her kazancın bir sınırı olmalı ve devletin bir görevi de bu sınırlara koymak ve kontrol altında tutmak olmalı.
  • konuyu saptırmayalım...hala aradığım cevabı bulamadım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD OF THE CARS

konuyu saptırmayalım...hala aradığım cevabı bulamadım...

Hocam konyu açalı 7 gün olmuş bence bankalarla veya otofinansman firmalarıyla konuş vdf mesala..
  • hiç aramızda bankacı bir arkadaş yokmu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.