Şimdi Ara

KT4V/Barton 2600+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün sight arkadaşla anakartları takas ettik.. bende kt3ultra-br vardı, ben ondan kt4v aldım.. Bu anakartta o amd 1700+ kullanıyormuş.. Benim işlemcim ise mobile barton 2600+... parçaları taktım ve çalıştırdım.. elektrik geliyor ancak ekrana bir türlü görüntü gelmiyor .. yani açılmıyor.. Bu arıza lambaları vardır 4 tane.. kitaptan okudum dördü de kırmızı yanarsa CPU ile ilgili bir sorun vardır diyor ve dördü de yanıyor açtığım zaman.. Kt3 bu işlemciyi destekliyor da kt4 desteklemiyor mu yani? içinizde bu parçaları kullanan varsa lütfen yardımcı olsun.. 166MMX'imi açtım yardım almak için..:)bu neden sebep olabilir acaba? Arkadaş en son bios updateyi de yaptığını söylüyor.. ancak acaba başka bir updatesi falan varmıdır bunun bilemiyorum.. çünkü açamıyorum bios versiyoruna da bakamıyorum.. Arkadaşın işlemcisiyle açiyim diycem.. kendisi izmite gitti:) Yardım edin banaaaaaaaa..

• mod lu bioslar var onlari deneyebilirsin ama sorununu cozermi bilmiyorum.
  • ya hayır anlamadığım şu.. kt4 kt3 versiyonunun bi üstü... genel olarak aynı özelliklere sahip.. nasıl olur da bilgisayar bile açılmaz anlamıyorum.. Eski anakartıma bios kurmadan bile açıyodu amd 1900 olarak falan gösteriyodu ama açıyodu yinede... nerden bulurum 5 dakkalığına AMD işlemci şinci:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.