Şimdi Ara

Kulaklık Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarda film izlerken veya müzik dinlerken ses kalitesini en yüksek seviyede almak istiyorum 7+1 ses sistemine sahip oyuncu kulaklıkları var onlardan verim alabilirmiyim film ve müzik konusunda. Ayrıca sesin dışarıdan duyulmasını istemiyorum. Bunun için beats dr monster kulaklıklar dışında önerebileceğiniz kulaklık varmı acaba?

Şimdiden teşekkürler öneriler için

• Benzeri bir durumda bende var. Ama benim durumum biraz daha karışık.
    sol kulağımda %70 kayıp var. sağ kulağımda bana normal gelen sesi sol kulağımda hiç duymuyorum. özel üretim kulaklık bulmak mümkün olabilir mi
    örneğin sol kulaklık 4 birim ses verirken sağ kulaklık 2 birim verecek özel bir kulaklık mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halukgs

Bilgisayarda film izlerken veya müzik dinlerken ses kalitesini en yüksek seviyede almak istiyorum 7+1 ses sistemine sahip oyuncu kulaklıkları var onlardan verim alabilirmiyim film ve müzik konusunda. Ayrıca sesin dışarıdan duyulmasını istemiyorum. Bunun için beats dr monster kulaklıklar dışında önerebileceğiniz kulaklık varmı acaba?

Şimdiden teşekkürler öneriler için

Beats zaten kimseye önermem sadece adı olan gereksiz bir kulaklık. Ama bende Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma oyun kulaklığı var genellikle oyunda değilde film ve müzikte kullanıyorum ve gayet memnunum oldukça büyük 50 mm neodymium sürücüsü çok derin baslara inebiliyor, tizler aynı şekilde yüksek frekansları alabilirsiniz sahne genişliği gayet iyi. Yani adı oyun kulaklığı ama müzikte de filmde de kullanılabilir. Sadece taşınabilirlik açısından pek pratik değil çünkü oldukça büyük kask gibi bir kulaklık yani boynuna takıp dışarıda gezmek için ideal değil. Malzemesi de dayanıklılık açısından mükemmel değil. Dışarı ses verme olayıda kafana takılıyken neredeyse hiç ses vermiyor ama kafandan çıkardığın anda laptop hoparlörüne dönüşüyor :) Ama sana önerebilirim. Aynı zamanda bende Sennheiser HD202 var taşınabilirlik olarak çok iyi ses kalitesi de gayet güzel Sennheiser kalitesini yaşatıyor insana :) Creative'i 200 TL'ye almıştım ben ama daha ucuz ve kaliteli olsun istiyorsanız Sennheiser hd202 100 TL gibi uygun bir fiyata alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhanbostanci

Benzeri bir durumda bende var. Ama benim durumum biraz daha karışık.
    sol kulağımda %70 kayıp var. sağ kulağımda bana normal gelen sesi sol kulağımda hiç duymuyorum. özel üretim kulaklık bulmak mümkün olabilir mi
    örneğin sol kulaklık 4 birim ses verirken sağ kulaklık 2 birim verecek özel bir kulaklık mümkün müdür?

Tüm kulaklıklar için ayarlanabiliyo diye biliyorum. Fakat düşününce kulaklığa gelebilecek gücün %30 unu kullanabilirsin. Yeterli gelirse sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maslan92

quote:

Orijinalden alıntı: mhanbostanci

Benzeri bir durumda bende var. Ama benim durumum biraz daha karışık.

Tüm kulaklıklar için ayarlanabiliyo diye biliyorum. Fakat düşününce kulaklığa gelebilecek gücün %30 unu kullanabilirsin. Yeterli gelirse sıkıntı yok.

Editlemede sıkıntı olduğu için tekrar mesaj yazıyorum. Örneğin aşağıdaki gibi ayarlarsan dediğin gibi olur diye düşünüyorum. Kulaklarım bi garip oldu bu şekilde ne hissettiğini anladım sanırım
     Kulaklık Önerisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.