Şimdi Ara

#### Kulaklık Problemi ####

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.. yeni kulaklık aldım ve saçma bir problemim var.. jackı tam oturttuğum zaman sadece sol traftan ses geliyor ama yarıya kadar getirdiğimde iki taraftan geliyor.. sorun nedir sizce.. teknik olduğunu pek düşünmüyorum çünkü esskisinde bu sorunv ardı geçen gün yeni aldım yine apaynı sorun.. şimdiden teşekkürler

• Kulaklığınız nedir? Kulaklığı bir dönüştürücüye mi, yoksa direk olarak mp3 player ya da cep tel/pc gibi kaynaklara mı bağlıyorsunuz. Kulaklığın oturduğu girişte problem vardır. Farklı kulaklıklarda aynı sorunu yaşıyorsanız ilk olarak bundan şüphelenirim. Kulaklığınızı farklı bir kaynağa bağlayıp tekrar deneyin. Eğer kulaklığınız düzgün çalışıyorsa problem kulaklık girişindedir.
  • Kulaklığınız nedir? Kulaklığı bir dönüştürücüye mi, yoksa direk olarak mp3 player ya da cep tel/pc gibi kaynaklara mı bağlıyorsunuz. Kulaklığın oturduğu girişte problem vardır. Farklı kulaklıklarda aynı sorunu yaşıyorsanız ilk olarak bundan şüphelenirim. Kulaklığınızı farklı bir kaynağa bağlayıp tekrar deneyin. Eğer kulaklığınız düzgün çalışıyorsa problem kulaklık girişindedir.
  • yok kulaklıkta hiç bi problem yok başka laptoplara taktığımda sıkıntı yok .. fakat benim masaüstünde tam soktuğumda sadece soldan ses geliyor.. mantığını anlamadım olayın yarım takınca adam gibi çalışıyo fakat öyle de dengede tutamıyorum kolay kolay
  • Kulaklık girişiniz bozulmuş. Şu an aklıma gelen bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.