Şimdi Ara

Kung Fu Chess

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok eğlenceli bir oyun internet üzerinde oynanıyor sitenin adresihttp://www.kungfuchess.com oyunda satranç oynuyosun ama çok hızlı her taşı oynatabilirsin bekleme yok herkes birbirinin taşını yemeye çalışıyo satranç üstünde bu olay o kadar hızlı oluyor ki her şey birbirine giriyo mat yapma falan yok direk dalıyorsun hızlı davranan kazanır bence deneyin çok ama çok zevkli

• kimsenin ilgisini çekmedi galiba çok zevkli bir oyun ondada level atlama var puan kazanıp ayrıca sadece satranç değil tüm oyunlar var ama kuralların tam tersi
    istediğin gibi oynuyorsun hıphızlı
  • deneyelim bakalım
  • Dene bir zarar gelmez ki zaten yükleme yok bir şey ben kötü diye düşünmüştüm ama oyuna girince çok eğlendim süper bir oyun ama zorr
  • paylaşım için saol deniyeceğim
  • mozzilla yı desteklemiyor sanırım
  • Üstad bu webbrowser oyunu dikkatini çektimi konuyu açtığın forum sayfasının türü? Konuyu webbrowser oyunlarının tanıtıldığı forum sayfasına açman gerekiyor! RPG değil bişi değil bi bakın paylaşım yaparken....
  • Biliyorum yanlış yere açtım farkettim oraya da açtım adminlerden biri silerse çok iyi olur yada kimse mesaj atmasın gider sonlara konu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.