Şimdi Ara

KUPONUM TAHMİN BEKLENIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 4 lira harcamissin alacagin para maksimum 5.5 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..llik diz boyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar daha öncende konu açmıştım iddaa hiç oynamadım nasıl oynanır anlatırmışız diye ancak konuya mesaj atam herkes hiç başlama demeleri üzerine vazgeçmiştim şimdi aklıma şöyle bir şey geldi tabi böyle birşey olabilirim bilmiyorum ancak karda kuponu oynayan arkadaş sol taraftaki kuponda oran 3.75 görünüyor peki bu maç ya alt bitecek yada üst bitecek doğru değilim yani iki seçenek var

Ozaman atıyorum 2 tane kupon yaptım aynı maç için hem alt oynadım hem üst oynadım ve her iki kuponada 100 tl yatırdım toplamda cebimden 200 tl çıktı peki bu maç bittiğinde elimdeki kuponlardan birisi illaki tutacak ve oran 3.75 olduğu için 375 tl cebime girecek...

Totale bakılırsa cebimden çıkan 200 tl ama geri dönen 375 tl?

Böyle bir şey mümkünmü bildiğim kadarıyla derbi maçlarda sadece tek maç için oynayabiliyorsun böyle duymuştum bunun haricinde en az 4 maç oynanıyormuş...

Neyse sizce böylemizden mümkünmü?

Alıntıysa cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fazla uçtun. Alt/üst e kim 3,75 oran veriyor???

En fazla şöyle yaparsın;

Tempobet de derbi maçları olsun yada kafa kafaya oynıcak 2 takımın maçı olsun 2,50 ye 2,50 gibi yada 2,30 a 3,40 gibi oranlar veriyorlar. MS1 e 100 MS2 ye 100 atsan eğer 2 takımdan biri yenerse kardasın yok berabere biterse işin yaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madécassol

Fazla uçtun. Alt/üst e kim 3,75 oran veriyor???

En fazla şöyle yaparsın;

Tempobet de derbi maçları olsun yada kafa kafaya oynıcak 2 takımın maçı olsun 2,50 ye 2,50 gibi yada 2,30 a 3,40 gibi oranlar veriyorlar. MS1 e 100 MS2 ye 100 atsan eğer 2 takımdan biri yenerse kardasın yok berabere biterse işin yaş

İyide konuyu açan arkadaşın sol taraftaki kuponda oran 3,75 görünüyor ve tek maç oynamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.